dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Rawicz,wielkopolskie

2 199 000 zł210 m² 10 471,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 030 m²

Dolnośląsk, gm. Żmigród Siedlisko położone w Dolinie Baryczy na terenie Natura 2000. Działka zlokalizowana jest na uboczu w malej wiosce w której kończy się droga. We wsi brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Będzin,śląskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz własnego M3 z balkonem ? Istotna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, to na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł93 m² 12 328,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Pragnę zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie przy Lesie Kabackim - idealne dla rodziny i miłośników zieleni. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Pileckiego 108. - ilość pokoi: 4. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

761 578 zł39 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe - 39.46 m + ogródek 66,42 m (dostępne również inne układy i metraże, zapytaj mnie o pełną ofertę) Warszawa - Wilanów To wyjątkowa propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbska

Kielce,świętokrzyskie

400 000 zł59 m² 6 768,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie prawdziwie bezczynszowe, ponosimy tylko opłaty za media: prąd, wodę, gaz. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suchy Dwór,dolnośląskie

999 000 zł127 m² 7 858,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Suchy Dwór k. Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 127,10 m | Działka: 500 m | Garaż | Ogrzewanie pompą ciepła Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Czarnyska,łódzkie

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Woli Czarnyskiej 25 o powierzchni 190 m , usytuowany na malowniczej i starannie zagospodarowanej działce o łącznej powierzchni 3,8 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł37 m² 15 642,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-ro piętrowym bloku z 1964 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Kameralne położenie bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł49 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

***rezerwacja do 24.10.2024 R.*** Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękujemy. Oferujemy dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Poznańskich Ratajach - blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banie

Banie,zachodniopomorskie

750 000 zł2 722 m² 275,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 722 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, przedwojenny dom "z duszą", zlokalizowany w miejscowości Banie w powiecie Gryfińskim. Parter domu stanowi salon ze starymi, przesuwnymi drzwiami, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł22 m² 17 258,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy. Odnowiona kamienica (termomodernizacja/odnowione klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300 m , usytuowaną na malowniczej, ponad 20-arowej działce w Bystrzycy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł36 m² 8 786,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w sercu Szczecina, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i inwestycja pod wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

89 500 zł476 m² 271,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuje do sprzedania działkę budowlaną. Na działce stoi budynek starej kotłowni. Podłączony prąd nowe przyłacze 14 kw Zezwolenie na podłączenie wody i kanalizacji Niniejsze ogłoszenie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

528 000 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Samo serce kołobrzegu Opis nieruchomości: mieszkanie o pow. ok. 60 m2 ulokowane na 5 piętrze, blisko ścisłego centrum miasta, w pobliżu parki 10 min spacerem od przepięknej plaży. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Liszna

Liszna,podkarpackie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 781 m²

Dom w Lisznej na dużej 88arowej działce > krótki opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Liszna, pod Sanokiem. Jest to murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

535 000 zł55 m² 9 709,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Meg Real Estate przedstawia Państwu na sprzedaż 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 55,10 m2, położone w Białymstoku przy ul. Ciepłej 7 Dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł601 m² 8 236,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:910 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego budynku komercyjnego o przeznaczeniu usługowo-handlowo-produkcyjnym, zlokalizowanego przy ul. Jeździeckiej 3 w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

649 000 zł62 m² 10 394 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, niskim bloku z 2013 roku idealne dla rodziny, pary lub inwestora! Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł54 m² 10 130,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 53,80 m2 | ul. Nazimka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,80 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł73 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł50 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przestronne, ciche, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej. Zadbany budynek, okna pcv, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Białystok,podlaskie

890 000 zł240 m² 3 712,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szukasz solidnego domu, który możesz wykończyć według własnego pomysłu, bez konieczności rozpoczynania budowy od zera?ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

657 500 zł47 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 068 539 zł44 m² 24 541,60 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiżowa inwestycja w pobliżu najpiękniejszych plaż Gdyni! Nowoczesne apartamentowce w wysokim standardzie wykończenia zlokalizowane na granicy miasta i przyrody, pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł82 m² 9 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe po remoncie - dokładne wymiary oraz układ na ostatnim zdjęciu. Najważniejsze cechy: 82m2 powierzchni; po remoncie instalacji; możliwość adaptacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzybowo

Grzybowo,mazowieckie

759 000 zł211 m² 3 600,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom z piętrem do wykończenia z 2022 roku o powierzchni 210,78 m (w tym 134,43 m powierzchni mieszkalnej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dunikowskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Sprzedaż | Piaseczno - Zalesie Dolne | 146 m2 całkowita | 1 100 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą segmentu w Piasecznie. Dom ma 146 m2 całkowitej powierzchni i posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł32 m² 16 897,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przy takim metrażu trudno o lepszy układ! Mieszkanie na II piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku w zielonej części Międzylesia - tuż przy lesie, w spokojnej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 900 000 zł400 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom w Cieplicach. Piękny widok na góry. 5 minut do Term Cieplickich. Piękna, zielona okolica. Blisko do sklepu, przedszkola i parków. Dom gotowy do zamieszkania. Ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

727 700 zł49 m² 14 730,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne świeżo po kapitalnym remoncie remoncie do zamieszkania bez nakładów w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikwysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

2 220 000 zł350 m² 6 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Pięknie położony dom w otulinie Parku Barciucha przy ul. Axentowicza. Nieruchomość wybudowana w 1934 roku przetrwała wojnę zachowując swój unikatowy charakter. Wyjątkowy klimat tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

489 720 zł41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| bez prowizji- oferta deweloperska Oferta dla Obcokrajowców- niewymagane pozwolenie na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,81m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł38 m² 9 497,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,43 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł55 m² 13 435 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie z widokiem na zieleń i dużym balkonem Osiedle Malinowe Moderna ul. Macieja Dębskiego, kraków Zamieszkaj w spokojnej, zielonej części Krakowa, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

620 799 zł52 m² 11 938,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy W poznaniu. 5 minut do centrum I 10 nad jezioro. . Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł66 m² 5 552,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,46 m , zlokalizowanego na parterze zadbanej kamienicy w samym sercu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij