dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Sosnowiec,śląskie

310 000 zł43 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Sosnowca po generalnym remoncie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,78 m , położone w sercu miasta przy ulicy Żurawiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 80 m2, usytuowany na działce 1250 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kowal, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

899 900 zł230 m² 3 912,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom jednorodzinny do remontu - wolnostojący - Poznań, wola Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Poznaniu - na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Plecemin

Plecemin,wielkopolskie

36 064 zł735 m² 49,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Promocja tylko 2 działki w tej cenie! Polecam na sprzedaż działkę o pow. 735 m2 w Pleceminie. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media: prąd, woda Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Golęcino - przestronne, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie 65 m z balkonem i kominkiem Na sprzedaż w pełni umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Alpejska

Trzebnica,dolnośląskie

296 115 zł1 039 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Trzebnicy - idealna lokalizacja w spokojnej okolicy! Na sprzedaż działka o powierzchni 1039 m , oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe,kujawsko-pomorskie

2 650 000 zł390 m² 6 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:14 590 m²

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! luksusowa rezydencja W zakolu wisły kujawsko-pomorskie na sprzedaż! 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

369 000 zł49 m² 7 468,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Kłodzku. Składające się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki wraz wc, ciągu komunikacyjnego wraz z przynależną piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Duży dom z potencjałem - doskonała lokalizacja! Rybnik, dzielnica Północ. W naszej ofercie, duży, wolnostojący dom z ogromnym potencjałem - zapraszamy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocierzew Południowy

Kocierzew Południowy,łódzkie

2 900 000 zł206 m² 14 043,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Witaj w miejscu, którego historia, unikatowość i niepodważalna awangarda zadowoli najbardziej wymagającego konesera piękna i sztuki. To nie miejsce, lecz majstersztyk z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brudzewo

Brudzewo,pomorskie

300 000 zł1 465 m² 204,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działka budowlane z wjazdem od północnej strony! Na sprzedaż nieruchomość o pow. 1465 m2 zlokalizowana w Brudzewie przy ul. Gryfa Pomorskiego. Działka płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 649 000 zł300 m² 5 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

345 000 zł25 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w centrum Białegostoku - parter, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 900 zł68 m² 8 258,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy - cisza i spokój w samym sercu miasta - 67,78 m2 Jeżeli szukasz komfortu oraz wygodnego dostępu do wszystkich uroków śródmieścia, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubocka

Kraków,małopolskie

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na ul. Lubockiej 29 w Krakowie. Rok budowy - 2022 Powierzchnia użytkowa - 96 m2 Powierzchnia całkowita - 120 m2 Jeśli szukasz w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słupsko,śląskie

1 149 000 zł258 m² 4 453,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nietuzinkowego domu, usadowionego na działce o powierzchni ponad 1400 m2 w miejscowości Słupsko. Dom ten o powierzchni niespełna 258m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

525 000 zł58 m² 9 005,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie składające się Z trzech pokoi położone na osiedlu łężyca inżynierska O powierzchni 58,30M2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 6,40mkw. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:795 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Siekierki Wielkie - 6 km do Swarzędza. Doskonały i szybki dojazd do miasta - do Ronda Śródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Szczecin,zachodniopomorskie

635 000 zł82 m² 7 743,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie położone jest przy ul. Koralowej w Bezrzeczu, znajduje się w spokojnej, mieszkalnej okolicy, otoczonej zielenią i niską zabudową. Bezrzecze jest bardzo rozwojową "sypialnią".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł65 m² 10 772,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 64,89 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku z windą, który został oddany do użytkowania w 2016 roku. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł63 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie na gdańskiej Żabiance przy ul. Pomorskiej! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł50 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu kasztanowym! atrakcyjna cena za m2! Powierzchnia: 49,5 m Liczba pokoi: 2 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka Dodatkowe pomieszczenia: 2 piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

569 000 zł62 m² 9 244,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,55m2 położone na parterze w budynku przy jednej z głównych ulic Białegostoku - Kopernika. Lokal po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białystok,podlaskie

645 000 zł45 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2. Lokal położony na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku z cichobieżną windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: stylowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz jasnej, przestronnej i stylowo urządzonej przestrzeni do życia - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

498 000 zł40 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjnym apartamentem położonym w kołobrzeskim Podczelu - prawdziwej oazie dla turystów poszukujących regenerującego wypoczynku nad morzem. Ta dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ziętka

Mysłowice,śląskie

390 000 zł77 m² 5 034,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:646 m²

Rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży 1/2 domu położonego w Mysłowicach, z osobną klatką schodową oraz udziałem w ogrodzie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera Ludwika

Piła,wielkopolskie

399 000 zł65 m² 6 147,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

NA sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe dyskretny urok przedmieścia 3-pokojowe w bloku na I piętrze z dwoma balkonami Mieszkanie o powierzchni 64,90 m2, w bloku, i piętro, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

455 000 zł47 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Koninie /osiedle Diamentowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 46.9 m2, położonego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Główna

Skrzydlów,śląskie

179 000 zł2 700 m² 66,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt! Na sprzedaż piękna, szeroka działka budowlana o powierzchni 2700m2 położona w miejscowości Skrzydlów gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orkana

Jelenia Góra,dolnośląskie

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł68 m² 20 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja - Żoliborz, sady Żoliborskie, rezydencja Arteco. Osiedle chronione, ogrodzone, z własną strefą rekreacyjną tylko dla Mieszkańców. Cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

129 000 zł1 528 m² 84,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1528 m2 zlokalizowana w miejscowości Niwy Daleszyckie (gm. Daleszyce). Dojazd do działki drogą wewnętrzną utwardzoną. Dostępne media to około 57 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Pięciu Pomostów

Czaplinek,zachodniopomorskie

3 176 820 zł8 586 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wspaniała inwestycja nad Jeziorem Drawskim w Czaplinku! Polecam uwadze bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 8586 m2 położoną w malowniczym otoczeniu zieleni nad jeziorem Drawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł50 m² 11 952,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nowe domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone na zachodnich przedmieściach.