dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

132 000 zł854 m² 154,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka budowlana o powierzchni 854 m2 położona w miejscowości Kruszyn, gmina Sicienko. Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł35 899 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta sprzedaży kompleksu gruntów o łącznej powierzchni blisko 3,6 ha, położonych w malowniczej miejscowości Siedliska (gm. Pasym). Teren z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 000 zł46,25 m² 7 589,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Solcu Zdrój Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł188 m² 3 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:411 m²

Super oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty nieruchomości - gotowy do zamieszkania - pięknie zagospodarowany teren ogrodu - możliwość podziału na dwa mieszkania - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 695 m² 294,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Człuchowie - ul. Kołłątaja, 1695 m2 Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1695 m2, położoną w cichej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, położonej w urokliwej miejscowości Drogoszewo, w gminie Wyszków, w malowniczym powiecie wyszkowskim w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Sierakowo,zachodniopomorskie

2 890 000 zł634,60 m² 4 554,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania budynek komercyjny, w którym obecnie znajduje się profesjonalny warsztat samochodowy w Sierakowie miejscowości położonej 1,5 km od Pilchowa, 4 km od Polic i ok.9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4900 m, niedaleko Warszawy Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w sielskiej wsi Zaręby, gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. Działka od.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedlu Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł141 m² 11 205,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Godebskiego bez podatku pcc I prowizji Dostępna prawa połówka! Dane.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 103 m² 199,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjnie położona działka budowlana , przeznaczona pod zabudowę domem jedno lub 2 rodzinnym. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Teren płaski , dojazd droga gruntową. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Oporowie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia. Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 032 520 zł103 m² 19 733,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł959 m² 250,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie dwie działki ( z sześciu w tej lokalizacji ) na sprzedaż - działki w miejscowości Mrowino pod Poznaniem. Druga linia zabudowy przy ul. Tarnowskiej ( obok nr ulicy 53, wjazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł830 m² 90,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna obniżka ceny ważna do 30 kwietnia 2026! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek położonych w miejscowości Orły, powiat przemyski, województwo podkarpackie. Są to działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł400 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Nowa oferta wyłącznie w Mio Casa Nieruchomości! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m , położony na działce 1 206 m w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł294,11 m² 6 116,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Duży dom dla rodziny ok 294 m | 2 garaże | działka 1418 m | ok 15 min od Wrocławia Masz wrażenie, że w Twoim domu zaczyna brakować miejsca? Ten dom daje przestrzeń, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł350 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek produkcyjno-handlowy na obrzeżach Lidzbarka Warmińskiego. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Bartoszyckiej (markajmy). Budynek parterowy z 1973 roku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł517 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w Trzęsówce z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! -> tylko 1500 zł za M2! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł162 m² 7 253,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W prestiżowej dzielnicy lublina - węglin. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 108 m2, usytuowana jest na działce o powierzchni 576m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł139 m² 11 510,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej rezydencji - zabytkowej kamienicy - jedyna taka oferta na bydgoskim rynku! Jeśli marzysz o mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, ale dotąd powstrzymywały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 469 zł124,58 m² 5 430 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wygodne domy W cenie mieszkania - 12 minut do Centrum Bielska-Białej - osiedle pisarzówka Marzysz o zacisznym domu dla swojej rodziny w rozsądnej cenie? Chcesz mieć własny ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł83 m² 7 469,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania, które znajduje się w samym centrum miasta, a z jego okien można podziwiać zieleń parku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,25 m² 7 062,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Barlinek, ul. Myśliborska Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52,25 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł117 m² 5 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "szeregowej" o pow. 117 m2 na parceli 371m2. Segmenty oddzielone garażami! Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł108 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w budynku dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 108m2 na Osiedlu Posejdon. Nieruchomość ma bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł96 546 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta W pepperhouse! oferty dostępna wyłącznie W pepper house Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,6546 ha, położona w miejscowości Perlino,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom oddany do użytkowania w 2019 roku posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 18 arów. Nieruchomość położona ok 3 km od centrum miasta. Budynek murowany z pustaka porotherm,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł30 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 3 hektarów zlokalizowaną w obrębie Barzowice, gminie Darłowo i położoną w Koszalińskim Pasie Nadmorskim. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

4 083 135 zł7 357 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka inwestycyjna, szczecin (strefa Dunikowo). Oferujemy działkę o powierzchni 7 357 m2, położoną w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej Dunikowo.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia | Nadodrze | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż wyremontowana kawalerka położona na parterze stylowej kamienicy w sercu dzielnicy Nadodrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł95,85 m² 10 954,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy apartament w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 98 m ul. Sowińskiego, tarnów | 3 pokoje + kuchnia + służbówka Przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 98 m położone na 2 piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł102 m² 9 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom parterowy 102 m + garaż, fotowoltaika, klimatyzacja, powierzchnia działki ok 750 mkw. Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom parterowy o powierzchni 102 m z garażem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 754 m² 969,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 1 754 m | Kraków - ul. Klasztorna | inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1 754 m położona przy ul. Klasztornej w Kraków. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł250 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 222 m²

Dom wśród zieleni | duża działka 3222 m | studzianki Wyjątkowa Przestrzeń, spokój i Potencjał Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczych **studziankach**, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł351 m² 225,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży działka rod Na sprzedaż oferujemy zadbaną działkę rod o wymiarach 13 x 27 m, zlokalizowaną na terenie ogrodów działkowych z kontrolowanym dostępem. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł17,33 m² 18 753,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny o powierzchni 17,33 m2 położony jest na I piętrze w I-piętrowym budynku wzniesionym w konstrukcji szkieletowej (cegła + drewno) w 1970 r przy ul. Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bajtkowo

Bajtkowo,warmińsko-mazurskie

105 070 zł3 002 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 12 działek położonych w miejscowości Bajtkowo, gmina Ełk zaledwie 14 km od miasta w cenie 35 zł/m2 To miejsce, w którym króluje cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł137,38 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy parterowe z garażem dwu stanowiskowym w stanie Deweloperskim o powierzchni 137,38 m2, na działce o pow.ok 600 m2 w miejscowości Dominów cicha spokojna okolica domków.