dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarczyce Duże

Żarczyce Duże,świętokrzyskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Żarczyce Duże w gminie Małogoszcz Dom parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni mieszkalnej 50 m2, na która składają się: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okrzei

Legnica,dolnośląskie

2 000 000 zł463 m² 4 322,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:561 m²

Willa miejska na sprzedaż Tarninów, legnica ("kwadrat") Prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży eleganckiej willi miejskiej zlokalizowanej w prestiżowej dzielnicy Tarninów tzw. Kwadrat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tatynia

Tatynia,zachodniopomorskie

220 000 zł2 294 m² 95,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca idealnego na spacery i ucieczkę od zgiełku miasta? Blisko lasu? Blisko rzeki? A na dodatek z szybką możliwością zabudowy i pełnego uzbrojenia? To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,73 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł47 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Natolinie do zamieszkania 10min pieszo do Metra Natolin Niski kameralny blok drugie piętro z trzech Ekspozycja wschodnio-południowa Balkon 6 m Piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł47 m² 11 897,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w inwestycji z 2016 rok wybudowanej przez dewelopera LC Corp. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł50 m² 15 550,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na warszawskiej Białołęce. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyspą (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Łódź,łódzkie

279 000 zł37 m² 7 502,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Cena do negocjacji! Na mieszkanie o powierzchni 37,19m2 składa się: - pokój z loggią - kuchnia - łazienka - przedpokój - piwnica Mieszkanie dostępne od zaraz - mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł78 m² 11 138,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.11 m , z balkonem! 5 m - zlokalizowane na parterze w budynku 3 pietrowym przy ul. Kamińskiego 8 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł53 m² 11 936,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 3 pokojowego na Bródnie przy ulicy Malborskiej. Atuty: - świetny układ mieszkania oraz możliwość wyburzenia ściany pomiędzy kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Calineczki

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł799 m² 369,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 799m 2 , zlokalizowanej na toruńskim osiedlu Grębocin nad Strugą przy ulicy Kresowej/ Calineczki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Miętowa

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł76 m² 4 210,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu komercyjnego - poznań, plewiska (ul. Miętowa/kminkowa) Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 76 m w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu, w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 231 489 zł71 m² 17 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Szlakowisku

Starachowice,świętokrzyskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m, parter widok na Góry Świętokrzyskie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na parterze w spokojnym i zadbanym budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł124 m² 7 854,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne, wykończone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 123,5 m2 w Grodzisku Mazowieckim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

1 615 000 zł75 m² 21 487,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie - Kraków, ul. Sienkiewicza 11 Na sprzedaż unikalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,16 m , usytuowane na 4. piętrze odrestaurowanej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sierzchów,mazowieckie

969 000 zł185 m² 5 237,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

969 000 zł | sprzedaż | 115 + 70 m2 | dom wolnostojący| sierzchów I gmina góra kalwaria bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł42 m² 13 065,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskich Łostowicach przy ul. Niepołomickiej! Dom jest tam, gdzie jesteśmy my i nasi bliscy. To jest Nasze Miejsce - przyjazna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radzieszyn,dolnośląskie

160 000 zł1 440 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży pięknej działki budowlanej o powierzchni 1440 m2 w Bierutowie. Działka w kształcie litery L z dostępem do drogi. Pozostałe media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł54 m² 11 952,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja tylko W naszym biurze! psie pole, ul. Czernicka Cena mieszkania: 649 000 zł. Położone na terenie zamkniętego osiedla wśród zieleni. Niska zabudowa (tylko 2 piętra) Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jabłońska

Otwock,mazowieckie

2 366 720 zł9 884 m² 239,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

577 736 zł41 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Husarska

Lipków,mazowieckie

3 290 000 zł273 m² 12 051,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny Dom W Otoczeniu Kampinoskiego Parku Narodowego Powierzchnia domu: 273 m | Działka: 1 500 m | 5 pokoi | Rok budowy: 2015 Opis inwestycji: z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

419 954 zł36 m² 11 819,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kraszewskiego

Łańcut,podkarpackie

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż budynek do adaptacji i remontu, położony w malowniczej dzielnicy Łańcuta, przy ul. Kraszewskiego. Na terenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 414 zł40 m² 17 485,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 39,58m2 + ogródek 33m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł38 m² 4 727,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam uwadze lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku przy ulicy Dworcowej 67 w Inowrocławiu. Na powierzchnię 37,86 m2 składa się: pomieszczenie sprzedażowe 25,59 m2, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł46 m² 15 462,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Grochowska 44 Metraż: 46,1 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2017 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

597 845 zł47 m² 12 799,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie Wrocław Fabryczna W ramach prezentowanej inwestycji powstaje kameralne osiedle z mieszkaniami o różnych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łęczno

Łęczno,wielkopolskie

659 160 zł65 916 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 65916 m2 położony w gminie Miedzichowo koło Nowego Tomyśla. Polana leśna o VI klasie ziemi wokół las sosnowy odległość od autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

914 755 zł59 m² 15 599 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Włochy, przy ulicy Jutrzenki. Budynek jest rodzaju: niski wielorodzinny. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Browarna

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1461 m, zlokalizowanej w cichej i zielonej części Kielc przy ul. Browarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Ostrzyce,pomorskie

3 499 000 zł12 586 m² 278,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przylesie Dolne

Przylesie Dolne,opolskie

290 000 zł69 m² 4 221,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie z dużym balkonem, ogrodem 1,69a, budynkiem gospodarczym i piwnicą w Przylesiu Dolnym. Przedstawiamy wyjątkową ofertę 68,7 m starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

495 834 zł36 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal: 1.C.3.21 Piętro: trzecie Powierzchnia: 35,93 m Balkon: 4,50 m Układ pomieszczeń: - Przedpokój - 3,55 m - Salon z aneksem kuchennym - 17,35 m - Łazienka - 4,04 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 050 000 zł155 m² 6 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) *kontakt: tel. 5 funkcjonalnych pokoi duży dom z 355 m działką pełna rekuperacja to już ostatni dom Z tej inwestycji ogrzewanie podłogowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

980 850 zł50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrze w bloku z 1967 roku zlokalizowane na granicy Woli i Śródmieścia przy Al. Solidarności. Mieszkanie o powierzchni 50,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różany Zakątek

Dąbrówka,wielkopolskie

750 000 zł70 m² 10 656,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem w Dąbrówce koło Poznania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70,38 m , położone w Dąbrówce dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł110 m² 11 784,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaka, położony na nowo powstającej inwestycji w Skotnikach. Nowo powstająca inwestycja to enklawa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

707 336 zł60 m² 11 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolonia Cieśle

Sosnowiec,śląskie

335 000 zł872 m² 384,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukacie działki pod budowę domu jednorodzinnego - to nasza oferta spełni Państwa oczekiwania! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 872 m2 zlokalizowaną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij