dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Ksawerów,łódzkie

360 000 zł800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowe informacje Prąd: jest Gaz: jest Woda: na działce Kanalizacja: miejska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: mieszane :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Lider.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Ornontowice,śląskie

6 200 000 zł1 800 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:75 500 m²

Na sprzedaż perełka z początku XIX wieku - Kompleks pałacowo- parkowy. Działka 75 542m2 obejmuje: - pałac - Zabudowania folwarku - Staw - Zabytkowy Park Pałac jest po częściowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 799 999 zł73 m² 24 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament 73 m w sercu Sopotu - 2 miejsca postojowe, balkon, winda! Powierzchnia: 73,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 3 Lokalizacja: sopot, dolny Sopot, ul. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzciniec

Trzciniec,świętokrzyskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł62 m² 20 887 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie, z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji - Dąbrowa Leśna, łomianki, ul. Żywiczna Jeśli marzysz o życiu w otoczeniu natury, a jednocześnie nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Łęgowo,pomorskie

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kępa Okrzewska

Kępa Okrzewska,mazowieckie

1 470 000 zł2 334 m² 567,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu właściciela jest nam niezmiernie miło zaprezentować działkę z pozwoleniem na budowę. Działka 2334m2 o prostokątnym kształcie, uzbrojona, z podjazdem z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Luboń,wielkopolskie

359 000 zł54 m² 6 628,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 250 000 zł395 m² 5 696,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma Nieruchomości Piotr Derbin z przyjemnością pragnie przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużej i niezwykle funkcjonalnej nieruchomości zlokalizowanej w Legionowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Diamentowa

Zerwana,małopolskie

1 380 000 zł295 m² 4 677,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego w urokliwej miejscowości Zerwana, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł59 m² 20 339 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w cudownej, zielonej i spokojnej części Mokotowa, w bliskiej okolicy Dolinki Służewieckiej. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Gdańsku ul. Kołobrzeska Powierzchnia: 31,8 m Piętro: 4 z 4 Dzielnica: przymorze Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nawodzice

Nawodzice,świętokrzyskie

68 000 zł1 900 m² 35,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 3600m, położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł59 m² 7 925,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w budynku z cegły na Ogrodach ul. Szpitalna. Ogrody to część Poznania najbliżej Ogrodu Botanicznego i bardzo blisko terenów rekreacyjnych jeziora Rusałka z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł33 m² 18 761 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancką i przestronną kawalerkę, położoną na ul. Dmowskiego 19e w prestiżowej lokalizacji - Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rusiec

Rusiec,mazowieckie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w Ruścu. Znajduje się w lesie, przy prywatnej drodze, w której właściciele tam leżących działek mają udziały. Jest prąd i woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerniawy

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Kup teraz i spędź wakacje we własnym domu w Kazimierzu! Ciesz się kwiatami i kawą w swoim ogrodzie. Stylowo urządzony, elegancki dom przy ulicy Czerniawy, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł88 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nieruchomość znajduje się w sercu Pogodna w budynku z końcówki lat 90. Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 70,92m2 natomiast całkowitej 88m2 na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gościńcowa

Łomianki,mazowieckie

2 199 000 zł380 m² 5 786,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:782 m²

Dzień dobry, miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

764 900 zł105 m² 7 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czuchleby

Czuchleby,mazowieckie

360 000 zł97 m² 3 711,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Mam dla Ciebie nieruchomość o dużym potencjale w miejscowości Czuchleby, gm. Łosice, powiat łosicki, woj. mazowieckie - zaledwie kilka minut od centrum Łosic. Nieruchomość obejmuje dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł36 m² 13 774,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone na 6. piętrze 10-piętrowego wieżowca na Gdańskim Przymorzu. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

479 000 zł61 m² 7 858,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

To nie metraż robi wrażenie, tylko układ a tutaj wszystko się zgadza: salon z klimatyzacją, osobna kuchnia i cisza nad głową. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł59 m² 18 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z dużym ogródkiem, tarasem I komórką dodatkowo miejsce W garażu podziemnym Z ładowarką samochodów elektrycznych. Chcesz zamieszkać z rodziną w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

760 500 zł30 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament w Młynach Mogilska luksus i wygoda na wyciągnięcie ręki opis mieszkania Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 30m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł22 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Ciche mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 22 m2. Pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka, piętro 2. W pełni wyposażone (bez telewizora i prywatnych drobiazgów widocznych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brwinów

Brwinów,mazowieckie

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 [m].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

3 pokoje | 48 m | Balkon | Krzyki Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Atuty: 48 m salon z aneksem + 2 sypialnie balkon na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żabno

Żabno,małopolskie

49 900 zł523 m² 95,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 : /rylowa Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Teatralnego (nowa Huta, stara Huta). Lokal jest do wprowadzenia się. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta? Kamienice są w twoim stylu? Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia! Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Zielona Góra,lubuskie

565 000 zł52 m² 10 840,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą przestronnego 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku z 2019r. przy ul. Łężyca-Inwestycyjna 16C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 109 000 zł55 m² 20 127 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m2 z komórką lokatorską, znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janowska

Biała Podlaska,lubelskie

515 000 zł104 m² 4 960,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania dwupoziomowe, przestronne i komfortowe mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Janowskiej. Mieszkanie umeblowane. Ogrzewanie gazowe. Niski czynsz ok. 300 zł ( wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł49 m² 6 692,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kapuściska, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Kapuściska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pocztowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

670 000 zł71 m² 9 387,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Unikalny lokal handlowo-usługowy w Centrum Gorzowa Wlkp. Gotowy do działania! Lokalizacja ul. Pocztowa. Atrakcyjne duże witryny i elegancka fasada elewacyjna w systemie wentylowanym - gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 530 000 zł190 m² 8 053,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Emmerson nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu o wyjątkowej bryle. Dom typu bliżniak, który projektem bardziej przypomina dom wolnostojący. Nieruchomość o powierzchni.