dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

Działka rolna Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł3 673 m² 95,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 3673 m2 i numerze ewidencyjnym 115/5, położona przy granicy Gutkowa z terenami Gminy Łupstych, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 309 m² 458,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Straszyn przy ulicy Diaglezjowej o powierzchni 1309 m2. Straszyn to dynamicznie rozwijająca się miejscowość. Znajdujące się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,90 m² 10 113,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł26 060 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża piękna, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 2.60ha z przedwojennym pałacem, nieopodal miasta Piszczac. Posiadłość zabytkowa, z przepięknym ogrodem dworskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł255 m² 5 290,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 328 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piękny, nowoczesny dom z pięknym ogrodem położony blisko lasów w malowniczej miejscowości Bierzów w powiecie ostrzeszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł260 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom wolnostojący na zagospodarowanej 500 metrowej działce w podwarszawskiej miejscowości Baniocha w gminie Góra Kalwaria. Oddany do użytkowania, budowa zakończona w 2011 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni wynoszącej około 3000 m2, położona przy ul. Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 965 m² 38,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje działkę na sprzedaż zlokalizowaną w miejscowości Czerniewice , w gminie Choceń. Nieruchomość znajduje się sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

488 262 zł42,83 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora ale nie tylko! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Dobra lokalizacja - blisko Podwala i ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 528 000 zł4 533 m² 557,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 4 działki budowlane w Zakrzewie, przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania położony w spokojnej i cichej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Witoszyńskiego. W niewielkiej odległości znajduje się główna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trupel

Trupel,warmińsko-mazurskie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z pełnym wyposażeniem! Dom znajduje się w miejscowości Trupel, w okolicy, która zachwyca naturalnym pięknem. Bliskość jeziora to prawdziwa atrakcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w dzielnicy Arkońskie. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym i ma 63 m2, w skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł15 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Kaczorów. Działka o powierzchni 15.000m2 (1,5ha) (częściowo działka to grunty rolne a częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł41,70 m² 7 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 41 metrów z balkonem i komórką lokatorską w dzielnicy Śródmieście w okolicach ulic przędzalniana/tuwima. Lokal położony na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł912 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzp/media! Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł59,76 m² 5 436,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rodzinne 3 pokoje! Zagórze | Sosnowiec ul. Mielecka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł243,60 m² 8 825,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 329 m²

Dom parterowy z bajkowym ogrodem na 5329 m Twoja prywatna oaza na prestiżowym Złotnie W dzisiejszych czasach, gdy przestrzeń w mieście staje się luksusem, a dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 113 m² 150,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1113 mkw w Słubicy Dobrej, gmina Żabia Wola na sprzedaż. Działka ma kształt ładnego prostokąta o wymiarach 25x45 mb. Wjazd na działkę można urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł65,76 m² 13 670,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Good Life Estates oferuje na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na nowoczesnym osiedlu Panorama przy ul. ulica Wincentego Pstrowskiego 7b.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł113,53 m² 3 514,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy/mieszkanie - obecnie gabinet stomatologiczny o powierzchni 113,53 m2. Lokal bardzo dobrze widoczny zlokalizowany jest na parterze docieplonej i zadbanej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

581 830 zł1 402 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn), blisko lasu. Powierzchnia 1402 m2. Wymiary działki ok. 21,5x65 m Kształt: prostokąt Media: woda, gaz, prąd, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł156,60 m² 9 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Konstancin | segment | garaż | sauna | ogródek Na sprzedaż 4-pokojowy segment środkowy z 2003 r., położony na działce 244 m w spokojnej części Konstancina-Jeziornej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł70,66 m² 8 604,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zielona dolina Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Cena mieszkania - 608.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł35,10 m² 11 367,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż rozkładowa kawalerka na osiedlu Bukowym. Składa się ona z przedpokoju połączonego z przestronnym pokojem z wyjściem na balkon oraz osobnej kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 256 m² 149,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka której dotyczy oferta znajduje się bardzo blisko centrum miejscowości ,jej stosunkowo mały metraż jest najbardziej poszukiwaną przez kupujących powierzchnią. Działka ma wydane aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł160 m² 8 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom bliźniaczy 160 m Raszyn, nowe Grocholice Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł1 000 m² 579 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu M - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 924 000 zł8 600 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem Karwieńskie Błoto Drugie 8 600 m2 opis nieruchomości: duża działka o powierzchni 8 600 m2 (działka nr 22/2) położona około 200 m od zejścia na plażę nr 11. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Prosta

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1900

Gotowy portfel nieruchomości W sercu torunia Na sprzedaż pakiet inwestycyjny składający się z 3 wyodrębnionych lokali mieszkalnych, położonych na toruńskiej Starówce. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł212 m² 6 745,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest dla Ciebie. Atuty nieruchomości: - 1,2 ha powierzchni działki (dwie działki 9000+ 3000m2) - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł23,74 m² 3 580,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 23,74 m2, położony na I piętrze budynku w samym sercu miasta przy ulicy Dworcowej. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 426 zł58,66 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | Mokotów | blisko Galerii Mokotów | rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 892 zł72,27 m² 13 793,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,27 m z bardzo ustawnym układem. Wyraźny podział na strefę dzienną (salon z aneksem ok. 20 m ) oraz prywatną (3.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł215,54 m² 2 551,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Żwirki i Wigury w Andrychowie. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł25,35 m² 18 737,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Idealne dla 1-2 osób/dla studentów/jako pierwsze mieszkanie/jako inwestycja pod najem. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

145 921 zł912 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka do zabudowy w granicy miasta Cieszyn Ogrodzona, gmina Dębowiec, powiat cieszyński działka do zabudowy w całości, działka o pow. około 912 m2, sprzedajemy jedną lub kilka.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł34 951 m² 25,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej miejscowości Białuń ok 4 km od Goleniowa i 3 km od tras komunikacyjnych S3 oraz S4, 5 km od lotniska. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł13 800 m² 25,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z czterech działek (nr ew 135,136,137,138) położona w miejscowości Wólka Dworska o powierzchni całkowitej 1.38ha i szerokości 31.5m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

239 400 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż centrum kłodzka Wojska Polskiego 1 Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Kłodzka przy głównym ciągu handlowym miasta. Miejsce idealne na własny biznes lub.