dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętochłowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni około 200m2 na wrocławskim Strachocinie. Dom wybudowany w latach 80-tych, usytuowany na działce o powierzchni 173m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowskie Żaki

Borowskie Żaki,podlaskie

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 433 m²

Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Agencjom dziękujemy. Oferujemy na sprzedaż dom położony w niewielkiej miejscowości Borowskie Żaki (gmina Turośń Kościelna). Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Chylice,mazowieckie

1 399 000 zł123 m² 11 381,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom idealny dla rodziny przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m, usytuowany w miejscowości Chylice ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł143 m² 7 412,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski Grodzisk Mazowiecki Lokalizacja - w okolicy Sfera Park Idealny dom dla rodziny z dziećmi komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł49 m² 13 119,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz praktycznego mieszkania z dobrze przemyślanym układem, które łączy wygodę codziennego życia z dostępem do zieleni i miejskiej infrastruktury, ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 131 040 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie dwa gotowe wolne apartamenty do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalińska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł45 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych części Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świąteczna

Łódź,łódzkie

555 000 zł40 m² 13 799,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Liniewo

Liniewo,pomorskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy dom letniskowy w Liniewie koło Kościerzyny - pierwsza linia brzegowa nad Jeziorem Liniewskim Na sprzedaż unikalna nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Liniewo, tuż przy linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

OS. Albertyńskie - 2-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej części os. Albertyńskiego w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja dla biura 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boroszewo

Boroszewo,pomorskie

849 000 zł204 m² 4 161,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 450 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom z drugim budynkiem mieszkalnym, fotowoltaiką i kominkiem położony na pięknej działce o powierzchni 4450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. , stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł73 m² 9 597,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 73 m2 - obszerny balkon Z widokiem na okolicę - parter - osiedle panorama - na skarpie - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania (72,83 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł132 m² 4 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronny i stylowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy Mieszkanie o powierzchni 133m2: - przestronny salon, - sypialnia z garderobą - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Boroszewo

Boroszewo,pomorskie

650 000 zł109 899 m² 5,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę rolną na sprzedaż objętą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego , o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Wałbrzychu * mieszkanie 38 metrów * 2 pokoje * łazienka z toaletą * przedpokój * kuchnia Sprzedam śliczne mieszkanie w Wałbrzychu! Zapraszam do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

417 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,75m , znajdujące się na 2 piętrze w niskim 3 piętrowy, bloku z windą przy ul. Sikorskiego Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

571 568 zł41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Uniemyśl

Uniemyśl,zachodniopomorskie

250 500 zł1 002 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w Uniemyślu, miejscowości położonej 3 km od Trzebieży i Zalewu Szczecińskiego oraz 9 km od Polic. Oferta dotyczy działki o powierzchni 1002 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

995 000 zł40 m² 24 708,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament nad morzem, w Międzyzdrojach, położony przy ul. Promenada Gwiazd, kompleks Balticus. Cena zawiera 23% podatku vat. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł985 m² 506,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 985 m2 położona w dzielnicy Bukowo. Dla terenu wydany plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Brodnica,kujawsko-pomorskie

250 000 zł47 m² 5 353,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe Brodnica, osiedle Michałowo Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1. piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł50 m² 15 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cygański Las, bielsko-Biała Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia z balkonem w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Cygański Las w Bielsku-Białej! Proponuję Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone na parterze domu dwurodzinnego w spokojnej i zielonej okolicy domków jednorodzinnych przy ul. Sienkiewicza w Szczecinku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sopotnia Mała,śląskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Urokliwy drewniany dom położony W sopotni małej na dużej widokowej działce. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Całoroczny drewniany domek o powierzchni całkowitej podłóg ok. 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Łódź,łódzkie

359 000 zł49 m² 7 394,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Łodzi (ul. Olsztyńska). Znajduje się ona na wysokim parterze w 10. piętrowym wieżowcu. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

497 250 zł1 275 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł39 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Oddanie VI 2025 Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żuków

Żuków,mazowieckie

349 000 zł3 263 m² 106,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W żukowie gm. Mokobody Z wydanymi wz - Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, nieogrodzona - Idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną w cichej i spokojnej okolicy. - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Luzino,pomorskie

449 000 zł63 m² 7 112 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu do sprzedaży niewielki apartament 25 m2 -po podłodze ok 30 m2 położony na kameralnym osiedlu poza centrum miasta Apartament mieści sie na drugim piętrze klikuletniego budynku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 065,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat osiemdziesiątych należącym do zamkniętego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

594 300 zł53 m² 11 213,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealny produkt inwestycyjny w świetnej lokalizacji Gdańska Idealne dla inwestora, pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub jako mieszkanie dla studenta. Cena netto+vat23% Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł59 m² 20 460,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, 3 - pokojowe mieszkanie (58,6 mkw.), w inwestycji "Oaza Wilanów" -prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie usytuowane w 4 - piętrowym bloku na 3 - piętrze. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

849 900 zł150 m² 5 666 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa Połowa Willi w Samym Sercu Szczawna-Zdroju - 150 m , Ogród, taras, garaż Lokalizacja: park Szwedzki, szczawno-Zdrój Powierzchnia użytkowa: 150 m + taras ok. 30 m (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wrzesińska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł25 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bez prowizji. Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić. Kawalerka W porcie praskim na sprzedaż Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Stare Opole

Stare Opole,mazowieckie

269 000 zł2 000 m² 134,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam do zakupu działkę w Starym Opolu przy ul. Południowej - Nieruchomość składa się z działki o nr geodezyjnym: 221. - powierzchnia 2000 m2. - dojazd drogą asfaltową. - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 190 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łabędzia

Piaseczno,mazowieckie

940 000 zł74 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy komfortowe i zadbane mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na granicy Warszawy i Piaseczna, w pierwszym rzędzie zabudowy.