dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 750 000 zł135,52 m² 12 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²

Inwestycja przy ul. Długiej 15 w Gdyni Witomino to idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo lasów.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł7 424 m² 92,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:43 935 m²

Doskonały obiekt dla inwestora! nie znajdziesz innego W okolicy - zabudowana działka gruntu O pow. 7424 M2 - budynek mieszkalny O powierzchni 592,85 M2 - 3 budynki gospodarcze - dach.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł6 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka z warunkami zabudowy Glinno, pow. nowotomyski Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni ok. 6000 m , położona w miejscowości Glinno (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 392 m² 88,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 34 arów, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Stradomno, w pobliżu Iławy. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł12 330 m² 79,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka z warunkami zabudowy, w miejscowości Elgiszewo. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie ściany lasu. Zaledwie kilometr od jeziora Okonin.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł880 m² 761,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek położony w zabytkowej części miasta: - tylko 400 m od Rynku, - idealny na działalność usługową, - z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 875 000 zł450 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

W lesie w Lipowie Kurkowskim znajduje się Leśniczówka Jednorożec. Nieruchomość z dodatkowymi zabudowaniami, która daje możliwość prowadzenia agroturystyki lub stworzenia własnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł1 395 m² 157,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ustawna, duża działka w spokojnej okolicy | Sopotnia Mała zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 259 000 zł170 m² 7 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa lokalizacja - wysoki standard, nowoczesne technologie Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 170 m , położony w prestiżowej części Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,50 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Lubinie położone na nowo powstałym osiedlu Zielone Apartamenty w Lubinie przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 331 m² 518,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Podolszyn Nowy, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 1331m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 26m szerokości (od drogi dojazdowej) na.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł53,40 m² 19 101,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż, mieszkanie wyjątkowe, stworzone z pasji do wina i rzeczy minionych, zlokalizowane w kamienicy przy ul. CIeszyńskiej, w historycznej części dzielicy Krowodrza. Perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł82 m² 6 890,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 82 m | duża loggia | 3 pokoje | 2 piętro | Szwederowo Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 1993 r. z cegły , położone na 2 z 4 pięter zadbanego budynku zarządzanego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 400 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Stare Budy. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia realizację zabudowy mieszkaniowej. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Łukszty

Łukszty,warmińsko-mazurskie

240 000 zł78,93 m² 3 040,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 143 m²

wyjątkowe siedliska, prywatny staw, ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Łukszty, w gminie Pasłęk, w otoczeniu rozległych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł65,37 m² 8 199,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 róg Dożynkowej i Chociszewskiego Lokal nr: 27 , powierzchnia 65,39 m2 Mieszkanie położone na czwartym piętrze składające się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 300 m² 673,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości działka o powierzchni 2300m2 znajdująca się w samym centrum Bratkowic! Atuty nieruchomości: - działka posiada wydane warunki zabudowy!.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 800 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka 3800 m w Głęboczku, gmina Czaplinek Wyobraź sobie własne miejsce nad jeziorem, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a każdy dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 326 m² 399,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ochojno gm. Świątniki Górne Do sprzedania działka o pow. 1326m2. bardzo atrakcyjna i godna polecenia - widokowe miejsce, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne ,. Opis działki Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 000 zł54,42 m² 22 748,99 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł50,60 m² 7 015,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 50,60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 189 m² 125,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana wśród zabudowy jednorodzinnej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Międzylesie, gmina Międzylesie, powiat kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł680 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nieruchomość restauracja wraz Z hotelem Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta Lubaczów w bardzo atrakcyjnym miejscu. m. Lubaczów położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł1 396 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1396 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45,17 m² 10 294,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W odremontowanej kamienicy (nowy dach i elewacja), mieszkanie 45,17 m do Remontu Inwestycja obok Szpitala Borowska. Kamienica z Nową Elewacją! Inwestycja pod wynajem lub mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 812 600 zł18 126 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka letniskowa 1,81 ha - przy lesie, 1 km od jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 750 zł65,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,48 m² 5 225,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Nowej Sarzynie przy ulicy Jordana. To właśnie tutaj zlokalizowane jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł78,75 m² 7 987,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Bezczynszowy Segment w cenie mieszkania / dwa miejsca parkingowe w cenie/bezpośredni dostęp do Ogrodu/ przystanek autobusowy 738 przy osiedlu / doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 /.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Węglinek, w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł35,41 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego apartamentu wykończonego pod klucz o powierzchni 56m2 w dzielnicy Gosławice. Apartament znajduje się na pierwszym drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 225 000 zł94,61 m² 12 947,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta w cenie niższej niż u dewelopera, dostępna tylko w estatestreet! Dzięki rezerwacjom przez naszych klientów najlepszych apartamentów na wczesnym etapie inwestycji, możesz zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

2 148 000 zł1 291,92 m² 1 662,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania halę produkcyjno-usługową wraz z budynkiem mieszkalno-administracyjnym w miejscowości Sławków w powiecie Będzińskim. Hala posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 500 m² 66,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni aż 4500 m w samym sercu Dominowa w gminie Mełgiew. Atuty nieruchomości: wymiar działki: działka o wymiarach 22x194 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking