dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 282 ogłoszenia

129 585 zł1 067 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruszyła sprzedaż drugiej części działek budowlanych w Wojnowie! Cicha okolica, las i jezioro w pobliżu - idealne miejsce na zamieszkanie z dala od dużego miasta, ale blisko, by.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,04 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 800 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, ogrodzoną działkę inwestycyjną o powierzchni 0,2750 ha, zlokalizowaną w świetnie skomunikowanej i rozwijającej się części miasta. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 468 m² 68,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1468 m Podlesie, gm. Niemcza Na sprzedaż działka budowlana nr 23 o powierzchni 1468 m , położona w malowniczej i spokojnej wsi Podlesie, gmina Niemcza, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Mroków

Mroków,mazowieckie

799 000 zł104,52 m² 7 644,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 105 m2, położony w miejscowości Mroków w powiecie Piaseczyńskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł144 m² 10 069,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 144 m2, posadowiony na działce o powierzchni 312,5m2 zlokalizowany na na nowym osiedlu, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 600 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3600 m2 o kształcie prostokąta i wymiarach 36 x 100 m, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 893 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży kompleks (2) dwóch działek niezabudowanych, oznaczonych numerem ewidencyjnym: 142/30 o powierzchni 0,3893 ha, które zgodnie z (mpzp) Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, wchodzimy do jasnego hallu.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł24 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przejęcia najmu | 24 m | ul. Staszica | Łódź Szukasz mieszkania, które możesz kupić zarówno na własne potrzeby, jak i jako gotową inwestycję? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 972 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2000 r. o powierzchni: 63,6 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Podole

Podole,kujawsko-pomorskie

630 000 zł95 m² 6 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny mały dom typu bliźniak Projekt domu Emilia bliźniak pl+p jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci jak i zwierzęta Domy sprzedawane razem.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35,62 m² 5 193,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w Będzinie przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie jest opróżnione i przygotowane do aranżacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka siedliskowa o powierzchni 3000 m2 w Komornikach. Miejscowość znajduje się niecałe 4 km od Środy Śląskiej! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 806 825 zł130,55 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:10/33

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,48 m² 12 376,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł73,70 m² 2 103,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Borów (woj. dolnośląskie, powiat świdnicki) Nieruchomość składa się z dwóch mieszkań w budynku wielorodzinnym:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 650 m² 271,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub bezpiecznej lokaty kapitału? Prezentujemy na sprzedaż ustawny kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 2650 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,38 m² 9 054,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Best Nest Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania 47,38 m + duża piwnica 7,5 m Marzysz o jasnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 450 zł11 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zgodnie z planem miejscowym nieruchomość znajduje się na terenie pod zabudowę produkcyjną, usługową, składy i magazyny, w drugiej linii od trasy na Gdańsk, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

| tylko u nas! Cena do negocjacji! Atrakcyjny dom wolno stojący na równie atrakcyjnej działce świetne zlokalizowany. Osiedle domów jednorodzinnych Pietrasze z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki Budowlanej - Doskonała Lokalizacja sadowice gm. Kąty Wrocławskie Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

222 300 zł1 170 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u nas idealna działka pod budowę Twojego wymarzonego domu! 1170 m | ochla | mpzp | Piękna działka z uregulowanym statusem Grądzka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł45 m² 13 288,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Jasne mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 064 zł37,01 m² 11 350,01 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 001 m² 52,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m w malowniczej miejscowości Wilczany, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej i mediami przy granicy prądem, wodą oraz kanalizacją. To.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem

Poznań,wielkopolskie

7 100 000 zł531 m² 13 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Willa modernistyczna na Starym Grunwaldzie mieszkaj i zarabiaj 4 księgi wieczyste | jeden właściciel | klarowny stan prawny Adres mówi sam za siebie ul. Ostroroga, prestiżowy Stary Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł36,10 m² 15 096,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie (złocień). To idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60,98 m² 24 434,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji - nowe kolibki 800 m od morza Apartament położony w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki przy ul. Bernadowskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł52,42 m² 3 910,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy ul Matejki w Turku mieszkanie pow całkowitej 52,42 usytuowane na III piętrzę czeka na nowego właściciela. Idealne miejsce pod najem. Blok murowany dodatkowo ucieplony , przy nim dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 000 zł245 m² 5 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2023 r., o powierzchni użytkowej 245 m , usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o pow. ~3 000 m . Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 758 m² 46,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 10 758 m2 | Płouszowice-Kolonia, gm. Jastków Teren objęty mpzp - mieszkalnictwo rolnicze (mr) | 10 758 m2 | szybki dojazd do Lublina i S19 Oferujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł539 m² 315,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 539 m , położona w miejscowości Barany, zaledwie około 3 km od centrum Ełk. Świetna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł234,54 m² 8 015,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom z 2016 roku o powierzchni 234,58 m , położony na działce 1000 m z pięknym ogrodem. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51 m² 11 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje z osobną kuchnią | balkon | spokojna okolica | Zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł38,56 m² 9 595,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,56 m2 zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze (winda.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł97 690 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Głogowskiej w Rudnej w odległości 2 km od centrum miasteczka. Dostęp bezpośrednio z drogi asfaltowej. Otoczona wyłącznie działkami zarządzanymi przez Skarb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 745 zł39,63 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie apartamenty w prestiżowym apartamentowcu Perła Rozewia, położonym w malowniczej lokalizacji w Rozewiu, zaledwie kilka kroków od pięknej plaży - 950 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 201 zł80,83 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 750 zł9 900 m² 252,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta w Biurze prospace. Działka inwestycyjna 99 ar - Stary Kisielin, przy obwodnicy Zielonej Góry Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9900 m , położona w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,30 m² 8 470,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 35,3 m2 położonego w urokliwej i spokojnej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny. Budynek Lokal znajduje się.