dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Grodziska

Stara Wieś,mazowieckie

383 950 zł1 097 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania kompleks działek budowlanych pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stara Wieś przy ul Grodziskiej. Do wyboru kilkanaście działek o pow. 1000 m2 o wymiarach 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błażowa

Błażowa,podkarpackie

108 000 zł3 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa w Błażowa Białka - ok. 36a Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni ok. 36 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Białka. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Połom

Połom,warmińsko-mazurskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość letniskową, położoną na Mazurach, w miejscowości Połom, gmina Świętajno. Aktualnie jest to jedno z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł67 m² 13 040,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie wykończone do wprowadzenia, 3 pokojowe, rozkładowe działka rodo W cenie mieszkania! mieszkanie po remoncie! klimatyzacja! spory balkon! Osoba prowadząca; tel. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wyspiańskiego

Świdnik,lubelskie

780 000 zł2 017 m² 386,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2017 m2 położona w spokojnej części Swidnika przy ul. Stanisława Wyspiańskiego. Wymiary działki: 79 m x 26 m. Ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Rondo Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka

Przemyśl,podkarpackie

789 140 zł4 642 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 46,42 arowa działka zlokalizowana w strategicznej lokalizacji ul. Słowackiego - Rondo Tokarczukaw Przemyślu. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Herburtów II/05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł108 m² 10 185,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Tylko W naszym biurze luksusowa lokalizacja Urokliwy bliźniak w wyjątkowym miejscu! Zlokalizowany w samym centrum uzdrowiskowej części Inowrocławia na dużej działce o powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł65 m² 13 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo rozkładowy i atrakcyjny Segment Naroży z rynku wtórnego o powierzchni ok.64 m2, usytuowany na działce ok 245 m2, położony w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legionowo,mazowieckie

3 999 000 zł552 m² 7 244,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Puszczy Legionowskiej! Dane techniczne: nowoczesny, duży dom jednorodzinny wybudowany tradycyjną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

333 450 zł25 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Całkowita cena apartamentu - obejmuje 23% podatek vat oraz koszt wykończenia. Cena podana W ogłoszeniu jest ceną netto, do której należy doliczyć 23% vat oraz koszt wykończenia. Cena netto 333450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Radom

Radom,mazowieckie

1 200 000 zł74 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywna oferta dostępna tylko u nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu w prestiżowej lokalizacji. Ta urocza rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

391 646 zł53 m² 7 449,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Niezależne Biuro Sprzedaży 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Oferujemy mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji i bez podatku pcc 2% Już dziś możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Nowy Sącz,małopolskie

320 809 zł59 m² 5 419,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w centrum, przy deptaku - brak ruchu samochodowego. Kolejną zaletą jest odległość zaledwie 200m do dworca kolejowego Nowy Sącz Miasto - od 2028r ma stąd jeździć szybki pociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzióbka

Jaworzno,śląskie

902 500 zł95 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz nowoczesnego domu wolnostojącego, wykonanego z najwyższej jakości materiałów, położonego w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 799 900 zł154 m² 11 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny, przestronny Dom- wolnostojący- parterowy, z płaskim dachem - Dom o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł30 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m2 usytuowana na wysokim parterze przy ul. Grunwaldzkiej 29. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wydzielonym aneksem kuchennym - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobiesz,mazowieckie

260 000 zł1 020 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

260 000 zł | sprzedaż | 1020 m2 | działka | dobiesz | gmina góra kalwaria | Przedmiotem sprzedaży jest działka gotowa pod zabudowę, z mediami, pod zabudowę jednorodzinną ew. dwulokalową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żory,śląskie

329 900 zł55 m² 5 965,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie M-4, 55,3 m - Żory, os. Pawlikowskiego Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,3 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł45 m² 17 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Gotowe mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy. Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Opole

Opole,opolskie

1 050 000 zł124 m² 8 467,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy, ale zależy Ci na bliskości centrum miasta? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Łódź,łódzkie

195 000 zł23 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zakupu kawalerki o powierzchni 23 m w topowej lokalizacji w Lodzi. Mieszkanie położone jest w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Fabrycznej na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bretanii

Józefosław,mazowieckie

2 350 000 zł168 m² 14 029,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowy narożny segment z ogrodem | osiedle Le Village | Józefosław Przestronny, jasny dom w zabudowie szeregowej z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Tarnów,małopolskie

379 000 zł41 m² 9 225,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,08 m , usytuowane na III piętrze w kameralnym, niskim bloku, zlokalizowane na ulicy Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sporna

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł8 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni około 8000 m2 objęty mpzp i oznaczony symbolem U. Przeznaczenie terenu - Usługi. Maksymalna wysokość zabudowy - 12m. Maksymalna intensywność zabudowy - 1.0 Minimalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budy

Łódź,łódzkie

1 089 000 zł86 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na Wzniesieniach Łódzkich, w północno-wschodniej części miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

520 000 zł45 m² 11 540,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Gotowa inwestycja- 2 pokoje, 45,06 m?- radzymin oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Gotowa inwestycja z pewnym najemcą- 2 pokoje, 45,06 m2 - Radzymin Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stefana

Łódź,łódzkie

350 000 zł88 m² 3 972,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 88,1 m2 znajdujący się na terenie kompleksu handlowo- usługowego przy ul. Stefana w Łodzi. Prezentowany obiekt to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze w budynku dwulokalowym posadowionym w kameralnej uliczce w Dziekanowie Leśnym. Rozkład: - salon+ jadalnia 21,93 m kw, kuchnia 6,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Garwolin,mazowieckie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka dwupoziomowa znajdująca się na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Warszawskiej w Garwolinie. Wysokość czynszu to tylko 145 zł miesięcznie. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 800 000 zł3 368 m² 1 128,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 3368 m (ok. 145 m x 23 m), położone w spokojnej, części Mińska Mazowieckiego zaledwie ok. 2 km od centrum miasta. Działka nr 5266.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Malbork

Malbork,pomorskie

188 000 zł23 m² 8 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam kawalerkę w Malborku, w pięknej, zielonej starej części Malborka - na Starym mieście przy Zamku Krzyżackim. Budynek wyremontowany klatka czysta i schludna. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Objazdowa

Kłodzko,dolnośląskie

5 000 000 zł30 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis lokalizacji Działki sąsiadują z centrum handlowym Galeria Twierdza Kłodzko, otwartym od kwietnia 2009 r. Jest to jedyne wielkopowierzchniowe centrum handlowe w promieniu ok. 60 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bronowo

Bronowo,pomorskie

875 760 zł17 800 m² 49,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną działkę budowlaną na Żuławach, w Bronowie, gmina Stegna - w całości lub w dowolnej części. W decyzji o warunkach zabudowy wyznaczone zostały linie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 306 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uregulowane grunty, możliwość wzięcia kredytu. Do kapitalnego remontu mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Egejskiej znajdujące się na zadbanym osiedlu Stegny. Na 56,8m2 składają się: salon 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł55 m² 15 348,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Westate Wola z przyjemnością ogłasza sprzedaż komfortowego 2-pokojowego mieszkania z loggią w spokojnej, zielonej części miasta na osiedlu Wilno. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł94 m² 11 640,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom szeregowy z ogródkiem i tarasem idealny dla rodziny szukającej przestrzeni i komfortu. Najważniejsze atuty: brak czynszu - pełna kontrola nad kosztami Ogródek + taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zwierki

Zwierki,podlaskie

115 000 zł800 m² 143,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa cena! 128tys. -> 115tys. Zapraszam do zapoznania się z działką zlokalizowaną w miejscowości Zwierki , ok. 5km od granic Białegostoku. Teren o powierzchni 800m2 posiada wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedliska,podkarpackie

1 329 000 zł165 m² 8 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronny dom o powierzchni ok. 165 m Nieruchomość położona jest na 10-arowej działce w pięknej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 999 zł57 m² 7 062,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Solidna inwestycja w przestrzeń i lokalizację mieszkanie 2-pokojowe, niemierzyn Propozycja dla osób, które stawiają na lokalizację, przestrzeń i budownictwo z historią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł52 m² 24 996 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Położone w prestiżowej i spokojnej części Starego Miasta, łączącej bliskość centrum z prywatnością. W bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jasionka,podkarpackie

719 000 zł210 m² 3 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący