dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

29 000 zł1 721 m² 16,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna w Żarkach koło Libiąża o powierzchni ok 17 ar. Działka widokowa z małym lasem niedaleko trasy rowerowej nad Wisłą. Idealna na rekreację w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł132,23 m² 4 461,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Tylko w biurze prospace Klimatyczne mieszkanie 132 m z potencjałem | Sulechów blisko centrum | 4 pokoje + możliwość wydzielenia 5. | wysoki parter | pełna własność | wys. sufitów 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł3 000 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki rolne Dojazd do pierwszej drogą gminną utwardzoną , do pozostałej drogą wewnętrzną ( służebność ). Dwie działki po 3000m2 Trzecia 1200m2 Wymiary :123mx22m Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - komfort i technologia blisko Rzeszowa. Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesną architekturę z funkcjonalnością inteligentnego.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na marinę, dziwnów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w nadmorskim Dziwnowie, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 352 zł62,44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż 3 pokoje Z dużym tarasem katowice - nikiszowiec 0% prowizji 0% pcc Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w stanie deweloperskim. Zamknięte monitorowane osiedle. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Na sprzedaż dom w Żarach- kunicach do remontu. Budynek o powierzchni zabudowy 214 m2, z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. W ostatnich latach wymienione pokrycie dachu na blachę. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 648 zł62,36 m² 18 307,38 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję jasne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 869 zł62,58 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Gaj

Gaj,małopolskie

950 000 zł113 m² 8 407,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany).

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł75,47 m² 11 594,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam ofertę sprzedaży przepięknego 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze bloku z 2014 r. przy ul. Szosa Lubicka, os. Piernikowe. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł55 m² 12 254,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,08 m² 23 608,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękny apartament przy motławie - inwestycja nadmotławie! świetna inwestycja - blisko starego miasta - wysoki standard! apartament: na sprzedaż w pełni wyposażony, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł57 m² 13 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3 pokojowe mieszkanie Ursynów Centrum, ul. Szolc Rogozińskiego Pow. użytkowa: 56,8 m + piwnica ok. 2 m Rynek: wtórny, blok z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł53 m² 10 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania | Różne metraże | Okolice centrum Torunia To propozycja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego mieszkania, które realnie sprawdzi się w codziennym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 600 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

873 744 zł26,16 m² 33 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

175 500 zł1 350 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1350 m 2 położoną w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł85,08 m² 10 567 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy 7 dni w tygodniu! Klucze w biurze! Polecam 3/4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w budynku po termoizolacji w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala przy ul. Borowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,40 m² 7 190,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy ulicy Jana Pawła II, w centrum Ostródy. Jest to dogodna lokalizacja do zamieszkania, ze względu na usytuowanie budynku, ponieważ mimo ścisłego centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,81 m² 7 402,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje bezczynszowe 1 piętro Przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w nowym budownictwie - osiedle Przylesie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Bezczynszowe - opłaty dla zarządcy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł18 930 m² 10,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,893 ha, położona w miejscowości Kobyłczyce, w gminie Mstów. Nieruchomość leży na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł97,28 m² 9 118,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom na Warszewie w zabudowie bliźniaczej. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ten dom na Warszewie jest właśnie takim miejscem. Cisza, zieleń i ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł186 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem i dwoma podwójnymi garażami w bryle budynku w doskonałej lokalizacji - pokrówka/bazylany. Solidnie wybudowany zgodnie z kanonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 072 zł60,88 m² 6,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Maków Apartamenty to idealne osiedle dla młodych jak i starszych osób. Przedsięwzięcie na parterze obejmuje mieszkania z ogródkiem o powierzchni 60,88 m2 Apartamenty są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł37,60 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50,39 m² 5 338,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność. Atrakcyjna oferta - zapraszam polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,39m2, usytuowane na parterze w niskim 2 piętrowym bloku. Okna pcv, ekspozycja okien -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 001 m² 224,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż od zaraz, pięknie położona blisko lasu, narożna działka budowlana w malowniczym Lubnowie. Lokalizacja Lubnów leży w spokojnej gminie Oborniki Śląskie. Okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł75 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Renomahome prezentuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy. Charakterystyka mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone w świetnie skomunikowanej części Krakowa - al. 29 Listopada (prądnik Czerwony / okolice Starego Miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł166,73 m² 9 536,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowy dom 2025 | stan deweloperski | gdynia dąbrowa | cisza I komfort Na sprzedaż nowy dom wolnostojący, 2-kondygnacyjny, wybudowany w 2025 roku, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 004 500 zł49 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Nowolipki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł490 m² 1 469,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 490 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Rybie. Działka w kształcie prostokąta o bokach 12m x 42m. Woda, kanalizacja, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł26 m² 18 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27m2 w centrum miasta. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycje pod wynajem. W skład mieszkania wchodzi: * Salon z aneksem kuchennym *.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 515 m² 158,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dużą działkę budowlaną z o łącznej powierzchni aż 2515 m zlokalizowaną w Manieczkach na Osiedlu Słowiańskim, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

645 400 zł1 844 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania, idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł125 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pół bliźniaka w malowniczej okolicy Orzesza Zgoń, gdzie natura harmonijnie łączy się z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.