dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

489 000 zł55 m² 8 874,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

***jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji blisko centrum ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** ***tylko W naszym biurze*** Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

699 900 zł71 m² 9 899,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,70 m , zlokalizowane na 5. i 6. piętrze w budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

229 999 zł33 m² 6 906,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Starzyńskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł36 m² 11 398,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy, gotowego jeszcze w tym roku i z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

538 220 zł42 m² 12 863,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z balkonem! Spośród 156 lokali dostępnych w tym projekcie wybrałam właśnie to ze względu na usytuowanie mieszkania na pierwszym piętrze (osoby, które mieszkały na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Ruszów,dolnośląskie

230 000 zł42 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, bez czynszowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku składającego się z zaledwie 5 mieszkań. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł79 m² 20 632,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

183 000 zł38 m² 4 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez przeprowadzania remontu! Mieszkanie oferuje dwa przestronne, oddzielne pokoje, w pełni wyposażoną kuchnie, elegancko urządzoną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Segment z Ogródkiem i 2 Miejscami Postojowymi 5 Pokoi Marki Okólna, marki Powierzchnia: 110 m Liczba pokoi: 52 miejsca postojowe w cenieogródek z altaną i grillemogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie z widokiem na morze w jednej z najlepszych lokalizacji Gdańska! To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają nieruchomości z ogromnym potencjałem. Sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł34 m² 15 946,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam wraz z wyposażeniem (gotowe do wprowadzenia) mieszkanie o powierzchni 33,55 m2 (pokój + kuchnia) na 4 piętrze. Budynek jest zlokalizowany przy ul. Ryżowej na osiedlu Skorosze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąska

Łomża,podlaskie

1 234 567 zł130 m² 9 525,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Rezerwacja! Świetna lokalizacja: idealna oferta dla klientów ceniących sobie prestiżową lokalizację w mieście oraz komfort życia w kameralnym klimacie i otoczeniu zieleni. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Topolowa

Smolno,pomorskie

265 000 zł893 m² 296,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - smolno, ul. Topolowa kupujacy nie płaci prowizji! lokalizacja Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną nr 255/50 o powierzchni 893 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Głogów,dolnośląskie

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym urządzisz przestrzeń dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? To oferta dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową: 2 skateparki, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, ścianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Katowice,śląskie

606 000 zł72 m² 8 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które spełniają oczekiwania. Są też takie, które mają to coś. Galeriowiec w Katowicach to budynek mieszkalny o załamanej fasadzie z loggiami, zlokalizowany przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

608 600 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji składającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

429 000 zł38 m² 11 198 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w apartamentowcu przy ulicy Sadowej 5. Lokal o powierzchni 38,31 m2 plus duży taras na stronę południowo zachodnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł36 m² 16 573 zł/m²

 

Piętro:3/31

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Obecnie mieszkanie jest 1 pokojowe, ale można zmienić jego aranżację z obecnej kuchni tworząc sypialnię, a w salonie zaaranżować aneks kuchenny. Kameralna kamienica na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokitki,dolnośląskie

1 100 000 zł159 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni 158,7m2 zlokalizowany około 100 m od jeziora w Rokitkach. + wyjątkowa okolica o dobrym dla zdrowia mikroklimacie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł75 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Do sprzedania segment środkowy w zabudowie szeregowej w Falenicy. Zdjęcia robocze - segment przed sprzątaniem! Super lokalizacja - Falenica - klimatyczne miejsce. Sklepy, bazar - Falenica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł56 m² 10 106,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 56,3 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piła,wielkopolskie

539 000 zł62 m² 8 629,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne i bardzo słoneczne mieszkanie w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Główna

Rynia,mazowieckie

1 190 000 zł83 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowy apartament z widokiem na Zalew Zegrzyński Rynia, ul. Główna Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 83 m , położony w pierwszej linii brzegowej Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

410 000 zł47 m² 8 686,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,10 m2 usytuowane na ostatnim piętrze niskiego 4 piętrowego bloku zlokalizowanego na Osiedlu Słonecznym. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czerniec

Czerniec,dolnośląskie

199 999 zł8 700 m² 22,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w spokojnej wiosce Czerniec w woj. dolnośląskim, niedaleko Lubina. Działka o powierzchni 0,87 ha. Przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł134 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 134 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z cegły z 2000 r., Stare Włochy. Mieszkanie świeżo po remoncie, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

795 458 zł84 m² 9 449,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkania z dużymi ogrodami położone w Mokronosie Dolnym przy granicach Wrocławia w kameralnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł51 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

/You will find an English version bellow the polish description/ Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , usytuowanego na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

499 000 zł185 m² 2 697,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi, w otoczeniu pól, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

289 000 zł44 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy Al. Armii Krajowej 66. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Olecko,warmińsko-mazurskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 położone w ładnej, odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Olecka, przy ul. 11 listopada 3 (tuż przy placu Wolności). Kamienica przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

455 000 zł50 m² 9 042,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,32 m2 zlokalizowane na I piętrze na Green Parku (nowa część na Osiedlu Piastowskim) Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Bolszewo,pomorskie

1 499 000 zł322 m² 4 655,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Bolszewie! Dzień dobry, przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 322 m , użytkowej 171 m , położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Serdecznie polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w pięciopiętrowej kamienicy z 1908r, przy ul. Dubois na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

728 161 zł59 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Słoneczne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym( możliwość wydzielania osobnej kuchni) Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł58 m² 10 806,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu trzypokojowe, a co istotne jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 , położone w bardzo rozwiniętej lokalizacji we Wrocławiu dzielnica Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

896 000 zł160 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.