dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

764 900 zł105 m² 7 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

556 542 zł36 m² 15 408,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 2 pokoje - w tej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 259 000 zł140 m² 8 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży piętra domu wolnostojącego dwulokalowego położonego na pogodnie Z dwoma dużymi tarasami, garażem, piwnicą oraz ogródkiem. Dom położony jest na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

1 499 000 zł209 m² 7 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Stylowy Dom wolnostojący w okolicy Międzyborowa. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 209m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 1215 m2. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

2 950 000 zł8 557 m² 344,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent Miasta Nowa Sól ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie 6 miasta Nowa Sól, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

401 401 zł42 m² 9 625,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku na Chyloni, tuż przy Parku Kilońkim. Balkon. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. Zakup przez cudzoziemców możliwy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł52 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, z oddzielną widną kuchnią na 6. piętrze w budynku 6p. z 2004 roku w Ursusie przy ul.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sadłogoszcz

Sadłogoszcz,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 324 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną blisko Barcina w okolicach miejscowości Sadłogoszcz na nowo powstającym osiedlu o powierzchni 1324 m2. Jest to dobrze rozwijające się osiedle, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł65 m² 10 742,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, do sprzedania przestronne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 65,07m2 położone na 3 i 4 piętrze budynku z 2011 roku. Stan mieszkania dobry. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzynka

Skrzynka,wielkopolskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta kusząca jak wakacyjne słońce! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości skrzynka gmina Ostrowite powiat Słupecki. Działki oddalone są o 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

2 298 000 zł72 m² 31 740,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

| odrestaurowana kamienica | Politechnika | Polna 44 | Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , zlokalizowane przy ul. Polnej 44 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł120 m² 13 375,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oddane do użytkownia! Przestronne, jasne i funkcjonalne! 119 m2 na jednym poziomie. Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Kameralna inwestycja z podziemną halą garażową. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żywiec

Żywiec,śląskie

151 800 zł759 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 3111 - widokowa z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 3111 , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania położone we Wrocławiu na Zgorzelisku w kameralnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Teleexpressu

Krynica Morska,pomorskie

343 000 zł22 m² 15 381 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Teleexpresu 14 o powierzchni 22,30 m2 usytuowany na wysokim parterze. Składa się on z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne Mieszkanie w Spokojnej Okolicy! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bibice

Bibice,małopolskie

959 000 zł137 m² 6 982,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego mieszkania o powierzchni 137,35 m2 z przynależnym balkonem w podkrakowskich Bibicach, około 2 km od granicy z Krakowem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nieruchomości oferują na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 położone w dzielnicy Krowodrza, ul. Rusznikarska. Mieszkanie mieście się na 10 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

999 666 zł71 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki Lokalizacja: wrocław sępolnopowierzchnia użytkowa: 71,46 m Liczba pokoi: 4kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

535 000 zł45 m² 11 859,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M17 Nie płacisz pcc 2% / od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 45,11 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

45 890 zł1 300 m² 35,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Długopole Górne, z możliwością zakupu razem bądź oddzielnie. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł41 m² 14 122 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 900 zł28 m² 4 781,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Konopnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Świdnica,dolnośląskie

409 900 zł43 m² 9 523,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe narożne, znajdujące się w nowym bloku z 2023 roku na II piętrze. Mieszkanie jest bardzo jasne, z widokiem na Ślężę. W cenę wliczone jest naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Wszystkie meble, sprzęty oraz elementy wystroju wnętrza wliczone są w cenę zakupu. Cena - 634.000pln brutto (zawiera koszt mieszkania 599.000pln oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł64 m² 8 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc I prowizji - Nowe mieszkanie z ogrodem | Środa Śląska, ul. Kolejowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,83 m , położone w nowoczesnym domu dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 999 zł26 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka W centrum piaskowej góry W 4 pietrowym bloku po termomodernizacji. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 26,3m2 , usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Eryka II

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł67 m² 9 791,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ładne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,3m2 zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku 4-piętrowym z 1989 roku na Osiedlu Książąt Pomorskich. Jedno z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł40 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Targówek-Bródno ul. Łojewska > stacja metra Bródno 700 m od klatki > przystanki autobusowe 110 m > tramwaje 700 m > bezpośrednio obok budynku przychodnia, poczta, paczkomaty, mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł38 m² 11 479,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jedno pokojowe mieszkanie o pow. 38,33 m2, usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku z 2008 roku na oś. Magnolia Park. Nieruchomość o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kredowa

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł76 m² 9 258,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kielc os. Ślichowice II, ul. Kredowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gniewomirowice,dolnośląskie

258 000 zł2 070 m² 124,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy w naszej ofercie dużą działkę budowlaną zlokalizowaną na osiedlu południowym w Gniewomirowicach. + cicha i spokojna okolica + niedaleko las + wygodny dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

549 000 zł51 m² 10 775,30 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,95 m , usytuowane na piątym piętrze w siedemnastopiętrowej inwestycji Aqua Tower przy ul. Morskiej 7a w Redzie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 144 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 42 m w sercu Wrocławia, ul. Rzeźnicza Lokalizacja - Rynek, wrocław Wyjątkowa oferta w samym centrum miasta - mieszkanie położone przy ul. Rzeźniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 053 300 zł133 m² 7 917,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

1 499 999 zł160 m² 9 374,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż dom bliźniak z dodatkowym budynkiem mieszkalnym | ok Bałtycka , 1,7km do centrum Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 555 m Dodatkowo: parterowy budynek mieszkalny ok.