dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 238 ogłoszeń

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moszowice, działka budowlana 10 a, sprzedam, 70 000 zł Na sprzedaż działka budowlana na nowo powstającym osiedlu, w Moszowicach w gminie Kotla. Działki położone w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł1 600 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twój dom w sercu zieleni wyjątkowa działka budowlana przy lesie | Radojewo, poznań | 1600 m Szukasz miejsca, które łączy ciszę natury z wygodą życia blisko miasta? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:996 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

472 800 zł1 182 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane - Rzeszów, prestiżowa lokalizacja - pozwolenie na budowę Oferujemy na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł62,90 m² 7 615,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa niższa cena! słoneczne, przestronne w pełni umeblowane 3 pokoje do wprowadzenia! Lokal mieszkalny o wysokim standardzie energetycznym! oszczędność na kosztach ogrzewania! Wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł180 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 399 000 zł109 m² 22 009,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:429 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w urokliwym miejscu, przy Parku Łyczywków, pogodno, szczecin Powierzchnia: 109 m Działka: 429 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom we Włocławku- zawiśle. To miejsce to doskonała lokalizacja, kilka minut do centrum miasta. Dom o powierzchni użytkowej ok. 200 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł955 m² 6 795,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz obiektu hotelowo-restauracyjnego 955 m ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż kompleksowy obiekt hotelowo-restauracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł68,40 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż duże, ciche mieszkanie. Ochrona, monitoring, szlaban- bezpieczne osiedle. Idealne dla rodzin z dziećmi, młodych par czy osób pracujących zdalnie -na ul. Vivaldiego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1000 m - Gotowa pod Twój nowy dom w otoczeniu natury Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a trawa pod bosymi stopami jest bardziej zielona? Oto działka 1000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł54,94 m² 6 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego, zadbanego mieszkania w atrakcyjnej cenie i lokalizacji? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przestronne, jasne i gotowe do zamieszkania wnętrze, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł105 m² 4 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Studio Nieruchomości przedstawia na sprzedaż lokal gastronomiczny w miejscowości Przyjezierze gm. Jeziora Wielkie. Przyjezierze to znana miejscowość turystyczna przy trasie Konin - Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł111,84 m² 1 698,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w Węgorzewie Koszalińskim gm. Sianów. Budynek parterowy, w którym znajduje się lokal usługowy, idealny do prowadzenia różnorodnej działalności. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,12 m² 12 990,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić Państwu to urokliwe mieszkanie idealnie pasujące do potrzeb rodziny. Zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

298 200 zł25 m² 11 928 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealnie skrojone pod najem sezonowy i całoroczny. Jeśli chcesz bezpiecznie ulokować kapitał i obniżyć podatek w firmie to właśnie masz tę możliwość. Cena netto: 298 200.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł59,40 m² 7 323,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz mieszkania położonego na osiedlu Czarnockiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum, ta oferta na pewno Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł25,84 m² 21 671,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 25,84 m | widok na rzekę | do wejścia Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,84 m , zlokalizowana w nowej inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł240 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Na sprzedaż kamienica w Tczewie przy ul. Krótkiej 18, tuż przy Placu Hallera. Budynek ma 240 m powierzchni, trzy kondygnacje i rzadko spotykany w tej części miasta ogródek na.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł55,95 m² 8 525,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom 55,95 m2 - idealny do zamieszkania lub rekreacji! Oferuję na sprzedaż przytulny 3 pokojowy dom o powierzchni 55,95 m2, położony na zagospodarowanej działce 4,26 a. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł114 m² 12 271,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom został zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu, wykończony pod klucz , nigdy niezamieszkały - jest gotowy, by stać się Twoim nowym domem. Został zbudowany przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 728 zł58,82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,82 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta! Zapraszamy do zakupu działek w miejscowości Leśno gm. Szemud. Działki położone w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku głównych dróg, jednak z łatwym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 398 m² 236,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki stanowiące funkcjonalną całość w pobliżu plaży nad jeziorem Bytyńskim, objęte Planem Miejscowym. W drodze przy działkach prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł51,76 m² 5 602,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Senatorskiej w Legnicy. W skład nieruchomości 51,76 m2 wchodzą: - duży przestronny salon (18,9m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł10 900 m² 54,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki gruntowe sprzedawane wyłącznie łącznie, położone w miejscowości Szałas, gmina Zagnańsk, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 851 zł30 m² 17 928,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,09 m2 + ogród 66,28m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT SPACEREM WKD 12.

Szczegóły ogłoszenia

611 380 zł2 779 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zielona działka budowlana w Cerekwicy przestrzeń, prywatność i potencjał w jednym miejscu. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł2 164 m² 905,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2164 m2 w Krakowie - Olszanicy przy ul. Zofii Stryjeńskiej. Najważniejsze informacje: w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł41,30 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest wynajęte solidnym najemcom którzy korzystają z mieszkania już 4 lata. Czynsz najmu to 2200 zł/ m-c plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł920 m² 270,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*Tylko u nas Dobre Nieruchomości polecają działkę budowlaną o powierzchni 920m2 w świetnym miejscu w Żołędowie, gmina Osielsko. Bardzo bezpieczna okolica, bez hałasu z S-ki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

690 000 zł221 m² 3 122,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 950 m²

Dom w Nowym Dworze z działką 0,495 ha Siedlisko dla osób ceniących sobie przestrzeń, ciszę i kontakt z naturą. Położone blisko lasu i jeziora Kamionkowskiego. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,40 m² 16 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulny i przestronny apartament o powierzchni 52,4 m2, położony na 1 piętrze z windą. Lokal znajduje się od wewnętrznej, cichej strony inwestycji, co zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł67,72 m² 5 906,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świdnik, mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. Lotnicza Opis mieszkania: - mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal - budynek gospodarczy o powierzchni 62,04.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł65 m² 7 338,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 755 zł47,95 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

1 500 000 zł29 743 m² 50,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki przemysłowej w Ińsku zakwalifikowanej pod działalność gospodarczą. Według planu zagospodarowania działka przeznaczone terenu 181p,U - zabudowa produkcyjna, bazy,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,73 m² 6 258,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,73m2 przy ul. Warszawskiej w Grodkowie, mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym - Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 001 m² 129,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Zapraszam do zakupu działki gruntu o pow. 2001 mkw. położonej w malowniczej miejscowości Łącko w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł85,98 m² 14 991,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! Bez pcc! Do pierwszego zamieszkania! Zachwycający, olśniewający 4 pokojowy apartament z dwoma łazienkami i przestronną garderobą oraz wyjątkowymi balkonami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 300 m² 49,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***białowieża***świetna działka!***5300m2***media*** Serdecznie zapraszamy na prezentację działki w sercu puszczy Białowieskiej. Nieruchomość w kształcie prostokątu o wymiarach 30m.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij