dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaułek Wileński

Kraków,małopolskie

860 000 zł60 m² 14 226,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,45 m , położone na drugim piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku przy cichej ulicy Zaułek Wileński. To propozycja dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

549 000 zł253 m² 2 169,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam do zakupu duży dom w budowie pod lasem, w miejscowości Szczepanów! Oferta na wyłączność! Obejrzyj video-prezentację domu - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami, w polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 500 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie narożne! z ogromnym balkonem 11m2 Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

509 000 zł25 m² 20 311,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksus w sercu natury Kołobrzeg -podczele Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów wakacyjnych. To miejsce, gdzie kameralny charakter łączy się z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

390 000 zł44 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone na 3 piętrze, w bloku z cegły , przy ulicy Boboli. Istnieje możliwość aranżacji na 3 pokoje. Przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

613 480 zł63 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, usytuowane na drugim piętrze. Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie narożne usytuowane od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

869 000 zł66 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pięknie wykończony Apartament tuż przy Lasku Marcelińskim! Zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości w wysokim standardzie znajdującej się w Poznaniu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reformacka

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o pow.47m2 na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej / 2000 rok /. Posiada duży słoneczny taras. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. Bardzo korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł37 m² 10 382,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,6 m2 + loggia, położone przy ulicy Działowskiego, na 6 piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont wliczając w to instalację wod-kan oraz elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł77 m² 19 379,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Szukasz wysokiego mieszkania w kamienicy, w centrum miasta ze świetnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, ta oferta idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł82 m² 21 917 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Avenue Estate przedstawia stylowe mieszkanie z duszą w sercu Mokotowa - kamienica z 1938 roku. Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - z wysokimi sufitami, dwoma balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Biuro Nieruchomości Zamieszkaj od razu - bez dodatkowych kosztów! Jeżeli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 990 zł72 m² 6 110,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej 21,3 m2 - 2 sypialni 13,3/10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakątna

Pruszków,mazowieckie

514 800 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie Inwestycyjne z Najemcą w Pruszkowie Szukasz pewnej inwestycji z natychmiastowym zyskiem? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 34,32 m kawalerkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 usytuowane na parterze w bloku z windą z 1978 roku na os. Dolinki. Cena mieszkania: 315.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 870 zł27 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, w stanie deweloperskim, o powierzchni od 25 m do 42,5 m , w cenie od 6 800,00 za m2. Lokalizacja: centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Przyjaźni

Opole,opolskie

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,98 m , położone na parterze w doskonałej lokalizacji Opola tuż obok kąpieliska Bolko. To miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Janowicze

Janowicze,podlaskie

85 000 zł3 356 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W biurze premium! Polecamy działkę w miejscowości Janowicze w gminie Juchnowiec Kościelny. Oddaloną17 km od centrum Białegostoku, 2 kilometry od Juchnowca Kościelnego. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomierzyce,dolnośląskie

3 699 000 zł388 m² 9 529,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Wyjątkowa oferta: dwa nowoczesne budynki dom + część usługowa | Radomierzyce, przy samej granicy Wrocławia Cena: 3 900 000 zł Powierzchnia działki: 1366 m Lokalizacja: radomierzyce, przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 375,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Esperanto Blok niedawno ocieplony i remontowany. Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł45 m² 20 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Bardzo ustawne i przestronne 2- pokojowe mieszkanie w zielonej części Muranowa obok Nowego Miasta przy ul. Bonifraterskiej. Idealne dla ludzi młodych, jako mieszkanie na start lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipcowa

Gliwice,śląskie

259 000 zł43 m² 5 984,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.43,28 m , przy ul.Lipcowej w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lindleya

Warszawa,mazowieckie

2 045 000 zł104 m² 19 729,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż piękne mieszkanie w kamienicy na pograniczu Śródmieścia i Ochoty. Kamienica wg projektu Lucjana Kongolda wybudowana w 1938 roku jako luksusowy modernistyczny - apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyna

Kruszyna,śląskie

415 000 zł83 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący, parterowy, o pow. użytkowej 83m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł74 m² 18 003,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowopowstałym osiedlu Jagiellońska o powierzchni 74,43m2 usytuowane na 7 piętrze. Mieszkanie znajduje się na Nowej Pradze. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł19 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka niedaleko Rynku. Po całkowitym remoncie, wszystkie instalacje wymienione 5 lat temu. Kuchnia w aneksie, pralka, lodówka. Dwuosobowa, rozkładana sofa, duża szafa + komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Olsza - 1/3 kamienicy Do sprzedaży 1/3 kamienicy z ogródkiem. Wszystko wydzielone na odrębnej księdze wieczystej. Zadbana kamienica z lat 30-stych, po remoncie (elewacja, dach, elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł58 m² 8 561,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 58,40 m - ul. Staropolska, wrocław Zakrzów Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 58,40 m , usytuowane na 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 799 900 zł169 m² 10 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący położony w wyjątkowo zielonej, spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom wolnostojący o pow. 169,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

532 608 zł49 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł73 m² 13 771,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne dla Rodziny * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaworze

Jaworze,śląskie

1 700 000 zł3 240 m² 524,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 32,4 a - perełka w sercu Jaworza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 3240 m , składający się z trzech wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

748 000 zł82 m² 9 121,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę sprzedaży apartamentu, położonego w Bielsku-Białej, na osiedlu 4 Pory Roku przy ul. Grondysa. Budynek pochodzi z 2009 r, a samo osiedle jest położone na uboczu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

593 500 zł35 m² 16 923,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,07 m , położone przy ul. Worcella 9a we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w całkowicie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Gdańsk,pomorskie

693 000 zł53 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu położonego na czwartym piętrze w budynku otoczonym zielenią. Lokalizacja: dzielnica Suchanino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dębowa

Kielce,świętokrzyskie

239 000 zł28 m² 8 690,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 27m2 na ul. Dębowa os Sady Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielki Sosnowiec

Wielki Sosnowiec,kujawsko-pomorskie

113 000 zł1 733 m² 65,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana sąsiadująca z lasem w miejscowości Wielki Sosnowiec w gminie Łabiszyn, uzbrojona, sto metrów od drogi asfaltowej. W ofercie dwie dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

667 680 zł34 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różanka

Różanka,podkarpackie

440 000 zł306 m² 1 437,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomość ma przyjemność zaoferować Państwu dom około 300 mkw położony na działce 2,5 ha w Różance pod Strzyżowem. Położony w centrum miejscowości przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Plac na Groblach w dzielnicy Nowy Świat, w zadbanej kamienicy z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 730 779 zł136 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 5 pokojowego mieszkania o powierzchni 135,80 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.