dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Dziećmorowice,dolnośląskie

1 149 000 zł160 m² 7 185,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Dom na sprzedaż - osiedle słoneczne, dziećmorowice Przestronny, gotowy do zamieszkania dom, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy. Trzy sypialnie, garaż w bryle budynku i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Opis nieruchomości, mieszkanie Spółdzielczo- własnościowe. Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pałacowa

Wręcza,mazowieckie

1 250 000 zł27 700 m² 45,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlano-inwestycyjnej o pow. 27700 m2, położonej we Wręczy, gm. Mszczonów, pow. żyrardowski, woj. mazowieckie. Nieruchomość położona poza terenem wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

380 000 zł75 m² 5 073,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe W budynku W zasobach sm "sielanka" cena:380 000 zł 5073 zł/m2! powierzchnia: 74,90 m2 wszystkie media Z miasta balkon parking dla mieszkańców Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

349 000 zł12 207 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Nieruchomość szuka Inwestora! Działka zlokalizowana jest przy samym węźle Dobre, drogi ekspresowej S6-S11 (kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

310 000 zł64 m² 4 813,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

570 000 zł48 m² 11 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 48m2, felin, zygmunta Augusta Lokal położony jest na trzecim piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania dla dzieci. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup dom bez prowizji K- skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

125 000 zł20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka - Boguszów Gorce Na sprzedaż oferuję zadbaną słoneczną nieruchomość o powierzchni 19.92m zlokalizowaną w Boguszowie Gorcach przy ulicy Mickiewicza Usytuowana w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł57 m² 24 773,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przygotuj się na prawdziwe show, bo to mieszkanie jest poza wszelkimi standardami! Poznaj absolutnie wyjątkową nieruchomość znajdującą się w odległości 4 min spacerkiem od metra Wierzbno! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Popowo-Letnisko

Popowo-Letnisko,mazowieckie

330 000 zł3 049 m² 108,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka o powierzchni całkowitej około 3049. Kształtna o wymiarach około 65m x 46m. Działka jest położona w uroczym lesie w miejscowości letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żabice

Żabice,dolnośląskie

190 000 zł36 600 m² 5,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki rolne na sprzedaż - Żabice (gm. Chocianów) Do sprzedaży trzy działki rolne o łącznej powierzchni 3,66 ha. Opis działek: działka o pow. 1,93 ha w klasie gruntów: 1,04 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Powstańców Śląskich

Sława,lubuskie

907 840 zł2 837 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch działek, które sprzedawane są razem, stanowiąc doskonałą inwestycję w sercu pięknej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł62 m² 10 898,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Przestronne mieszkanie w centrum miasta, nieopodal Ronda Powstańców Śląskich Układ pomieszczeń: - pokój ok.24 m2 - Pokój 12 m2 - Pokój 10 m2 - Kuchnia 6 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała

Kraków,małopolskie

815 000 zł29 m² 28 006,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokoje! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Małej, dzielnica Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

469 000 zł26 m² 17 825,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 26,3 m z balkonem, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2017 r.) przy ul. Tuchowskiej 7D w Krakowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł35 m² 13 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania wyposażone mieszkanie na Różance, w niskim budynku- centrum. Lokal ma powierzchnię ok.35 m2, wyjątkową wysokość- 350cm ;) Składa się z pokoju dziennego z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgierska

Bochnia,małopolskie

780 000 zł81 m² 9 617,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,1 m , zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Węgierskiej w Bochni tylko 600 m od Rynku i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z końca lat 70 tych. 400 metrów od stacji Metro Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł54 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

597 000 zł56 m² 10 660,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna oferta - 3-pokojowe mieszkanie na różance! Sprzedam jasne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m z pełnym rozkładem pomieszczeń, usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

398 564 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego nie płacisz 2% podatku od czynności cywilnoprawnych! Kontakt do biura sprzedaży; szczegóły; mieszkanie jest z balkonem na parterze- 3 pokojowe. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł37 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Proponowane mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Kuchnia widna ( 9.30 m), meble w zabudowie, kuchenka gazowa, elektr. piekarnik, zmywarka { zakup 24 r.), W łazience (3.50 m) nowa kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł23 m² 18 663,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Zobacz wirtualny spacer po mieszkaniu! Kawalerka z balkonem w kamienicy- warszawa, ul. Jana Długosza Szukasz klimatycznego mieszkania w przedwojennej kamienicy, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

283 000 zł33 m² 8 549,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 33,10 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Kielce,świętokrzyskie

709 000 zł62 m² 11 452,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem 22 m Kielce Jeleniowska Prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wykończony apartament o powierzchni 61,91 m, położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż - kawalerka po kapitalnym remoncie, okole Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze kamienicy z 1938 roku w Bydgoszczy, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł65 m² 17 485 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż, świetnie położone, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5-tym piętrze, 8-piętrowego budynku zlokalizowanego pod adresem Aleja Armii Ludowej 7. Ścisłe Centrum. 2 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

577 736 zł41 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Police,zachodniopomorskie

525 000 zł68 m² 7 706,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą (s.M. Odra ) w Policach, położone na I piętrze w ciepłym, ceglanym czteropiętrowym budynku (rok budowy 1997) przy ulicy Kosynierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

705 000 zł56 m² 12 557,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56,14 m , Rzeszów Gotowe do zamieszkania mieszkanie z 2021 roku, położone na parterze nowoczesnego budynku. Do lokalu przynależy taras z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 550 000 zł210 m² 7 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom Z dużym potencjałem! Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 210m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 925m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł493 m² 588,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! tylko W makler! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 493m2 zlokalizowana w Opławcu. Teren położony w malowniczym miejscu przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

846 664 zł81 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,41m2 + ogród 16,87m2 +taras 20,73m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

708 000 zł73 m² 9 695,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedazy , luksusowy lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany w reprezentacyjnym Budynku Becher Platinum. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Borówiec,wielkopolskie

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75 m z 2018 roku. Nieruchomość położona jest w Borówcu, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

460 990 zł52 m² 8 831,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Mieszkanie o pow. 52,2 m2 ( łącznie z piwnicą 2,3m2) znajduje się na VIII piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł42 m² 16 465 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko W bgn. Dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu - dzielnica Śródmieście, ul Ptasia. Budynek z 2020r - z windą, świetna komunikacja, doskonała lokalizacja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

2 300 000 zł1 092 m² 2 106,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:686 m²

Kamienica w atrakcyjnej lokalizacji z pozwoleniem na rozbudowę o piętro. Obecnie jest 12 mieszkań a po rozbudowie kamienicy powstanie dodatkowo 4 mieszkania. W okolicy powstają.