dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Jasionka,podkarpackie

549 000 zł133 m² 4 128,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu o powierzchni 130 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej znajduje się w malowniczej okolicy Jasionki, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

44 900 zł315 m² 142,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę w najlepszej lokalizacji jednego z najbardziej zadbanych i cenionych ogrodów działkowych w mieście rod relaks. To miejsce, w które włożyliśmy nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł88 m² 8 482,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane mieszkanie z dwoma balkonami, garażem i komórka lokatorską - Rzeszów, zalesie Na sprzedaż wyjątkowe, nowe, nigdy niezamieszkałe i w pełni umeblowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

799 000 zł39 m² 20 445,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowy apartament na 6 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Krakowa, nieopodal Centrum Handlowego bonarka. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2024roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 40m2 zlokalizowane przy ul. Poleskiej 21, osiedle Parkitka. Oferta dla osób, które chcą nabyć mieszkanie na firmę, przy zakupie nie płacisz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

267 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

"Złota Apartamenty" - Nowy Standard Mieszkania w Częstochowie Masz dość przepełnionych osiedli, ciasnych bloków i braku miejsca na zaparkowanie samochodu? Poznaj zupełnie nową jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Borsuki,mazowieckie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Pułtusk/borsuki, gm. Zatory Jeżeli od zawsze marzył Ci się domek poza miastem, cenisz sobie spokój i prywatność to jest to oferta skierowana do Ciebie! Domek letniskowy znajduje się we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

280 000 zł47 m² 5 919,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Okazja!cena do negocjacji Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,30 m2, składające się z 2 pokoi, widnej i oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 968 zł43 m² 8 806,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne już od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

399 000 zł1 027 m² 388,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Tuchomskie - Dobrzewino, ul. Jeziorna Powierzchnia: 1027 m Numer działki: 303/33 Lokalizacja: dobrzewino, gmina Szemud (koło Chwaszczyna) Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dożynkowa

Zabrze,śląskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 155 m2 (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), położony na dużej, zielonej działce o powierzchni 975 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 904 zł37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

431 000 zł35 m² 12 314,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Polecamy mieszkanie jednopokojowe w starej części Nowej Huty przy osiedlu Na Skarpie. Nieruchomość jest w stanie do odświeżenia / remontu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł92 m² 16 118,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

1 249 000 zł204 m² 6 122,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przytulny, przestronny dom w sercu Józefosławia ul. Geodetów Wyobraź sobie. poranki z filiżanką kawy na dużym, słonecznym tarasie, z widokiem na szmaragdową zieleń ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Budowlana

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł55 m² 17 299,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie płaci standardowej prowizji. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie, z dużym tarasem Bródno, ul. Budowlana 7 Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubuska

Deszczno,lubuskie

370 000 zł149 m² 2 483,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego położonego w Deszcznie miejscowości oddalonej zaledwie kilka minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

220 000 zł37 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu mieszkanie na parterze w Polkowicach przy ul. Skrzetuskiego. Bardzo fajna lokalizacja, wpobliżu znajdują się sklepy, apteka, fryzjer, place zabaw, szkoła. Wokół dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Struga

Łódź,łódzkie

679 000 zł78 m² 8 671,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,3 m , zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Andrzeja Struga 55 w dzielnicy Stare Polesie (przy samym Śródmieściu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białoborze

Białoborze,świętokrzyskie

990 000 zł136 m² 7 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 136 m (powierzchnia mieszkalna 112,4 m), położonego na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

94 900 zł629 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

415 000 zł66 m² 6 259,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu doskonale usytuowane, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie. Narożna klatka bloku. Lokalizacja doskonała, bliska odległość do środków komunikacji miejskiej jak tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

459 900 zł59 m² 7 801,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.58,95m2 zlokalizowane na osiedlu KSM przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janowiec

Janowiec,lubelskie

1 950 000 zł253 m² 7 707,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:708 m²

Funkcjonujący, dochodowy pensjonat z apartamentami na wynajem krótkoterminowy u podnóża Zamku w Janowcu. Dochód od pierwszego dnia i możliwość zdalnej obsługi! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Nadarzyn,mazowieckie

13 000 000 zł6 000 m² 2 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks 2 nieruchomości gruntowych o łącznej pow. 6000 m2 (5000 m2 oraz 1000 m2) zabudowanych obiektami biurowo magazynowo - produkcyjnymi o pow. użytkowej 4168,62 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Tulce,wielkopolskie

450 000 zł54 m² 8 411,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu w Tulcach na ul. Średzkiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,5 m2, na co składają się 2 niezależne pokoje (16,5 i 14m2), kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

674 000 zł56 m² 11 963,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz miejsce postojowe W garażu podziemnym gratis Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

368 999 zł26 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! na sprzedaż mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji W cichej bocznej uliczce tuż przy wyspie słodowej / moście uniwersyteckim ( 5 min do rynku na piechotę ) do placu grunwaldzkiego dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł56 m² 19 794,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle Leśne 55,52 m z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,52 m , położone na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lebiedzie,mazowieckie

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przestronne siedlisko z linią brzegową! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe siedlisko na sprzedaż, które stanowi doskonałą ofertę dla osób szukających przestronnej nieruchomości z dużym.