cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 235 ogłoszeń
Od najnowszych
200 235 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego
Rzeszów,podkarpackie
399 000 zł34 m² 12 767,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego
Aleksandrów Łódzki,łódzkie
349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych
Warszawa,mazowieckie
840 000 zł63 m² 13 333 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka
Warszawa,mazowieckie
582 000 zł47 m² 12 383 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego
Rzeszów,podkarpackie
565 000 zł54 m² 10 463 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja
Wrocław,dolnośląskie
1 100 000 zł63 m² 17 399,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
673 750 zł54 m² 12 500 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska
Warszawa,mazowieckie
705 000 zł25 m² 28 200 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Pysońce
Kraków,małopolskie
1 000 000 zł1 200 m² 833,33 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojanowska
Wrocław,dolnośląskie
599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadmorska
Darłowo,zachodniopomorskie
1 999 999 zł2 080 m² 961,54 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
189 900 zł31 m² 6 125,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska
Wrocław,dolnośląskie
560 000 zł47 m² 11 897,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic
Warszawa,mazowieckie
780 000 zł50 m² 15 550,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska
Warszawa,mazowieckie
635 000 zł53 m² 11 936,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Calineczki
Toruń,kujawsko-pomorskie
295 000 zł799 m² 369,21 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Miętowa
Poznań,wielkopolskie
320 000 zł76 m² 4 210,53 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Szlakowisku
Starachowice,świętokrzyskie
269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie
970 000 zł124 m² 7 854,25 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia