dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Polna

Sandomierz,świętokrzyskie

2 950 000 zł538 m² 5 485,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 411 m²

Przestronny dom na sprzedaż, o powierzchni 537,80 m , położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 5411 m w spokojnej części Sandomierza, niedaleko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 900 000 zł1 350 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesna inwestycja deweloperska w Świnoujściu działka z projektem i pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: świnoujście, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 015,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! na sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji W bezpośrednim sąsiedztwie Z uniwersytetem ekonomicznym przy ulicy kamiennej! Mieszkanie usytuowane jest na ósmym piętrze 8/10 bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Warszawa,mazowieckie

899 900 zł43 m² 20 927,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio.Bez Agencji, Bez prowizji/no commission /Без комиссии. Apertament przy Powązkach w cichej spokojnej okolicy .Dobrze skomunikowany z centrum miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Zatory

Zatory,mazowieckie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną,ostatnią, działkę zlokalizowane w Kruczym Borku , gm.Zatory. Obecnie do zakupu oferujemy nr 4- 1000 m2-100 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tychy,śląskie

515 000 zł49 m² 10 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Umowa przedwstępna - załatwiamy kredyt Nowość w Rem Nieruchomości Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Tychy, okolice osiedla W - ul. Sikorskiego - mieszkanie dla tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

881 000 zł58 m² 15 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji seaport 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

369 900 zł47 m² 7 870,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Konina | Wysoki parter | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysowa-Zdrój

Wysowa-Zdrój,małopolskie

1 980 000 zł310 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Kompleks nieruchomości W sercu wysowej-zdrój! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu nieruchomości położonego w sercu miejscowości uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

654 000 zł38 m² 17 440 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Józefa Polińskiego - po remoncie, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż ustawne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stachlew

Stachlew,łódzkie

84 900 zł600 m² 141,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną i wymarzoną przestrzeń do budowy własnego domu działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, zlokalizowane zaledwie 9 minut od Skierniewic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Wiatrakowa

Choroszcz,podlaskie

680 000 zł4 683 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w doskonałej lokalizacji! Działka o powierzchni 4683 m2 położona jest w miejscowości Choroszcz, zaledwie 7 kilometrów od Białegostoku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Częstochowa,śląskie

990 000 zł177 m² 5 590,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości! Szukasz domu w zacisznym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 550 000 zł202 m² 22 524,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal na wrocławskim Rynku o powierzchni ok 202 m2. Po szczegóły zapraszam do kontaktu. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę L. 6285 tel. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Kostki Napierskiego

Gdynia,pomorskie

4 200 000 zł482 m² 8 713,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rokietnica,wielkopolskie

635 000 zł54 m² 11 651,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Mieszkanie Ogródek 70 m2 3 pokoje 2 miejsca postojowe Klimatyzacja Mikrocement Na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane w Rokietnicy. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł48 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cenisz sobie lokalizację w sercu Kielc? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,84m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania jednopokojowego w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu terenów zielonych. Lokalizacja: ul. Kordiana, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

369 000 zł1 177 m² 313,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencjom nieruchomości dziękuję, ale zapraszam z klientami. Działka nr 70/22, budowlano-usługowa położna bezpośrednio przy drodze asfaltowej (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

609 844 zł36 m² 16 940,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owiesno

Owiesno,dolnośląskie

530 000 zł278 m² 1 909,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu zaprojektowanego według indywidualnego pomysłu. Nieruchomość znajduje się w Owieśnie (gmina Dzierżoniów) z dobrym dojazdem zarówno do Dzierżoniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł77 m² 21 948,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż 4-pokojowe w pełni urządzone mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie narożne usytuowane jest na 2 z 7 pięter budynku z windą na terenie zamkniętego, monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielki Podleś

Wielki Podleś,pomorskie

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Strażacka

Krasice,śląskie

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wymarzona Działka Dla Twojego - świeże powietrze, spokój - Krasice koło Częstochowy - Gmina Mstów Wyjątkowa okazja! Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam działkę budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł44 m² 13 460,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze na osiedlu zamkniętym i monitorowanym, na Winogradach. Świetna lokalizacja - Wilczak to obecnie szybko rozwijająca się dzielnica Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starogrodzka

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

328 000 zł120 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem i garażem w Drawsku Pomorskim, bez pośredników i bez prowizji! Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Starogrodzkiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górna Wola

Górna Wola,łódzkie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Górna Wola, pomiędzy Lutomierskiem a Szadkiem. Działka o powierzchni 2000 m2. - prostokąta 50x40 - płaska - czas jazdy z Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 363,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zakup tylko za gotówkę. Grunt pod budynkiem nie jest uregulowany. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na 5 piętrze, w dziesięciopiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 692 000 zł47 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Waterlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zakupu Nowych Domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2a ma 119m2 i składa się z: na parterze: wiatrołap, salon z kuchnią, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

3 250 000 zł150 m² 21 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży teren położony u zbiegu ulic Bułgarskiej i Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w naszym biurze. Idealne na start dla młodej pary! Świetne dla studentów! Niemal w centrum Wrocławia! Mieszkanie na przy ul. Jemiołowej 26 we Wrocławiu to znakomita propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

582 550 zł48 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,21 m2 na pierwszy piętrze. Do mieszkania dodatkowo przynależy balkon. Nieruchomość znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Koszalin,zachodniopomorskie

210 000 zł37 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, 37 m2, winda, przylesie, koszalin Mieszkanie 37 m2, 2 pokoje, 7 piętro, vis-a-vis Politechniki Koszalińskiej, osiedle Przylesie, koszalin. Mieszkanie do remontu. Pierwotny układ lokalu to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 2pokojowe, ustawny układ - balkon Z widokiem na zielony dziedziniec, do zamieszkania, miejsce postojowe W garazu podziemnym - osiedle europejskie, zamkniete osiedle Z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

495 000 zł39 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym kącie w atrakcyjnej lokalizacji? Ta propozycja może spełnić Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, zaledwie 100 m od płyty rynku. Oferta idealna jako zakup inwestycyjny na wynajem zarówno długo jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cukrowa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł97 m² 5 144,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w budynku o ciekawej willowej architekturze przy ul.Cukrowej w Szczecinie. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrzę domu i tylko 1 sąsiad na parterze,.