dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

140 000 zł1 520 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,2 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola (gmina Skrzyszów). Działka w kształcie prostokąta z własną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł26 m² 8 886,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry. Na sprzedaż oferujemy 2 pokojową kawlerkę, położoną na parterze w świetnej lokalizacji, to jest przy ulicy Grunwaldzkiej 98 na bydgoskim okolu: - lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy ~150 m - ul. Poniatowskiego 7e, wrocław (ołbin/nadodrze) Wysoki Standard | Po remoncie w 2020 roku Na sprzedaż przestronny, wykończony w wysokim standardzie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł39 m² 8 912,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Terra homema przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,16 m, położonego na 1. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morelowa

Rumia,pomorskie

689 000 zł758 m² 908,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie O sprzedaży działki W rumi ul. Morelowa Działka nr 84, obręb 06 Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Rumi o korzystnej lokalizacji, z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł180 m² 4 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Zakup tylko za gotówkę Polecam dom wolnostojący , położony na Krzykach na ich południowo- wschodnich obrzeżach. Budynek 2 kondygnacyjny składa się z 5 pokoi , 2 łazienek , 2 kuchnie , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gościm

Gościm,lubuskie

690 000 zł86 m² 8 007,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Komfortowy dom z duszą, blisko jeziora! Gościm, gm. Drezdenko. Marzysz o własnym domu otoczonym zielenią, z widokiem na las, blisko jeziora, gdzie każdy dzień zaczynasz od kawy na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 085 zł35 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : październik 2026 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w naszym biurze bardzo ładna, komfortowa kawalerka umiejscowiona na 5 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z 2019 roku. Budynek jest starannie wykonany, klatki schodowe zachęcają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

500 000 zł1 584 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Adamowiźnie Urokliwa, zadrzewiona lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks Powierzchnia terenu 1548m2 Doskonałe wymiary 28mX59m na wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 1000m2 o wymiarach 25 x 42m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w drugiej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł61 m² 6 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Bołtucia w Fordonie. Oferta tylko W naszym biurze. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 958 zł50 m² 9 583 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zostało 20 ostatnich mieszkań! Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 843 zł28 m² 10 406 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Banino

Banino,pomorskie

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz gotowego do wprowadzenia domu szeregowego w Baninie? Świetnie trafiłeś! atuty bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, bardzo niskie koszty utrzymania, ogrzewanie gazowe, podłączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 248 zł32 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 884 000 zł83 m² 22 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł61 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w pakiecie dwie niezależne kawalerki, każda o powierzchni ok. 30 m o łącznej powierzchni 61.20m2 zlokalizowane na ulicy Mieszczańskiej, Kępa Mieszczańska, osiedle Central.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Byszki

Byszki,wielkopolskie

118 000 zł1 128 m² 104,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane byszki, gm. Ujście dostępne są następujące powierzchnie działek: 1128m2 - cena 118 000zł 1168m2 - cena 120 000zł 1272m2 - cena 127 000zł 1416m2 - cena 134 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Chełmie, przy ul. Jabłońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł44 m² 20 413,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 44 m , Browary Wrocławskie, przy Odrze Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

810 000 zł82 m² 9 878,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 82 m. kw., ul. Kryształowa 7, lublin, rozkładowe, zaciszne, jeden poziom. Rok budowy budynku - 2013, wykańczane w 2015/2016 roku wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

419 000 zł53 m² 7 846,44 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje! dane techniczne: do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach. Usytuowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 000 zł34 m² 10 830,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie lub dom w stanie deweloperskim Termin zakończenia prac remontowo-budowlanych - sierpień 2025. Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

360 500 zł28 m² 12 815,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

879 900 zł138 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy dom ok 138m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.138 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.550m2. dom nr.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 240 000 zł154 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 mkw wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ulicy Morcinka w Kłodzku. Lokalizacja bardzo dobra i rozchwytywana ze względu na spokój, bezpieczeństwo, bliskość parku oraz wodospadu. Pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 149 900 zł135 m² 8 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce, w spokojnym rejonie Książenic. W ofercie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł35 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 85.72 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

139 000 zł46 m² 3 015,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Wyremontuj mieszkanie dla siebie lub inwestycyjnie przy historycznej wjazdowej bramie Wodnej w Bystrzycy Kłodzkiej. Historia tego miejsca sięga gotyku, kiedy to w XIV wieku powstała w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

899 000 zł63 m² 14 270 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa. Nowa oferta na rynku - mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Czyżynach przy ul. Os 2 Pułku Lotniczego- po generalnym remoncie 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

710 000 zł51 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebiszewo

Trzebiszewo,lubuskie

499 000 zł177 m² 2 819,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

NA sprzedaż poniemiecki dom W zabudowie bliźniaczej znajdujący się W trzebiszewie, 20 min od centrum Gorzowa Wlkp. Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 177 m2 (użytkowa 128,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czelatyce

Czelatyce,podkarpackie

98 000 zł1 438 m² 69,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Czelatyce (gmina Rokietnica , powiat jarosławski , województwo podkarpackie). Nieruchomość o powierzchni 14,38 a, zabudowana dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 496 zł48 m² 10 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026