dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł75 m² 6 920 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Z potencjałem! Lokal o powierzchni użytkowej 75,39 m2, znajduje się na parterze kamienicy przy ruchliwej ulicy zapewniającej ciągły ruch pieszych, przez co lokal nadaje się na wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta idealna dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

749 078 zł47 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: niski wielorodzinny. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dłużec

Dłużec,dolnośląskie

87 000 zł1 300 m² 66,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży jest działka budowlana znajdująca się w miejscowości Dłużec, gmina Lwówek Śląski , położona między Lwówkiem Śl a Złotoryja. Powierzchnia działki wynosi 13 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł41 m² 15 829 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie w genialnej lokalizacji! Aleja Grunwaldzka 480, tuż przy ug i obc! mieszkanie: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze ośmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Piskórka

Piskórka,mazowieckie

250 000 zł1 736 m² 144,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż urokliwą, zalesioną działkę rolną o powierzchni 1736 m , położoną w miejscowości Piskórka(woj. mazowieckie). To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł300 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. ok. 300 m2 (5-pokojowy dom-bliźniak 150 m2 + hala 150 m2), na działce o pow. 496 m2, w dzielnicy Fabryczna - Złotniki we Wrocławiu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Złotoryja,dolnośląskie

493 000 zł66 m² 7 420,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowych lokali mieszkalnych położonych w budynkach znajdujacych się na nowo-powstającym osiedlu domów w atrakcyjnej części Złotoryi. III Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 530 000 zł120 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

7 niezależnych kawalerek - wysoki roi 9% Gotowy produkt inwestycyjny - idealny pod wynajem dla studentów i młodych pracujących. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł60 m² 6 957,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M4 o powierzchni 60 m 2 mieszczące się na 3. piętrze w bloku na Szwederowie - ul. Ugory 26. W skład pomieszczeń wchodzą: - 3 pokoje ( 12 m 2 , 11,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prusice

Prusice,dolnośląskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Do sprzedania jest dom poniemiecki znajdujący się w miejscowości Prusice koło Złotoryi. Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 15 arów , budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł60 m² 20 921,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w samym sercu Starego Miasta! Szukasz mieszkania z klimatem, które połączy urok historycznej Warszawy z wygodą codziennego życia? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Nowe Miasteczko,lubuskie

190 000 zł90 m² 2 101,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja dla zdecydowanych! Przy finalizacji sprzedaży do końca 2025 roku niższa cena! Cena promocyjna: 190 000 zł (przy finalizacji sprzedaży do końca 2025 roku). Szukasz mieszkania, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

419 000 zł52 m² 8 120,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Białegostoku, przy ul. Jurowieckiej. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (pow. całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok. 30 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł36 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Inowrocławskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Sprzymierzeńców

Złotoryja,dolnośląskie

345 000 zł53 m² 6 550,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! dla dwóch pierwszych klientów ogródek - gratis! nowa inwestycja W złotoryi! nowe mieszkania deweloperskie Z ogrodami. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Leszczyna

Leszczyna,dolnośląskie

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży malowniczo położonych czterech działek budowlanych znajdujących się w miejscowości Leszczyna (okolice Złotoryi) na Pogórzu Kaczawskim, otoczonej lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

2 950 000 zł157 m² 18 789,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Niepołomice,małopolskie

1 590 000 zł147 m² 10 816,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:315 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy , wykończony w wysokim standardzie dom w centrum Niepołomic. Nieruchomość w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania od zaraz. Budynek był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł64 m² 8 009,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na pożądanym osiedlu Zawadzkiego, w niskim budynku na 4-tym piętrze. Mieszkanie posiada wystawę okien w salonie i jednym pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wola Załężna,łódzkie

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:721 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego nowego parterowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 104m położonego na obrzeżach Opoczna wieś Wola Załężna na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

153 000 zł860 m² 177,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Kuby Młyny tuż obok Bilczy (1,5km) w gminie Morawica o powierzchni 860 m2 o przybliżonych wymiarach około 41m x 21m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Asnyka

Złotoryja,dolnośląskie

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jest działka ogrodowa znajdująca się na terenie ogródków działkowych w okolicy ul. Górniczej /nad Zalewem, asnyka. Powierzchnia działki 3 ary. Na działce znajduje się niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Radom,mazowieckie

419 000 zł65 m² 6 456,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Radom, ustronie, ul. Gagarina Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2. piętrze w niskim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Masłowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł128 m² 11 527,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 128 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kameralnej niskiej zabudowie szeregowej o powierzchni 68 m , położony w południowej części Rzeszowa, przy ul. Biesiadnej.