dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł64 m² 3 587,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas -nie szukaj dalej! Proponujemy Państwu mieszkanie M-5 o powierzchni 63,83 m2 przy ulicy Małopolskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i przynależy do niego piwnica. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

510 000 zł37 m² 13 669,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z basenem i strefą relaksu Twój zarabiający azyl nad Bałtykiem! | 37,31 m | Kołobrzeg Podczele Szukasz apartamentu, który od pierwszego dnia zarabia na Ciebie i daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,śląskie

380 000 zł169 m² 2 242,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:981 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży Domu wielopokoleniowowego zaprojektowanego tak, aby pomieścić i zapewnić komfort życia kilku pokoleniom rodziny. Przez wiele lat składał się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Włynkówko,pomorskie

1 270 000 zł210 m² 6 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 986 m²

Oferta ważna od 12.09.2025. Witam, oferuję ładny, przestronny, rodzinny dom dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia, rok budowy 2007, p.u. 171,94m2, pow. garażu dwustanowiskowego 36,36 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł41 m² 24 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Designerskie dwupokojowe mieszkanie dla wymagającego klienta, w świetnej lokalizacji w samym centrum miasta przy Kinie Femina, położone na pierwszym piętrze pięknej kamienicy przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

368 755 zł32 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania poniżej 400.000 zł? Czy może zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe w dzisiejszych czasach? Spokojnie, jedno z nich chce właśnie Ci opisać i przedstawić,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

647 000 zł56 m² 11 653 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł357 m² 5 574,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 357m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji w Gdyni - Mały Kack. Takie miejsca rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

729 000 zł60 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjna cenowo oferta! 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 + własny ogródek + miejsce postojowe. Mieszkanie w niskim niedużym budynku szeregowym z roku 2018 w bardzo korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wólka Przybójewska,mazowieckie

929 700 zł154 m² 6 037,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

NA sprzedaż W pełni wykończony piętrowy dom W wólce przybójewskiej niedaleko nowego dworu mazowieckiego oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 154 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł51 m² 8 559 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność sprzedać wyremontowane mieszkanie, przy ulicy Robotniczej, administrowane przez spółdzielnię sielanka. Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkania czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

619 700 zł44 m² 14 177,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe na 2. Piętrze W kameralnym bloku na ul. Cyprysowej 57 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 43,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolonia Górska

Podbrzezie Dolne,lubuskie

130 000 zł1 765 m² 73,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na przedmieściach kożuchowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1778 m w cenie 130 000 pln, dostępna w Kożuchowie, podbrzezie Dolne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Zabrze,śląskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 43 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - os. Janek okolice wjazdu na Dtś. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kasztanowa

Więckowice,małopolskie

885 000 zł95 m² 9 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny Więckowice ul. Kasztanowa 39C gmina Zabierzów cena 885000 zł Możliwość zakupu domu wykończonego pod klucz z kuchnią za kwotę 1100000 zł Budynek będzie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 247 700 zł83 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł48 m² 13 684,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu funkcjonalne, mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Południe przy ul. Borkowskiej 5. Trzypokojowa nieruchomość z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

650 000 zł57 m² 11 413,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dostępne od zaraz z doskonałą lokalizacją! Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 4 -pokojowego lokalu mieszkalnego na sprzedaż zlokalizowanego na osiedlu Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

2 560 000 zł102 m² 25 098 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Oferujemy Państwu unikalny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Starego Mokotowa przy ul. Narbutta, w przedwojennej, modernistycznej kamienicy zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł39 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Oddanie VI 2025 Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł47 m² 21 868,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dużą komórką lokatorską do przechowywania znajdującą się na tym samym piętrze tuż przy lokalu oraz miejscem w parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Gdynia,pomorskie

480 000 zł46 m² 10 503,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i widokiem na las oraz Zatokę Gdańską - Gdynia Pogórze, ul. Kleeberga Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gocławska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

To nie jest przypadek. Nieruchomość która daje Ci Topową lokalizację i wszystko czego potrzebuje Para by dobrze mieszkać w sercu Warszawskiego Kamionka. Adres: ul.Gocławska 9a ATUTY:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

998 000 zł92 m² 10 847,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom jednorodzinny, wolnostojący, który będzie oddany w stanie deweloperskim w I kwartale 2025 r. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1086.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zagruszany

Zagruszany,podlaskie

90 000 zł1 093 m² 82,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- możliwość zamiany na mieszkanie do remontu - * Działka budowlana * Wydane warunki zabudowy * Projekt na dom jednorodzinny w cenie! * Materiał do wykonania ogrodzenia o wysokości 150cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

800 000 zł40 m² 19 802 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal połozony w dwuletniej inwestycji w świetnej lokalizacji - w samym centrum a zarazem przy otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

187 000 zł25 m² 7 450,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka Z balkonem, usytuowana na IV piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Lutomierskiej 109 A. Mieszkanie dla Ciebie lub jako inwestycja pod wynajem. Manufaktura 1,5 km /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

455 900 zł86 m² 5 288,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dąbrowskiego

Katowice,śląskie

785 000 zł102 m² 7 696,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na sprzedaż duże i bezpieczne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 499 000 zł179 m² 19 525,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczym Tuchomiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogatszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł109 m² 10 816,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni ok. 70m2, wynajęty przez sieć sklepów monopolowych Duży Ben. Jest to 2-poziomowy pawilon, znajdujący się na 109-metrowej działce. Na dole: sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzeczypospolitej Mosińskiej

Mosina,wielkopolskie

1 850 000 zł144 m² 12 847,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom przy lesie na granicy Puszczykowa i Mosiny z podgrzewanym basenem - z naturą na wyciągniecie ręki! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prądzyńskiego

Otwock,mazowieckie

1 824 950 zł2 147 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta i zarazem cicho i spokojnie. około 500 m do granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działka położona wśród zieleni, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł56 m² 19 801,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone w centralnej części Miasteczka Wilanów u zbiegu al. Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł27 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1926 roku Praga-Północ, skrzyżowanie ul. Łochowskiej z ul. Zachariasza | 28,83 m | 2 pokoje | stan deweloperski | projekt wnętrza | opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Namysłów,opolskie

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ok. 63 m , położonego w centrum miasta - ul. Bohaterów Warszawy-Namysłów Lokalizacja oferuje wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum przy ul. Armii Krajowej - kompletnie wyremontowane, nigdy niezamieszkałe! Mieszkanie o powierzchni 56 m położone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł87 m² 5 747,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w centrum miasta-obecnie wynajęty. Wejście z poziomu "0", następnie kilka schodków. Witryna na całej szerokości. W lokalu jest również część piwniczna która zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

1 120 000 zł208 m² 5 389,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy w sercu Lubonia | Strategiczna lokalizacja | Możliwość rozbudowy o dodatkowe 106m2 Szukasz miejsca, które zapewni Twojemu biznesowi maksymalną widoczność, stały napływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij