dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

5 000 000 zł13 980 m² 357,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki budowlanej nr 16/2 obręb 0001 zlokalizowanej w Szklarskiej Porębie. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem mp2 i ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Konopnickiej

Radzymin,mazowieckie

3 248 000 zł4 331 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o numerze 64/2 w spokojnej okolicy Radzymina, przy ulicy Marii Konopnickiej. Działka jest ogrodzona, płaska, porośnięta trawą i posiada dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niecała

Jedlnia-Letnisko,mazowieckie

2 390 000 zł248 m² 9 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:776 m²

Mam do zaoferowania mój dom wybudowany w wysokim standardzie w pięknej miejscowości. Jedlnia Letnisko to zielone serce Mazowsza urokliwe, spokojne miasteczko położone tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okrzei

Kożuchów,lubuskie

345 000 zł189 m² 1 829,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:996 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości, która z potencjałem czeka na swojego nowego właściciela. Budynek znajduje się w atrakcyjnej części Kożuchowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Dąbrówka,pomorskie

830 000 zł157 m² 5 296,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Dom z 5 pokojami wolno stojący położony w Dąbrówce, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim o powierzchni całkowitej 156,7 m2, a powierzchni użytkowej 123,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

535 436 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł414 m² 10 144,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

771 404 zł62 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,21 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

760 000 zł350 m² 2 171,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni w granicy 350,00 m2. Budynek został posadowiony w Strzegomiu w spokojnej lokalizacji. Składający się z: przyziemie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średnia

Miłoszyce,dolnośląskie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w rozsądnej cenie z ogródkiem oraz trzema pokojami, a w dodatku jest bezczynszowe? Może zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe w dzisiejszych czasach?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

421 975 zł59 m² 7 160,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

675 000 zł36 m² 18 544 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | centrum | blisko morza | gdynia śródmieście | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finansowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

499 000 zł37 m² 13 630,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertę sprzedaży stanowi lokal inwestycyjny o powierzchni 36.61 m2, usytuowany na I piętrze budynku apartamentowego z 2024 roku. Stan deweloperski, do własnej adaptacji. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

2 499 000 zł247 m² 10 117,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:312 m²

Miejsce na Twój biznes | Mieszkania na wynajem | Dom w pożądanej dzielnicy Krakowa | Świetna lokalizacja na Twoją inwestycję! opis nieruchomości: dom o pow. 247m2 składa się z : 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

448 000 zł28 m² 16 011,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla studenta lub inwestora - gotowe do zamieszkania od zaraz ul. Kraszewskiego, nowe Bojary | 27,98 m | 2 pokoje | 5. piętro z windą | blok z 2025 roku Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł47 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Oferuję wyjątkową okazję - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

391 920 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Sosnowcu Sielec Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Klucze do odbioru w 2025roku. Niezależne Biuro Sprzedaży zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mielec,podkarpackie

459 000 zł67 m² 6 851 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Mielca 67 m , 4 pokoje, po generalnym remoncie! Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania? Marzysz o idealnej lokalizacji i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mirkowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

264 900 zł10 m² 26 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mikrokawalerka Konstancin-Jeziorna, ul. Mirkowska 47 Na sprzedaż kompaktowa mikrokawalerka o powierzchni 10,3 m , położona na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

2 250 000 zł312 m² 7 212 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł46 m² 8 168,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Jagiellońskiej, na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Katowice,śląskie

359 900 zł47 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Profit Home przedstawia piękne mieszkanie z rynku wtórnego w bloku w Katowicach, dzielnicy Janów Nikiszowiec, przy ul. Oswobodzenia. Powierzchnia to 47,2 m2 (dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

255 000 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Świetna lokalizacja, niedaleko znajduję się: - szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 349 900 zł164 m² 8 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 165 m2, usytuowany na przestronnej działce ok. 1500 m2 w miejscowości Zapole, gm. Grodzisk Mazowiecki. Zapole to bardzo ładna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

739 000 zł47 m² 15 790,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji jaką jest ulica Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Krakowie, znajduje się w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lubin,zachodniopomorskie

849 000 zł75 m² 11 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Urokliwy dom w Lubinie tuż przy wodzielubin to malownicza miejscowość położona w gminie Międzyzdroje, otoczona wodami Zalewu Szczecińskiego i Wstecznej Delty Świny. Znana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

398 000 zł48 m² 8 326,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam trzy pokojowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 47,8 m2, - parter, - przedpokój, - oddzielna kuchnia, - trzy pokoje, - łazienka, - balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Raginisa

Białystok,podlaskie

299 880 zł714 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 714 m2 (wymiary : 13x55 m) położona w Białymstoku, obręb Pietrasze, rejon ul. Raginisa. Działka w całości ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

450 000 zł1 243 m² 362,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego położona w Dobrej. Znajduje się w cichej i zielonej okolicy wokół niskich zabudowań. Wjazd na osiedle zamknięty szlabanem, utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł150 m² 19 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Wilanowie, w prestiżowym otoczeniu i w sąsiedztwie terenów zielonych. Dom wyróżnia spójna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł86 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować kameralne apartamenty o powierzchni 86 m2, zlokalizowane na osiedlu Akacjowy Zakątek, na obrzeżach Kielc (tylko 10 min do centrum). Kupujący zwolniony Z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 059 900 zł161 m² 6 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.160 m2. dom nr.2 Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.161 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

999 000 zł60 m² 16 616,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 60,12 m , usytuowany na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku, wyposażonym w windę. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,24 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze (ostatnim), w budynku mieszkalnym oddanym do użytku w 2020 roku przez firmę deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Opole,opolskie

639 000 zł66 m² 9 726,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

*Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękuję* Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku (bez windy).