dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

2 490 000 zł136 m² 18 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży luksusowego, dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wyróżniony w Magazynie Weranda w 2023 roku. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie inwestycyjne w Bastionie Wałowa Powierzchnia: 35 m Lokalizacja: bastion Wałowa, blisko Food Hall Montownia, 5 minut do Muzeum II Wojny Światowej i Gdańskiej Starówki Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kałowice

Kałowice,dolnośląskie

155 000 zł1 071 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej - Kałowice, gmina Zawonia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1071 ha, usytuowana w malowniczej miejscowości Kałowice, zaledwie 3 km od Zawoni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Bohaterów Września (nowa Huta, mistrzejowice). Nieruchomość jest do wprowadzenia się, ewentualnie odświeżenia. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

57 800 zł1 051 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 10,51 ara - Dąbrowa Środkowa. 10 km od Lubina, 7 km od Ścinawy. Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową. Możliwość budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kasztanowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł290 m² 8 282,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem Na sprzedaż połowa bliźniaka w prestiżowej części Wrocławia - Borek, ul. Kasztanowa. Nieruchomość po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

334 000 zł46 m² 7 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Andersa

Bytom,śląskie

110 000 zł856 m² 128,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze - Wyjątkowa działka w Bytomiu, miechowicach! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu działki o powierzchni 856 m , usytuowanej przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Lokatorska

Łódź,łódzkie

171 000 zł24 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Ogłoszenie o sprzedaży kawalerki - Łódź, górna (chojny) Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 24 m , zlokalizowaną na parterze solidnego, zbudowanego z cegły bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł38 m² 15 535,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , usytuowane na 4. piętrze zadbanego budynku wyposażonego w dwie windy, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

75 905 zł893 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Na sprzedaż działka w Świekatowie, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Jest to działka niedaleko lasu, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słotwina

Słotwina,dolnośląskie

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż: dom wolnostojący 180 m - tylko 2 minuty od Świdnicy! tylko U nas! Cena : 930 000 zł (do negocjacji) wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

523 500 zł54 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! mieszkania Z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,wielkopolskie

740 000 zł131 m² 5 657,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130,8 m , położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

199 000 zł123 m² 1 617,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż prezentujemy parterowy dom w Międzyrzeczu Górnym wybudowany pod koniec XIX wieku Nieruchomość do renowacji lub generalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Polskich

Piła,wielkopolskie

305 000 zł43 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! W pełni wyposażone, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie - Piła, śródmieście ul. Dzieci Polskich. Mieszkanie po remoncie dostosowującym przestrzeń pod nowoczesne trendy oraz standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie, składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/11m/11m), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł100 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Dom po remoncie do wprowadzenia. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na działce 425.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego

Sława,lubuskie

380 000 zł22 m² 17 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 m²

Uroczy domek nad Jeziorem Sławskim Twoja oaza spokoju w sercu Lubuskiego! Marzysz o miejscu, gdzie zgiełk codzienności znika wśród szumu drzew i szelestu fal? Mamy coś specjalnego! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

480 000 zł46 m² 10 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

5 690 000 zł340 m² 16 735,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 815 m²

Wyjątkowy i jedyny dom wolnostojący w Magdalence - villa magdalenka Dane techniczne: wolnostojący dom o powierzchni 340 m2, położony na działce o powierzchni aż 1815m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bulowice,małopolskie

1 590 000 zł204 m² 7 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które od pierwszego kroku otuli Cię ciepłem, spokojem i przestrzenią, to ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Łódź,łódzkie

549 000 zł68 m² 8 097,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na ul. Myśliwskiej Jesli szukasz mieszkania przytulnego, zadbanego to ta oferta Cię zaciekawi Mieszkanie atuty *3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

2 799 000 zł135 m² 20 733,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam lokal usługowy na parterze z dużą witryną o powierzchni 135m2 tuż przy samej ulicy Klecińskiej na skrzyżowaniu z Lidlem i stacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

419 750 zł28 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Serdecznie zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa, ul. Grochowska 234/240, praga Południe budynek z cegły z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na wrocławskim Oporowie. Układ pomieszczeń: *salon z wyjściem na balkon *sypialnia *oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koszalińska

Wilcze,kujawsko-pomorskie

264 000 zł1 102 m² 240,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż 9 kameralnych działek (nowy podział) o pow. od 961 m2 do 1 133 m2 objętych Miejscowym Planem z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ( 7 mn ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szałsza

Szałsza,śląskie

220 000 zł565 m² 389,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 565 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

2 800 000 zł279 m² 10 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o pow. ok. 279 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

316 500 zł30 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca września 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

869 000 zł96 m² 9 080,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piaseczno - Jeżeli szukasz mieszkania: - dwupoziomowego, - 4 pokojowego, - z dwiema łazienkami, - na spokojnym osiedlu, - w dobrej lokalizacji, - to jest oferta dla ciebie - 4 pokoje, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kowary

Kowary,dolnośląskie

199 000 zł34 m² 5 863,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu kawalerkę po remoncie o powierzchni całkowitej 33.94m2 usytuowaną na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Wojkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł49 m² 14 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Cena 698 000 zł Dodatkowe płatne Miejsce postojowe: + 20 000 zł Ogródek dodatkowy: + 30 000 zł Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przytulne, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł50 m² 7 373,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 rozkładowe pokoje w świetnej lokalizacji przy al. Piastów w Szczecinie. Rewelacyjne miejsce dla inwestora w najbliższym otoczeniu znajduje się Pomorski Uniwersytet Medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

1 003 940 zł50 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania około 300 metrów od Starego Rynku, 240 metrów od ul. Półwiejskiej - głównej ulicy handlowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stodolna

Barlinek,zachodniopomorskie

290 000 zł298 m² 973,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną jest projekt budowlany który trzeba odnowić lub zrobić inny kto jak woli wystawiam w celu sprawdzenia zainteresowań jak będzie ktoś chętny to będzie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe 47,24 m2, znajdujące się w zielonej części Bielan blisko ul. Broniewskiego oraz ul. Kasprowicza Mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 642,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko w naszej ofercie - 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garderobą! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,2 mkw, położone na 6. piętrze.