dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł35 m² 8 210,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m , usytuowana na parterze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik. Mieszkanie przeszło kapitalny remont zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

239 000 zł2 538 m² 94,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się części Łańcuta woj. Podkarpackie Numer ewidencyjny: 567, 480 Powierzchnia: 2538 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostocka

Szczecin,zachodniopomorskie

598 000 zł53 m² 11 261,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na Warszewie - piwnica w cenie! Marzysz o mieszkaniu, w którym spokój łączy się z pełną infrastrukturą, a natura jest za oknem? Warszewo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Meissnera

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł61 m² 10 594,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szukasz idealnego miejsca na Twój biznes? A może chcesz dobrze ulokować swoje pieniądze ? Zapraszam Cię na inwestycje Nowe Ogrody - w zielonym sercu Jeżyc. Otoczenie nowych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Chrobrego

Stargard,zachodniopomorskie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ciekawe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,90 m2 położone na parterze bloku na Osiedlu Galeria Starówka. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - przedpokoju - wiatrołapu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

680 000 zł171 m² 3 976,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 170,76 mkw + piwnica około 102 mkw, położony na Osiedlu Południe we Włocławku, wybudowany w 1994 r., w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

410 990 zł30 m² 13 475,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc Nie czekaj, oferta limitowana! Termin oddania - Sierpień 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie,warmińsko-mazurskie

363 960 zł277 m² 1 314,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: prawa własności nieruchomości gruntowej - działki gruntu nr 89 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

619 000 zł51 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokal usytuowany jest wśród niskiej zabudowy, na ogrodzonym osiedlu, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, na Jakubskim Przedmieściu. Znajduje się na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Skarpie

Biała Woda,dolnośląskie

365 000 zł30 m² 12 314,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament w Czarna Góra Resort idealny dla miłośników gór i aktywnego wypoczynku! Czarna Góra Resort to jeden z najbardziej malowniczych kompleksów turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł49 m² 16 987,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

816 153 zł49 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawidz

Jawidz,lubelskie

899 000 zł162 m² 5 545,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Twój azyl blisko natury komfortowy dom z ogromnym potencjałem pod Lublinem. Marzysz o przestrzeni, ciszy i bliskości przyrody, nie rezygnując z wygodnego dojazdu do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Chreptowce

Chreptowce,podlaskie

1 075 000 zł30 000 m² 35,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 ha z warunkami zabudowy umożliwiającymi realizację dwóch obiektów: hotelu i restauracji. To doskonała propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Zapraszam na prezentację przestronnego domu z dużym potencjałem - okolice Zabobrza, jelenia Góra. Dom o powierzchni całkowitej ok. 600 m , posadowiony na działce o powierzchni 688.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł39 m² 11 424,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania Idealne na start lokalizacja: osiedle Jar, ul. Storbanda zalety lokalizacji: - w sąsiedztwie lasu i terenów spacerowych - Blisko do przystanku/ów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu malowniczej nadmorskiej miejscowości Wicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł49 m² 10 820,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 48.5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1piętrze niskiego 3 piętrowego bloku z 2012 r sm bryza. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł56 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 56 m z ogrodem | Gdańsk Ujeścisko Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Podkowy

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł10 270 m² 194,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących harmonii natury i wygód miejskiego życia - trzy działki w sercu zielonego Wawra z własnym lasem! Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bolestraszyce,podkarpackie

80 000 zł858 m² 93,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości Bolestraszyce gmina Żurawica z wydanymi warunkami zabudowy na przedsięwzięcie: "budowa budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

76 900 zł766 m² 100,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka z Warunkami Zabudowy o pow. 766 m2 - idealna pod zabudowę domem wg projektu gotowego, własnego lub na zgłoszenie do 70m2. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgrodzie

Warszawa,mazowieckie

774 379 zł55 m² 14 149,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie z Antresolą i Ogrodem. Bez pcc. Bez prowizji. Bemowo Chrzanów jedna jednej z najszybciej rozwijających się części Bemowa. Położona w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

570 000 zł68 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa cena! 3-pokojowa perełka w sercu Zielonej Góry - ul. Lisia. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży ostatniego dostępnego mieszkania w nowoczesnym, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

5 900 000 zł3 690 m² 1 598,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 914 m²

Na sprzedaż hala przemysłowa o łącznej powierzchni 3690 m położona przy ulicy Domagały. Najważniejsze informacje Powierzchnia gruntu : 3914 m ( 39a ) Powierzchnie budynku : - hala: 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 299 000 zł93 m² 13 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencjom i brokerom dziękuję za oferty, ale zapraszam z klientem do obejrzenia apartamentu. Proponuję atrakcyjny apartament na sprzedaż, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 680 000 zł85 m² 19 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wrocław- gotowa do odbioru inwestycja deweloperska na Starym Mieście z pięknym widokowym tarasem na dachu i okazałymi ogródkami Jest to jedno z ostatnich mieszkań w tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

390 960 zł29 m² 13 490,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 900m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł67 m² 12 747,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, umeblowane, mieszkanie przy ulicy Czarnucha. Lokal mieści się w nowoczesnej, kilkurodzinnej willi miejskiej na osiedlu Małe Naramowice "pod Klonami" Niska, kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

2 225 000 zł224 m² 9 910,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla biura nieruchomości Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 224,5 m2. Lokal jest obecnie wynajęty. Cena: 2 225 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobrosławiec,zachodniopomorskie

142 800 zł5 100 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są 3 działki budowlane, wszystkie z dostępem do "wody stałej", usytuowane w wyjątkowo malowniczej części wsi Dobrosławiec, gmina Maszewo. Odległość do Stargardu około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobyłkowo Małe

Pobyłkowo Małe,mazowieckie

926 700 zł142 m² 6 526,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Na sprzedaż wolnostojący, nowoczesny dom w stanie deweloperskim Pobyłkowo Małe, blisko Serocka Powierzchnia całkowita: 142 m | Powierzchnia użytkowa: 137 m | Działka: 1687.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Izdebki,podkarpackie

189 000 zł140 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Izdebki, powiat brzozowski, gmina Nozdrzec. Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

890 000 zł49 m² 18 016,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie na znanym w całej Polsce deptaku Bohaterów Monte Cassino, czyli słynnym Monciaku. Mieszanie położone jest na poddaszu gruntownie wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej Dzielnicy Muzycznej - ul. Libelta Marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta? Ta oferta to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż ul. Zamenhofa 8, kielce Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szpitalna

Płock,mazowieckie

2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²