dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Wałdowo,warmińsko-mazurskie

1 630 000 zł261 m² 6 254,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom z zadbaną działką, usytuowany przy ul. Diamentowej 35 w malowniczym Wałdowie, obok Ostródy, zaledwie 3 minuty spacerem do plaży nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 630 000 zł261 m² 6 254,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Staropijarska

Łuków,lubelskie

1 950 000 zł422 m² 4 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż segment mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 422,50m2 z dużym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. 4 lokale są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stara Jabłona

Stara Jabłona,lubuskie

105 000 zł79 m² 1 330,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Stara Jabłona. Lokal wymaga generalnego remontu, co daje możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasztanowa

Gdynia,pomorskie

2 515 000 zł105 m² 23 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 339 000 zł52 368 m² 44,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwie Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł62 m² 20 252,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, przestronne i stylowe, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, zlokalizowane na Mokotowie, przy ulicy Komputerowej 7. Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze, 7- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Niwy Jutroszewskie

Niwy Jutroszewskie,łódzkie

152 000 zł757 m² 200,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jest takie miejsce, w którym możesz odetchnąć pełną piersią, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu już od progu! To działka na sprzedaż w Niwach Jutroszewskich z uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sady Górne

Sady Górne,dolnośląskie

220 000 zł70 800 m² 3,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dużą działkę rolną w Sadach Górnych o powierzchni 7,08 ha. Składa się z gruntów: działka nr 10 - 4,74ha Działka nr 2 - 2,34ha. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żychlin

Żychlin,łódzkie

199 000 zł58 m² 3 454,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Żychlinie. Nieruchomość znajduje się na Oś. Traugutta na 4 piętrze o powierzchni 57,6 m 2 i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc Bez Prowizji __________________________________________________________________ Dom 5 pokojowy z garażem na pięknej działce 500 m2 w Chotomowie na granicy z Legionowem zaledwie 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

661 675 zł42 m² 15 799,30 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdynia,pomorskie

10 300 000 zł351 m² 29 344,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Studniska Górne

Studniska Górne,dolnośląskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko U nas! dom wolnostojący O pow. 250 M2, dwa tarasy, ogród, cześciowo podpiwniczony, garaż O pow. 45 M2, stodoła, pom.GOSPODARCZE, STUDNISKA GÓRNE! NIE SZUKAJ DALEJ! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

480 000 zł44 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

365 000 zł780 m² 467,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 7,80ar - ul. Jamnicka. Działka o numerze 3/9 leży w obrębie 0058 - miejscowy zagospodarowania przestrzennego Nowy Sącz - 32:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

499 000 zł44 m² 11 439,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 43,62 ara, położona w malowniczej miejscowości Hermanowa, zaledwie kilka kilometrów od Rzeszowa. Działka jest częściowo przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

698 470 zł58 m² 12 011,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,15 m2 z dużym ogródkiem o pow. około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechicka

Poznań,wielkopolskie

502 600 zł40 m² 12 565 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację planowany termin -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 289 800 zł250 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. 1500 m2. Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł38 m² 15 946,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie na Promenadach Wrocławskich. Mieszkanie jest dwupokojowe, salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie jest na piątym piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszkowice

Maszkowice,małopolskie

179 000 zł2 500 m² 71,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod lasem w Maszkowicach - gmina Łącko Jest to idealne miejsce dla osób szukających działki z czystym powietrzem, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł40 m² 7 763,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na 3 piętrze w bloku przy ul. Fryderyka Chopina 11, ksm. Powierzchnia mieszkania: 39,80m2 W skład wchodzi: - sypialnia - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Graniczna

Chorzów,śląskie

1 150 000 zł361 m² 3 185,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek usługowy Chorzów Batory, ul. Graniczna! Oferujemy do sprzedaży budynek usługowy zlokalizowany w Chorzowie Batorym przy ulicy Granicznej. Budynek o przeznaczeniu usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łódź,łódzkie

474 000 zł39 m² 12 289 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w wysokim standardzie na kameralnym, zamkniętym osiedlu w cichej okolicy to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź Widzew Stoki ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marzewo

Marzewo,warmińsko-mazurskie

153 800 zł89 m² 1 719,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:29 900 m²

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: prawa udziału 168/2400 prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Września

Września,wielkopolskie

545 000 zł120 m² 4 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.