dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 250 000 zł171 m² 7 298,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

515 678 zł39 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie - Winogrady, poznań Gotowe do rezerwacji - odbiór kluczy w marcu 2026! Nowoczesna zabudowa z systemem smart home Dlaczego warto? Blisko centrum - szybki i wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasionka,podkarpackie

421 975 zł59 m² 7 160,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 58,93 m2 z ogrodem 100 m2 oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Białystok,podlaskie

461 500 zł35 m² 13 099,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bluedom Nieruchomości z dumą prezentuje elegancki apartament o powierzchni 35,23 m2, położony na 5. piętrze prestiżowego apartamentowca zlokalizowanego przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41,30 m2, położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku z cegły, przy ulicy Wierzbowej. Przestrzeń mieszkalną stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rynkowa

Starzyny,wielkopolskie

899 000 zł129 m² 6 974,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do Poznania? Wyobraź sobie powrót do domu, który zajmuje tylko 15 minut od zachodnich granic miasta. Wchodzisz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miesiączkowo

Miesiączkowo,kujawsko-pomorskie

350 000 zł103 m² 3 398,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Rezerwacja! Przedstawiam na sprzedaż dom z pięknie zagospodarowaną działką w miejscowości Miesiączkowo gmina Górzno. Dom wolnostojący o metrażu 103m2, parterowy, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

810 870 zł84 m² 9 682,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe oddane do użytkowania w stanie deweloperskim o ciekawym układzie!oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 471 268 zł70 m² 21 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium W brzeźnie 3. piętro | Jasny apartament z ekspozycją południową | 67,3 m powierzchni całkowitej + balkon 9 m | 2 miejsca postojowe w hali i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszyńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł37 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Grudziądzu - ull. Pruszyńskiego 6 Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej części Grudziądza, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

880 000 zł163 m² 5 398,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej znajdującego się w Częstochowie, przy ul. Wręczyckiej 58 w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Lublin,lubelskie

519 000 zł31 m² 16 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ul. Szewska - idealne pod wynajem długoterminowy lub na własne potrzeby! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,08 m , położone przy ul. Szewskiej - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 729 876 zł92 m² 18 768,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in English, please contact me.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łysokanie,małopolskie

332 500 zł1 075 m² 309,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana mn położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Powierzchnia działki 10,75 ar, wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

971 872 zł86 m² 11 337,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo zakończenie prac budowlanych - sierpień 2025 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładne działki budowlane z sosenkami o powierzchniach po 1000 m.kw. w miejscowości Jaroszowa Wola. Oddalone zaledwie kilkadziesiąt metrów od głównej drogi asfaltowej, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

269 000 zł27 m² 9 929,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie! Szukasz nowoczesnej kawalerki w Gliwicach, w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Zależy Ci na nowym budownictwie do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Przedstawiam dom w Żukowie gotowy do zamieszkania, jest to luksusowo urządzona Bryza. Dom ma 3 poziomy na minus 1 są 4 pomieszczenia po około 10 m2, w jednym z nich jest sauna infrared.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł37 m² 19 063,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,72 m z loggią - zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł56 m² 10 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie w Legionowie na osiedlu Nowy Bukowiec. Osiedle bezpieczne, monitorowane, zamknięte w otulinie Puszczy Legionowskiej. Plac zabaw, ścieżki spacerowe i rowerowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł62 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam lub zamienię na większę z dopłatą (min. 4 pokoje, blisko Starówki z miejscem parkingowym ) w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł45 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 44,6 m składa się z: salonu (16,8 m ) z wyjściem na balkon (wystawa południowa doskonałe nasłonecznienie) Sypialni (9,6 m ) Funkcjonalnej kuchni (4,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

319 000 zł52 m² 6 194,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w bloku na Piaskowej Górze, w Wałbrzychu. Sprzedaż bezpośrednia, brak prowizji. Proszę o nie kontaktowanie się agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

1 039 500 zł59 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe, w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 59,40 m , 5 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 2008 roku -warszawa, targówek, ul. Rembielińska - nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Bieniewice,mazowieckie

920 000 zł182 m² 5 329,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przestronny segment z dużym poddaszem użytkowym Funkcjonalny dom w stanie deweloperskim, który możesz wykończyć według własnego gustu. Poddasze daje dodatkowe możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą przy ul. Sowiej na Borku. Mieszkanie dwustronne i rozkładowe o powierzchni 64 m , usytuowanego na 5. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Częstochowa,śląskie

240 000 zł48 m² 4 948,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48.5m położone w zadbanym, czteropiętrowym bloku z 1969 roku przy ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł119 m² 12 486,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica. Dom budowany według projektu dom w Żórawkach Ver. 2 składa się z: parter 68,81(73,29)1. Wiatrołap3,982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

160 000 zł1 310 m² 122,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ofert są cztery działki przeznaczone pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku usługowego. Nieruchomości o powierzchniach od 0,1310 oraz 0,1344 ha. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

292 000 zł42 m² 6 894,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

______rezerwacja_____ mieszkanie W centrum na sprzedaż Na sprzedaż duża kawalerka (42,35 mkw.) z możliwością wyodrębnienia drugiego pokoju. Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

934 500 zł74 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc zadzwoń już dziś Prezentowane mieszkanie 4-pokojowe usytuowane jest na III piętrze w III piętrowym budynku. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

588 000 zł48 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność. Makler poleca na sprzedaż przytulne mieszkanie M-4 z balkonem na osiedlu Filmowym na 2 pietrze z windą z poziomu zero! klucze W biurze. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł39 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na w Wałbrzychu na Białym Kamieniu. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, szkoła podstawowa, przychodnia zdrowia, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

638 692 zł67 m² 9 587,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

805 035 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z tym jasnym mieszkaniem ze słonecznym balkonem w cichej i spokojnej okolicy. Zaraz obok Sklepy oraz przystanek autobusowym. Osiedle z wjazdem tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nikielkowo

Nikielkowo,warmińsko-mazurskie

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

Biuro nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nikielkowo, na przedmieściach Olsztyna. Siedlisko o łącznej powierzchni 4902.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 296,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 47 m - Sułkowskiego 11, osiedle Leśne Wyobraź sobie przytulne, ciepłe mieszkanie w zielonej dzielnicy, 5 minut od tramwaju i kilka przystanków od największego parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

616 371 zł42 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,93 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł49 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyobraź sobie mieszkanie wśród zieleni, w miejscu, gdzie po pracy możesz odetchnąć ciszą, a jednocześnie w kilka minut dojść do metra. To przestrzeń, którą od początku urządzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Katowice,śląskie

568 072 zł42 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ozimska

Opole,opolskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo w naszej ofercie pojawił się do sprzedaży lokal biurowy o pow. ponad 130 m2. Budynek zlokalizowany jest w ścisłym centrum Opola. Lokal znajduje się na pierwszym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij