dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Kraków

Kraków,małopolskie

2 300 000 zł5 100 m² 450,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt Inwestycyjny kraków balice tylko U nas- nie szukaj dalej, oferta na wyłączność, umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni-takie oferty nie trafiają się często! Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Agrestowa

Rumia,pomorskie

369 000 zł399 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kertyńskiego

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł36 m² 8 398,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na bielanach W legnicy Na sprzedaż oferuję państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,60 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w sercu osiedla Wrzosowiak przy ul. 11 Listopada. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecamy do sprzedaży funkcjonalny, zadbany, drewniany dom o pow. mieszkalnej ok. 150 m kw plus strych, wraz z garażem oraz piękną działka 12 a do zagospodarowania, z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Rząska,małopolskie

690 000 zł1 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rząśnia

Rząśnia,łódzkie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Smolajny

Smolajny,warmińsko-mazurskie

4 779 000 zł3 000 m² 1 593 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna na Warmii | 3000 m nad rzeką Łyną| Masz pomysł na dom spokojnej starości, ośrodek rehabilitacyjny, pensjonat, dom weselny, centrum konferencyjne, a może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łady

Łady,mazowieckie

679 000 zł950 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 950m. To idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta i zgiełku. Działka objęta mpzp przeznaczenie pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

711 450 zł46 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania w samym sercu Targówka. Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,39 m w kameralnym bloku przy ul. Radzymińskiej. Stacja metro targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 742 560 zł4 068 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 4068 m2 usytuowana w dzielnicy Krzyki - Księże Wielkie. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna. W najbliższej okolicy: tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Drawsko

Stare Drawsko,zachodniopomorskie

899 000 zł460 m² 1 954,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:4 674 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

745 236 zł59 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english blok oddany do użytkowania Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

529 539 zł27 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26,61 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji soho, w budynku Kardan, który zachwyca nowoczesną architekturą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 061,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł58 m² 4 785,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w centrum Wałbrzycha, ok. 150 metrów od uczelni Angelusa Silesiusa. Spokojne miejsce, blisko Rynek, sklepy. Budynek kilkurodzinny zbudowany z cegły, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

380 000 zł46 m² 8 351,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , zlokalizowane w cenionej dzielnicy Sienkiewicza, przy ul. Ciepłej tylko kilka minut spacerem od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 039 900 zł130 m² 7 999,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Zarabiaj 8 tysięcy miesięcznie już teraz! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

728 000 zł50 m² 14 487,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Home Estate ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,25m2, który znajduje się na parterze na osiedlu Paderewskiego Park. Mieszkanie nie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

3 250 000 zł170 m² 19 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży teren położony u zbiegu ulic Bułgarskiej i Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niesulów

Niesulów,łódzkie

325 000 zł3 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj blisko natury - działka budowlana 15 min od Łodzi. O regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 30m x 100m. Otoczenie działki ciche i spokojne, a w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

511 467 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł56 m² 12 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w inwestycji Centralna Vita w Krakowie. Jest to część I etapu osiedla realizowanego przez dewelopera Develia, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

534 761 zł36 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem. Jest to przestronny lokal zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, idealny dla rodziny poszukującej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Masłowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł131 m² 13 664,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 131 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipsko

Lipsko,lubelskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 025 m²

Rezerwacja! Dom z dużą działką pod Zamościem | Dwa niezależne wejścia | Możliwość podziału gruntu Jeśli szukasz domu na wsi, który daje przestrzeń do życia, pracy i odpoczynku ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

570 000 zł70 m² 8 096,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2004r. przy ul. Zbożowej na osiedlu Wrzosy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze o metrażu 45.14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

1 732 000 zł83 m² 20 867,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio przestronne mieszkanie w prestiżowej, centralnej lokalizacji Warszawy o powierzchni 82,52 m , przy ul. Nowowiejskiej 10, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

429 000 zł42 m² 10 096,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz funkcjonalnego lokum z dala od miejskiego hałasu? Słoneczne mieszkanie z ogródkiem i klimatyzacją czeka na Ciebie! Gorąco polecam jasne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Radomsko,łódzkie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 100,48 m (nie licząc piwnicy). Usytuowany na działce 835 m , otoczony bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

778 000 zł68 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu bezpośrednio na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł44 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami nieruchomości oraz nie wyrażam zgody na kopiowanie treści oferty oraz zdjęć. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Starochęciny

Starochęciny,świętokrzyskie

350 000 zł4 350 m² 80,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o wybudowaniu pięknego domu z ogromnym ogrodem w cichym i spokojnym miejscu pod miastem? Może szukasz miejsca pod inwestycję? Jeśli tak, to ta działka jest dla Ciebie! Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

368 000 zł38 m² 9 633,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie w trakcie remontu - 38,20 m2, z balkonem blisko parku! Mieszkanie jest jasne i funkcjonalnie zaprojektowane. Składa się z : - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Łódź,łódzkie

289 000 zł37 m² 7 825,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 36,93 m - Łódź, ul. Staffa 3 (dąbrowa) Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,93 m , położone na parterze w bloku z 1965 roku (wielka płyta +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

835 000 zł78 m² 10 636,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, loggą, miejscem postojowym i komórką lokatorską w centrum Legionowa, nieopodal Urzędu Miasta i Galerii Gondola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

899 000 zł129 m² 6 945,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Młyńska

Niepołomice,małopolskie

754 000 zł63 m² 11 996,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Alokum nieruchomości przedstawia na sprzedaż apartamenty położone w ścisłym centrum Niepołomic. Inwestycja znajduje się na ul. Młyńskiej w Niepołomicach. Składa się z dwóch.