dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelechowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł52 m² 12 543 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedana 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,82 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowy budynku przy ul. Żelechowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł67 m² 7 731 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Jawa Nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Altanowej 34 w Bydgoszczy. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatu Jabłoni

Karolino,mazowieckie

1 840 000 zł167 m² 11 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

Nowoczesny dom parterowy w Karolinie - komfort i spokój blisko Warszawy Biuro Nieruchomości Homelander zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

514 999 zł39 m² 13 205,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39m2, położone na Wrocławskim Śródmieściu w okolicy ulicy Słowiańskiej , doskonała lokalizacja skąd dojazd do Rynku zajmuje ok 5 minut do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Galewice

Galewice,łódzkie

69 000 zł16 000 m² 4,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 249 w obrębie Galewice, o powierzchni 1,6 ha (szerokość około 50 m, długość 290 m). Działka jest płaska, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawicka

Legnica,dolnośląskie

340 000 zł48 m² 7 034,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,33 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Pawickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej 4 lokalowej kamienicy w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

445 000 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta sprzedaży komfortowego mieszkania w Gdyni przy ul. Kcyńskiej! Zobacz w ofercie film oraz wirtualny spacer. Mieszkanie o powierzchni 40 m kw położone na ostatnim, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

449 000 zł38 m² 11 856,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie Z potencjałem - nowy sikornik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, dwupokojowego mieszkania położonego na osiedlu Nowy Sikornik. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gostkowice

Gostkowice,dolnośląskie

85 000 zł2 375 m² 35,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka nad rzeczką i przy lesie. Działka z dużym potencjałem ( dom letniskowy, staw, teren dowolnej rekreacji itp.) Malowniczo położona działka o powierzchni 2400m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 576 978 zł51 m² 31 128,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarnochowice,małopolskie

1 359 000 zł152 m² 8 923,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szukasz domu z wygodną przestrzenią, ogrodem i doskonałą lokalizacją pod Krakowem? Zapraszam do Czarnochowic - miejscowości położonej tuż obok Wieliczki, z szybkim dojazdem do Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olmonty

Olmonty,podlaskie

315 000 zł1 071 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** urokliwa okolica *** *** mpzp *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na obrzeżach Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pląskowice

Pląskowice,świętokrzyskie

520 000 zł89 m² 5 842,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom w malowniczej miejscowości. Dom przeszedł remont w lipcu 2025.Zakupione zostały nowe meble do każdego z pokoi, są wliczone w cenę domu i zostają dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Włodawa

Włodawa,lubelskie

180 000 zł81 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 81.00 m2 położony na działce 484 m2. Dom parterowy wybudowany został w latach 1970 metodą tradycyjną, do konstrukcji ścian użyto cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Komorów

Komorów,mazowieckie

2 242 800 zł2 494 m² 899,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka pod zabudowę rezydencjonalną | 2494 m | Prestiżowa lokalizacja Planujesz budowę eleganckiej rezydencji w wyjątkowym otoczeniu? Ta nieruchomość to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł34 m² 15 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,30 m , położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Szczęśliwickiej na warszawskiej Ochocie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

1 540 000 zł119 m² 12 943,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 118,98 m , położony na pierwszym piętrze budynku Apartamenty Piaskowa przy ulicy Rydgiera Ludwika. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie na Ruczaju. Mieszkanie znajduje się na 1szym piętrze w 3-y piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Natolin

Natolin,łódzkie

3 529 560 zł29 413 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w woj. łódzkim, gm. Nowosolna, natolin Teren w nowym planie zagospodarowania opisany jest jako teren usługowy. Nieruchomość przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

190 000 zł617 m² 307,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam (osoba prywatna) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 617 mkw nr 88/3 obręb 15 położona w doskonałej lokalizacji w centrum Zduńskiej Woli Atuty działki : Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

405 000 zł63 m² 6 459,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie (62,7mkw) zlokalizowane w sercu osiedla Kopernika. Idealne dla rodzin lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni w świetnej lokalizacji bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ołużna

Ołużna,zachodniopomorskie

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam dom ( ok130m2) w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ołużna, 3km od Charzyna, 5 od Gościna tylko 12km od Kołobrzegu. Przed domem kostka, dwa miejsca parkingowe, taras, plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

362 000 zł37 m² 9 879,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie "perełka", której nie można przegapić - warte swojej ceny, wykończone z dbałością o detale, z nowym sprzętem agd i klimatyzacją w pakiecie! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tawułkowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł871 m² 1 032,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Digital Broker przedstawia atrakcyjną działkę o powierzchni 871m , zlokalizowaną na terenach zabudowy jednorodzinnej. Idealna dla osób poszukujących spokojnej , dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Kraków,małopolskie

910 000 zł48 m² 18 958,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nieruchomość Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej, zadbanej kamienicy przy ulicy Bożego Ciała jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 790 000 zł172 m² 10 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam komfortowy, słoneczny 4- pokojowy dom o powierzchni użytkowej 141 m2 z dużym garażem położony na zamkniętym i monitorowanym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nurta-Kaszyńskiego

Łódź,łódzkie

490 000 zł66 m² 7 443,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE speak english call us (579x523x584) for more information Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,83 m , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Nurta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 190 000 zł149 m² 7 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 950 000 zł411 m² 7 180,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży luksusowej willi z basenem o powierzchni użytkowej 288,91 m2 posadowionej na działce o powierzchni 1480.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł71 m² 11 900,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Makler z przyjemnością poleca luksusowy apartament w otoczeniu zieleni: 4 Pokoje Cena: 849 000 zł Lokalizacja: ul. Czarna Droga, flisy, bydgoszcz Powierzchnia:71,34 m Piętro: 1/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Kraków,małopolskie

555 000 zł37 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części krakowskich Azorów. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł327 m² 5 359,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Pogodno w sąsiedztwie Lasku Arkońskiego. Do sprzedaży dom wolno stojący wybudowany z cegły w 1991 roku. W okolicy zabudowa jednorodzinna w większości przedwojenna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł24 m² 8 808,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca przytulną kawalerkę usytuowaną na parterze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. To przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 23,84 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:775 m²

Na sprzedaż dom przy ul. Jastrzębiej posadowiony na działce o pow. 775 m2. Budynek o pow. 58 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceglana

Poznań,wielkopolskie

824 120 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Stara Cegielnia przy ul. Ceglanej w Poznaniu. Lokal o powierzchni 74,92 m położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarszewy

Skarszewy,pomorskie

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy typu Brda, położony w sercu lasu, na letnisku w malowniczej okolicy Bożepole Królewskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piątkowa

Piątkowa,podkarpackie

88 000 zł2 970 m² 31,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 2970m2 położoną w malowniczej miejscowości Piątkowa, w gminie Dubiecko, powiat przemyski. Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąkolowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł45 m² 6 952,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, szukasz mieszkania w niskim bloku? Ważna jest dla Ciebie dobra infrastruktura i lokalizacja i poczucie bezpieczeństwa? Szukasz lokalu z miejscem parkingowym? Zapraszam do.