dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł117 m² 2 136,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy na osiedlu Kasztanowym. Parter niskiego bloku. W budynku mieści się kilka lokali użytkowych m.in Poczta, fryzjer. Blok jest ocieplony, okna wymienione pcv, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

740 000 zł71 m² 10 393,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie 71,2 m Warzymice, osiedle Kresy. 3 pokoje, balkon, II piętro, niskie wejście. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 71,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbaciana

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł106 m² 7 978,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Bezrzecze, zielona okolica wśród pól I lasu, ul. Herbaciana. Pierwsze piętro. Dwupoziomowe mieszkanie 106,41M2 Z tarasem. Mieszkanie dla 2 rodzin. 2 kuchnie, 2 łazienki lub możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

825 000 zł121 m² 6 796,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Rewelacyjnie położone mieszkanie przy ul. Kapitańskiej z widokiem na Wały Chrobrego, tuż przy Teatrze Polskim. Otoczenie odnowionego Parku Żeromskiego sprawia że obecnie jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł37 m² 12 258,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z super widokiem na Szczecin w bloku przy placu Żołnierza Polskiego. Samo centrum, jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Białystok,podlaskie

464 000 zł42 m² 10 917,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie (42,5 m ) przy ul. Bema 64 w Białymstoku. Lokal po kapitalnym remoncie wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:22 m²

Na sprzedaż wyjątkowy lokal dwupoziomowy o łącznej powierzchni 44 m , składający się z: parter (garaż): przestronny garaż, idealny do parkowania auta, przechowywania sprzętu sportowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł40 m² 20 915,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie z loggią w dobrej lokalizacji Wola, metro Płocka. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , uzupełnione o przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł38 m² 17 214,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37,7 m2, na którą składa się: salon + aneks z wyjściem na balkon, niezależna sypialnia, łazienka z prysznicem, hol. Lokal jest, do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

1 989 000 zł216 m² 9 208,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż pawilon handlowy w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy zajezdni tramwajowej w Bronowicach Małych. To miejsce tętni życiem, otoczone licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

485 000 zł67 m² 7 250,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż skrajne segmenty w czworakach położone w miejscowości Krzeczyn położonej około 20 km od Wrocławia, 6 km od Oleśnicy. Malownicza wioska otoczona lasem, osiedle realizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

480 000 zł60 m² 8 067,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania pełnego możliwości? Czy jesteś gotów odmienić to miejsce według swoich pomysłów? To 3-pokojowe mieszkanie stoi otworem dla Twoich kreatywnych wizji. Gotów na zmiany? Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1 199 000 zł | Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 | Przypki | gm. Tarczyn zarezerwuj już dziś - wpłać 1% I zagwarantuj sobie niezmienną cenę do końca inwestycji Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł47 m² 9 388,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m położone na osiedlu Książąt Pomorskich w Szczecinie Atuty nieruchomości: przestronny salon (ok. 19 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

819 900 zł129 m² 6 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dudowizna

Dudowizna,mazowieckie

1 749 000 zł162 m² 10 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 862 m²

Opiekun oferty: tel.: Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, gdzie mgła unosi się nad łąkami. Słyszysz śpiew ptaków, czujesz zapach lasu, a zamiast klaksonów miasta - szum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiej

Żyrardów,mazowieckie

535 000 zł72 m² 7 431 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedaż lub zamiana na M3 z dopłatą Mieszkanie jest zadbane, przestronne rozkładowe w dobrej lokalizacji. Mieszkanie ma powierzchnię 72 m z loggią, które znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

849 000 zł83 m² 10 272,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 72/74. Cechy nieruchomości: - powierzchnia użytkowa ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tuchowska

Ryglice,małopolskie

559 000 zł80 m² 6 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam dom z dużą działką - ul. Tuchowska, ryglice, blisko Tuchowa Sprzedam nieruchomość położoną na działce o powierzchni ok. 6000 m2 (pomiar jak i geodezyjne wytyczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana Pawła II

Ostróda,warmińsko-mazurskie

625 000 zł127 m² 4 933,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rewelacyjny Lokal w Galerii Mazurskiej z najemcą zapraszam do złożenia oferty Atrakcyjnie położony lokal z prywatnym wyjściem na zewnątrz w Galerii Mazurskiej Lokalizacja: galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł37 m² 15 378 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37 m znajduje się na 6. piętrze 7-piętrowego budynku z windą, usytuowanego w malowniczej dzielnicy Ołbin, w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta tylko U nas! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na poznańskich Winogradach, os. Wichrowe Wzgórze. Lokal mieści się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

455 000 zł54 m² 8 379,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Promocja! do 31.07.2025 roku biura! Polecamy mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 54,3 m2 znajdujące się na III piętrze w budynku przy ulicy Armii Krajowej w Białegostoku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Kolejowe

Sochaczew,mazowieckie

299 000 zł34 m² 8 820,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Sprzedam kawalerkę 33,9 m z balkonem - Sochaczew, osiedle Kolejowe Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,9 m położona na parterze w bloku z cegły z 1995 r., na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

684 985 zł63 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Włodawa,lubelskie

900 000 zł2 532 m² 355,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt handlowo-biurowo-magazynowy o powierzchni 2532 m2 zlokalizowany na działkach 48/1 i 48/2 o łącznej powierzchni 7867 m2, we Włodawie w woj. lubelskim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości makler oferuje na sprzedaż przestronne , dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze w niskim bloku w centrum Solca Kujawskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lubieszyńska

Mierzyn,zachodniopomorskie

9 900 000 zł1 250 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 052 m²

Na sprzedaż perełka - przepiękny, wielofunkcyjny, nowoczesny obiekt hotelarsko - gastronomiczny z elegancką salą weselną w Mierzynie ( Szczecin, woj., zachodniopomorskie) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

2 999 000 zł74 m² 40 445 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: to najbardziej luksusowa lokalizacja Gdańska do dyspozycji tylko dla wymagających. Widok z okien apartamentu na Motławę i Żurawia. Lokal kompletnie wyposażony, idealny na jako second.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

599 000 zł40 m² 15 057,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie Znakomicie nadaje się pod inwestycje (sopot), jak i do zamieszkania (po odświeżeniu). Za oknami piękny widok na zieleń i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

446 000 zł42 m² 10 606,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 42 m I piętro z garażem i komórką lokatorską Koniuchy Szczegóły mieszkania Powierzchnia: 42,05 m Piętro: i piętro (II kondygnacja) Budynek: cegła, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

724 900 zł41 m² 17 594,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,20 m usytuowane na 7 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 2002 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom

Bytom,śląskie

619 000 zł117 m² 5 290,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żułowska

Kraków,małopolskie

229 000 zł11 m² 20 556,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zakupu mikro-kawalerki w kameralnej kamienicy z 1930 roku w sercu zielonej , zacisznej części Prądnika Czerwonego. Prądnik Czerwony jako dzielnica jest dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadowa Kłoda

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

395 000 zł160 m² 2 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Postaw na sprawdzone rozwiązania! Solidny, murowany budynek mieszkalny ( szerokość ściany zewnętrznej wynosi 40 cm). Dwie kondygnacje mieszkalne, dodatkowo do wykorzystania imponująca przestrzeń na.