dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze powierzchnia użytkowa mieszkania 54,7m2 dwustronne, jasne i ustawne salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł76 m² 9 868,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75,9m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Krajobrazowej w Rzeszowie. Mieszkanie narożne usytuowane na południe, zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

643 000 zł2 573 m² 249,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży ładne, zielone działki na Starym Wierzbnie w Konstancinie - Jeziornie. Możliwość kupienia sąsiednich działek. Wszystkie media przy drodze głównej około 500 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 829,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Najważniejsze atuty: ostatnie piętrowidok na zieleń tuż przy Parku Oruńskimbalkon Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkondwie sypialniełazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

385 581 zł30 m² 12 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: śródmieście Gdańska, blisko Wyspy Spichrzów. Kompaktowe mieszkanie z tarasem (4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 350 000 zł56 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3-pokojowy W rejonie równi krupowej Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej części Zakopanego w rejonie górnej Równi Krupowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

999 999 zł216 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom Nowa Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Południe

Grajewo,podlaskie

249 000 zł61 m² 4 478 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie dla tych, którzy lubią zaczynać od zera tutaj Twoja wyobraźnia ma ponad 61 m^2 do popisu! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Wieliszew,mazowieckie

690 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59,74 m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim bloku w Wieliszewie na osiedlu Royal. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Konstytucji 3 Maja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 9 piętra w wysokim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkpolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mroczeń

Mroczeń,wielkopolskie

445 000 zł62 m² 7 235,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkania o pow. 61,50m 2 wraz z balkonem i ogródkiem - Baranów kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łazy

Łazy,małopolskie

400 000 zł2 879 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża nieruchomość gruntowa o powierzchni 2879m2. z budynkami do rozbiórki. Łazy 15a. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Łazy (powiat krakowski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

2 700 000 zł390 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dochodowa nieruchomość w centrum Rybnika - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży, nieruchomość komercyjną w ścisłym centrum miasta, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

388 070 zł48 m² 8 052,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera posiadam W ofercie inne metraże oraz układy mieszkań z tej i innych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

1 357 108 zł50 m² 27 306 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję apartament inwestycyjny w samym sercu Poznania, w Inwestycji zaprojektowanej przez pracownie Sterzyński Sucharski. W ofercie specjalnej: elastyczny harmonogram płatności 25/75 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe na Wrocławskich Popowicach gotowe do zamieszkania! Szczegóły oferty: powierzchnia: 53,3 m Lokalizacja: 9. piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy (do remontu) przy ul. Czajkowskiego. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 800 zł245 m² 7 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części Milanówka z antycznym charakterem. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 900 zł150 m² 6 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł42 m² 8 747,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Uroczysko przy ul. Marszałkowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na 42,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

9 486 050 zł271 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

We speak English! Do not hesitate to contact us. - - - bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: gotowe Wyjątkowy penthouse z imponującym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żywiczna

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł1 400 m² 892,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy ul. Żywicznej w Warszawie (białołęka). Spokojna, zielona część dzielnicy, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej - wysoka atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mieroszyno,pomorskie

480 000 zł977 m² 491,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fabryczna

Kicin,wielkopolskie

399 000 zł1 062 m² 375,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż zlokalizowanej w Kicinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

490 000 zł55 m² 8 985,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe Mieszkanie Po Generalnym Remoncie 1 piętro Duży Balkon Osiedle Górczyn Dekerta Gorzów Wielkopolski Sprzedam świeżo wyremontowane mieszkanie "pachnie Nowością" o powierzchni 54,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Gdynia,pomorskie

590 000 zł36 m² 16 527 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Częstochowa,śląskie

700 000 zł689 m² 1 015,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości - Idealna na Pensjonat, punkt przedszkolny lub hotelik. Lokalizacja: częstochowa, dzielnica: lisiniec Adres: ul. Koszalińska 3 Opis Nieruchomości: rodzaj nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

3 850 000 zł4 808 m² 800,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod osiedle, lublin, ul. Wędrowna w pobliżu ulicy Poligonowej, dzielnica Sławin, lubelskie Szczegóły ogłoszenia: powierzchnia: 4808 m Typ działki: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 082 000 zł58 m² 18 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament dwupoziomowy, w stanie deweloperskim, o łącznej powierzchni 58,48mkw zlokalizowany na 2p niewielkiego, nowego Apartamentowca położonego w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

494 999 zł39 m² 12 659,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż W pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,10 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto Osiedle Szczepin okolice ulicy Głogowskiej - 5 min do Rynku. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wyszków

Wyszków,mazowieckie

129 000 zł862 m² 149,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w malowniczej okolicy Wyszkowa w Rybienku Leśnym blisko rzeki i terenów zielonych, które posiadają swój własny mikroklimat. Przyszli właściciele mają tu szansę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Katowice,śląskie

925 000 zł95 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż apartament 95m2 zlokalizowany przy ul. Barcelońskiej w Katowicach. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze. Nowa Barcelońska to osiedle zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tychy

Tychy,śląskie

795 000 zł108 m² 7 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Twój nowy dom czeka! Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym tarasie, widok na zieleń i ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków. A teraz dodaj do tego wygodę życia w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 617,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie znajduje się na ostatnim z 8 pięter budynku z 2008 roku, położonego na skraju Gocławia i Saskiej Kępy, przy ul. Bora-Komorowskiego 39. Obecnie na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Radom,mazowieckie

339 000 zł60 m² 5 645,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje 60m, w dogodnym rozkładzie, na osiedlu Prędocinek. Atrakcyjny, dwustronny wariant oferuje następujące pomieszczenia: * pokój dzienny - z dużym, klasycznym balkonem * dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ul. Dywizji Wołyńskiej Powierzchnia: 67,5 m Piętro: i (z III) Rok budowy: 1998 Opis nieruchomości: oferuję na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

408 999 zł63 m² 6 492,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Wyposażenie: - lodówka - pralka - zmywarka - piekarnik Powierzchnia 63M: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka Parking zamykany na pilota Czynsz - ok 650 zł Dobra lokalizacja: - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł42 m² 11 060,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m - ul. Bobrza. Powierzchnia: 41,5 m Piętro: 3/10 Blok z lat 70., z windą Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł69 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m położone we Wrocławiu - Klecina. Do mieszkania przynależy garaż o powierzchni 16,4 m 2 położony w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 124 900 zł176 m² 6 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 176 m 2 , która posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

672 860 zł48 m² 14 112 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnie dostępne dwupokojowe mieszkanie w tym budynku! Wyjątkowa oferta w stanie deweloperskim o powierzchni 47,68 m , położona na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij