dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis mieszkania Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Polanicy-Zdroju, na spokojnym osiedlu przy ul. Łąkowej. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku i posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

492 000 zł62 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m (powierzchnia całkowita 66,6 m ) położone w doskonałej lokalizacji - w sercu osiedla Kormoran, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

939 900 zł180 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000m2, usytuowany w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mników,małopolskie

410 000 zł2 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod dom jednorodzinny? Marzy Ci się spokojna i cicha okolica, z sąsiedztwem zieleni i luźnej zabudowy jednorodzinnej? Zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów

Rzeszów,podkarpackie

419 999 zł39 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Rzeszów, na osiedlu Kmity Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na 4. piętrze w 11-piętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jastrzębia Góra,pomorskie

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Magnoliowa

Chmieleniec,pomorskie

163 000 zł1 035 m² 157,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Chmieleńcu (gm. Łęczyce) to szansa na posiadanie własnego kawałka ziemi w malowniczej okolicy w sąsiedztwie lasów. Niezależnie od tego, czy planujesz budowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

425 000 zł77 m² 5 519,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 77 m2 położone na 2 piętrze budynku 4 piętrowego w Polkowicach przy ul. Hubala. Blok składa się z 2 klatek, a cały budynek tworzy wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł43 m² 10 138,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! ostatnie dwa pokoje W tej inwestycji! Fenomenalne mieszkanie pod inwestycję lub do własnego zamieszkania Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

539 020 zł41 m² 13 098,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,15 m2 z dużym balkonem o pow. około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobropole Gryfińskie

Dobropole Gryfińskie,zachodniopomorskie

399 999 zł60 m² 6 666,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Dobropole gryfińskie.Dom wykończony pod w standardzie deweloperskim z mozliwoscią wykończenia kuchni, łazienki,ogrzewania( maty podłogowe )+kominek działka 500m2 , pow domu 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

765 016 zł74 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polna

Puck,pomorskie

652 925 zł32 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Malachit Park - Luksus nad Bałtykiem! Marzysz o prestiżowym adresie nad morzem, ale bez konieczności przeprowadzki do Trójmiasta? Oto rozwiązanie! Malachit Park to ekskluzywna, butikowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

375 000 zł46 m² 8 230,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie 45,56 m - olsztyn, ul. Bolesława Limanowskiego 32 Mam do zaoferowania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,56 m , zlokalizowane przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł24 m² 17 800,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

[english below] Na sprzedaż kawalerka 24,1 m ul. Jagiellońska, warszawa (nowa Praga, okolice Ronda Starzyńskiego i warszawskiego zoo) Cena: 429 000 zł Parametry nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

1 029 510 zł66 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 66,42 m2 ,mieszczący się na 2 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 070 zł85 m² 9 376,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego jeszcze w tym roku mieszkania z prywatnym ogrodem, w wysokim standardzie (ogrzewanie podłogowe, rolety elektryczne, wysokie stropy) i z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twój dom, twoje zasady zacznij nowy rozdział w Konikowie! Szukasz miejsca, które stanie się Twoją oazą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Namysłów,opolskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ok. 63 m , położonego w centrum miasta - ul. Bohaterów Warszawy-Namysłów Lokalizacja oferuje wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

993 030 zł63 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis mieszkania: na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze nowej inwestycji w Krakowie. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

534 000 zł42 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Zapraszam Cię do kontaktu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie położone na os. Na Stoku czyli cichej i spokojnej lokalizacji. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł56 m² 14 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56 m | Gdańsk Żabianka Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 004 603 zł82 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,48m2 + ogród 23,63 + 14,95m2 +taras 20,12m2 + komórka lokatorska 5,19m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł48 m² 14 294,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem blisko komunikacji I morza? atuty: - bardzo dobrze skomunikowana okolica z bogatą infrastrukturą, - gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warzymice,zachodniopomorskie

819 000 zł57 m² 14 253,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni ok. 58 m , położonego na spokojnym osiedlu Brzeziny w podszczecińskiej miejscowości Warzymice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na Śródmieściu / Muranowie tuż obok parki Krasińskich. Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł109 m² 10 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Narożny segment 109 m z ogrodem , Grodzisk Mazowiecki, okolice Stawów Walczewskiego Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szklary

Szklary,małopolskie

110 000 zł550 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w odległości ok. 20 km od Krakowa w miejscowości Szklary, gmina Jerzmanowice. Działka ma powierzchnię 550 m2, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

348 001 zł1 965 m² 177,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Cholewiance tylko 3 km od Rynku w Kazimierzu Dolnym Na sprzedaż działka o powierzchni 1965 m przeznaczona w całości pod zabudowę jednorodzinną (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sądowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł1 478 m² 1 488,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek hotelowy pod Brodnicą - Województwo Kujawsko Pomorskie. Hotel znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej numer 15 (olsztyn-Poznań). Bardzo duży parking przy obiekcie. Inwestujesz ? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

360 000 zł51 m² 7 086,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Wejherowa. Dwupokojowe z osobną kuchnią o łącznej powierzchni 50,80m2. Położone w zadbanej kamienicy z 1958 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

275 000 zł38 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż bezczynszowe (!) mieszkanie 2-pokojowe w willi miejskiej w Śródmieściu w Gorzowie Wlkp. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Władysławowo,pomorskie

2 009 000 zł2 512 m² 799,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! władysławowo chłapowo - nadmorska działka budowlana ok. 450 metrów od zejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śmigielska

Warszawa,mazowieckie

640 994 zł37 m² 17 352,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartament nr 8 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielona

Wojnowice,dolnośląskie

899 900 zł132 m² 6 817,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Sprzedane Dom bliźniak na dużej działce 583m2 Wojnowice 9km do Wrocławia, 21km do Wrocławskiego Rynku. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 2019 roku, wykończony, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielonego Dębu

Tyniec Mały,dolnośląskie

2 050 000 zł12 600 m² 162,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 12600 m2 w Tyńcu Małym - okolice ul. Zielonego Dębu. Wraz z działką na sprzedaż pół bliźniaka. Ta duża działka do podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 050 324 zł46 m² 22 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: stylowy apartament w nowoczesnym kompleksie położonym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Śródmieście, tuż obok zabytkowej Starówki. Doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Koszalin,zachodniopomorskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie własnościowe w pełni umeblowane stan bardzo dobrym, w pokojach parkiet, w przedpokoju kuchni i łazience terakota. W przedpokoju szafy zabudowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

24 000 zł435 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka na Ogrodach Rodzinnych 435 m2 Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjna działka na ogrodach rodzinnych rod o powierzchni 435 m2 położona zaledwie 6 km od morza. Oglądanie umawiaj.