dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beniowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 070 000 zł66 m² 16 286,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: apartament znajduje się na pograniczu dzielnic oliwa/przymorze. Bliskość komunikacji miejskiej pozwala na swobodne przemieszczanie się po całym trójmieście i okolicach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dla singla, dla pary dla inwestora! Kawalerka z możliwością zrobienia antresoli. Świetna lokalizacja: blisko ul. Piłsudskiego i Prima Parku. W mieszkaniu zaplanowano: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł33 m² 9 499,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

I piętro 33,16 m2 - kawalerka na skarpie w bloku czteropiętrowym, wolna od zaraz Idealne dla singla lub pary Dużo miejsc parkingowych pod blokiem - przestronny pokój z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Warszawy- na warszawskich Bielanach. Budynek odnowiony i ocieplony, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

765 000 zł50 m² 15 239 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Livinder oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa Czyżyny, na os. 2 pułku Lotniczego. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł25 m² 25 948,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dochodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł71 m² 6 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! mieszkanie 70,71 M2 rozkładowe!, w centrum dzielnicy nowy fordon!, blisko politechniki bydgoskiej!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 000 zł53 m² 6 823,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe , 53,2 m2 na pograniczu osiedli bartodzieje/bielawy. ul. Głowackiego. W skład mieszkania wchodzi: - 3 pokoje - kuchnia - Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

769 900 zł110 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

140 000 zł1 498 m² 93,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z warunkami zabudowy o łącznej 1498m2 w Żarowie Idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł78 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa Bemowo - osiedle Sansara - w ofercie do sprzedaży trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 78,13 mkw, z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogorzelica,zachodniopomorskie

2 417 000 zł147 m² 16 442,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Szukasz miejsca, gdzie innowacyjne rozwiązania i ekologia idą w parze, a technologia spotyka luksus? Oto dom, który nie tylko zachwyca komfortem, ale też dba o środowisko i Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł48 m² 20 872,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: w sprzedaży mieszkanie idealne na inwestycję pod najem krótko lub długoterminowy. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja, w samym centrum tętniącej życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jana Sobieskiego

Międzylesie,dolnośląskie

129 900 zł1 169 m² 111,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2. Działka położona na wzniesieniu z widokiem na panoramę międzylesia i góry. Zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iławska

Wrocław,dolnośląskie

675 610 zł57 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z pięknym salonem i balkonem od strony południowo zachodniej. Cudownie doświetlone, ciepłe i radosne mieszkanie Piękny, przestronny salon z aneksem kuchennym (25m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł50 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przestronne, ciche, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej. Zadbany budynek, okna pcv, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolnicza

Katowice,śląskie

949 000 zł134 m² 7 082,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy teraz w pożądanej południowej części Katowic Podlesia stylowy nowy dom jednorodzinny! Zaledwie 300 metrów od lasu, w cichej, spokojnej I zielonej okolicy, rolnicza 34 to solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

298 000 zł38 m² 7 760,42 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Opis mieszkania Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,4 m położone na 11 piętrze w 18-piętrowym budynku, z którego okien rozciąga się bardzo ładna panoroma okolicy. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

4 900 000 zł10 000 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjno-usługowa z dużym potencjałem w Tyńcu Małym. Powierzchnia działki to 10000m2(1ha) Działka położona jest przy głównej drodze tuż obok zjazdu na obwodnicę Tyńca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygoda

Wieliczka,małopolskie

485 169 zł38 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Wyobraź Sobie, że budzisz się rano i . wychodzisz na balon/taras , siadasz wygodnie w fotelu i słyszysz śpiew ptaków, wokół ciszę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

634 987 zł75 m² 8 416 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 205 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Mielec,podkarpackie

409 999 zł49 m² 8 367,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane*sprzedane* Nowoczesne mieszkanie przy ulicy Fredry w Mielcu o powierzchni 49 mkw za cenę 409 999 złotych. Zamieszkaj w Komfortowym i Funkcjonalnym Mieszkaniu. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Spóldzielczym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 213 850 zł87 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

655 824 zł70 m² 9 371,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 69,98 m z dwoma balkonami - stan deweloperski, i piętro, ponikwoda, lublin - gotowe IV kwartał 2025. dla pośrednika ani podatku pcc 2%! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zygmunta III Wazy

Swarzędz,wielkopolskie

247 000 zł29 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: magdalena Soloch tel. Szukasz nowoczesnego i przytulnego lokum w doskonałej lokalizacji? Chcesz się wprowadzić od zaraz? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

738 441 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą - napisz do mnie A zaoszczędzę do 70 % twojego czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

697 807 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji! Mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują swoich Właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 224 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w malowniczej okolicy Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

561 000 zł54 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 3 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne z 2 balkonami mieszkanie na poznańskich Naramowicach. Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Popioły

Popioły,warmińsko-mazurskie

350 000 zł110 740 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren o pow. 11,0740 ha Popioły, gmina Budry powiat Węgorzewski Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna niezabudowana składająca się z 2 działek geodezyjnych stycznych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! rozkładowe! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Wygodnej! Mieszkanie składa o pow 64.29 mkw się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 590 000 zł240 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwukondygnacyjnego domu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola - Kolonii Gosławickiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

129 500 €52 m² 2 490,38 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament w Orihuela Costa | 52 m | 1 Sypialnia | Blisko Plaży Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca! Ten nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leśmierz

Leśmierz,łódzkie

195 000 zł44 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla dwóch rodzin! dwa mieszkania Z garażami W cegle - spokojna okolica! Szukasz miejsca dla dwóch rodzin? A może chcesz zamieszkać obok bliskich, zachowując jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzebinia,małopolskie

395 000 zł66 m² 5 967 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie znajdziesz tylko U mnie! Jeśli szukasz 3-pokojego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem, do całkowitego remontu i indywidualnej aranżacji, to ta Alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** ekskluzywny dom typu bliźniak *** *** bagnówka *** *** zadbany ogród *** *** Z klimatyzacją *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak dom wolnostojący z 2017 roku , zlokalizowany blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

450 000 zł950 m² 473,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana