dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Głogoczów,małopolskie

1 050 000 zł172 m² 6 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji 604*196*759 Jeśli szukasz wygodnego domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ligota

Ligota,śląskie

2 990 000 zł630 m² 4 746,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dwukondygnacyjny obiekt o wielofunkcyjnym przeznaczeniu: handlowo - usługowo - biurowo - magazynowym oraz mieszkalnym o łącznej pow. ok. 630 mkw., położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Siennica,mazowieckie

1 079 000 zł174 m² 6 211,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:823 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Siennicy komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 287 m ( powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karkonoska

Lubawka,dolnośląskie

359 000 zł58 m² 6 141 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Cztero-pokojowe mieszkanie w górach - miejscowość Lubawka, przy granicy czeskiej. Powierzchnia 58,46 mkw, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Orzeszkowej

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana w Legnicy przy ulicy Elizy Orzeszkowej na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie po odświeżeniu, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Ruda Śląska,śląskie

245 000 zł44 m² 5 505,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * po remoncie! * 200 m do lasu! * z dużą szafą * dwa pokoje z aneksem kuchennym * wyposażona kuchnia Idealne miejsce do życia : 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł54 m² 12 785,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 739 000,10 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł50 m² 13 929,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami przy ul. Milczańskiej w Poznaniu. Wysoki parter, ekspozycja wschód zachód, ogrodzone i monitorowane osiedle to tylko niektóre atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

1 150 000 zł83 m² 13 914,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

- - na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 83,5 m (120 m po podłodze), zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdynia Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Janki Bryla. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Staszów,świętokrzyskie

185 000 zł38 m² 4 805,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, mieszkania o powierzchni 38,5 m, położonego w samym sercu Staszowa przy ulicy Jana Pawła II. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Olszewskiego

Jaworzno,śląskie

1 350 000 zł389 m² 3 470,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Jaworzno. Ulica Karola Olszewskiego 15 blisko centrum Cena: 1 350 000 zł netto/brutto bez fv Powierzchnia budynku: 389 m2 Powierzchnia działki: 963 m2 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Energetyków

Jaworzno,śląskie

1 450 000 zł12 013 m² 120,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa na sprzedaż w Jaworznie. Prezentuję do sprzedaży działkę budowlano-usługową w Jaworznie. Dzielnica Osiedle Stałe-Elektrownia Jaworzno. Działka ma powierzchnię 12013 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 865 000 zł144 m² 12 951,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom który łączy wszystko czego potrzebujecie! Szukacie czegoś gdzie będziecie mogli się cieszyć ze wspólnych codziennych poranków w przestronnym salonie? Czegoś gdzie dzieci będą mogły się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarne Małe

Czarne Małe,zachodniopomorskie

59 900 zł1 839 m² 32,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy. Teren płaski. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Nieruchomość z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Izabelin-Dziekanówek

Izabelin-Dziekanówek,mazowieckie

5 500 000 zł13 905 m² 395,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 13905 m2 zlokalizowana w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów) obok Puszczy Kampinoskiej. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i pełnej zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

424 704 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Budynek oddany do użytkowania. Mieszkanie gotowe do odbioru. Oferta lokali z całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

306 500 zł25 m² 12 124,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

434 214 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Oferta lokali z całej inwestycji Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

436 000 zł41 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

399 000 zł67 m² 5 940,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 67,17 m2 położone na wysokim parterze bloku wielorodzinnego usytuowanego w malowniczej, cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

324 714 zł36 m² 9 019,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

65 000 zł9 m² 7 471,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w okolicach ulicy Łukowej o powierzchni 8,70m2. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, w lokalu jest woda i prąd. Witryna pcv z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

747 000 zł44 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj swój azyl na Ursynowie: mieszkanie na Osiedlu Sakura Marzysz o idealnym mieszkaniu w Warszawie, które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i wyjątkowy styl? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

420 994 zł37 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji Kupujesz bezpośrednio od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł39 m² 11 860,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w warszawie w dzielnicy Ursus. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 900 zł138 m² 5 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, dostępny w promocji do końca roku! To doskonała okazja wymarzonego domu, oszczędzając przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowa

Sosnowiec,śląskie

385 000 zł1 964 m² 196,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Kazimierz Górniczy. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej dzielnicy Kazimierz Górniczy w Sosnowcu. Ta oferta to doskonała okazja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

567 900 zł71 m² 7 998,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzejewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł64 m² 10 137,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego na oś. Majowe w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze ocieplonego czteropiętrowego bloku z 1991.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Truskawkowa

Polkowice,dolnośląskie

410 000 zł4 427 m² 92,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną w Polkowicach Dolnych obręb 4 - powierzchnia 4 427 m2 w cenie 410 000 zł. Projekt bunków jest wykonany na halę "klasa hm-3 12/20" oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

253 900 zł28 m² 9 106,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Idealna oferta mieszkania na parterze W centrum miasta! Kamienica po generalnym remoncie, budynek ocieplony, nowa klatka schodowa. Świetna lokalizacja ze względu na sąsiedztwo starego miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzynka

Jaworzynka,śląskie

379 000 zł154 m² 2 461,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji!na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 154 m , położony w miejscowości Jaworzynka 83, w spokojnej, górskiej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 43 m na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. B.Cz.Kaczmarka 14 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Semperitowców

Kraków,małopolskie

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w topowej lokalizacji, idealna zarówno pod inwestycję, jak również ciekawa lokalizacja do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Łódź,łódzkie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Serdecznie zapraszam do zakupu :) Sprzedaż bezpośrednia 0% /po generalnym remoncie (wrzesień 2025r ) Mieszkanie ma niespełna 39m2 z komórką lokatorską ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Szprotawa,lubuskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Kościuszki 44 w Szprotawie, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Reda,pomorskie

555 000 zł78 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkład i powierzchnia Mieszkanie liczy ok. 60 m : nowoczesny układ obejmujący kuchnię, salon, sypialnię i łazienkę funkcjonalne dla singla, pary, rodziny oraz studentów. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł72 m² 30 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 71m2, położone w sercu Krakowa przy ul. Krowoderskiej. Ze względu na położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planty

Radom,mazowieckie

236 000 zł37 m² 6 337,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,24 mkw położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na os. Planty. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu. Stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne