dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł64 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji Świetna oferta mieszkania do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, tj. dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki i garderoby (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł44 m² 16 704,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokoje| stara ochota| blisko komunikacja | kw Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

615 000 zł64 m² 9 624,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w centrum Szczecina ul. Rugiańska Na sprzedaz jest czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m2, połoz one na trzecim piętrze niskiego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

398 000 zł34 m² 11 671,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,10 m , położone na poddaszu w 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Katowic - przy ul. Kościuszki 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marylka

Marylka,mazowieckie

643 713 zł96 m² 6 670,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka na powstającym osiedlu w Marylce k. Tarczyna!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

800 000 zł240 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 150 000 zł209 m² 5 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy, przestronny Bliźniak Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 209 m2, posadowiony na dużej działce ok. 1000m2, w pięknym rejonie. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Poleczki

Warszawa,mazowieckie

75 000 zł303 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ogródek działkowy w rod przy ul. Poleczki cisza, zieleń i świetna lokalizacja! Marzysz o własnym kawałku zieleni w Warszawie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 62,5 m2 na Kielanówce. W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 62,5 m2 Mieszkanie znajduję się na Drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Jazgarzew

Jazgarzew,mazowieckie

385 000 zł1 030 m² 373,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną z potencjałem usługowo-mieszkaniowym o powierzchni 1030m, zlokalizowaną w cichej, zielonej części Jazgarzewa. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łańcut,podkarpackie

819 000 zł250 m² 3 276 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta sprzedaży obiektu inwestycyjnego - Łańcut Kamienica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu inwestycyjnego zlokalizowanego przy Rynku w Łańcucie , lokalizacja, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

750 000 zł194 m² 3 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 194,40m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w Jaworzynie Śląskiej na działce o powierzchni 1449m2 Składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

749 000 zł68 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** salon z otwartą kuchnią ** duży salon z balkonem ** po remoncie ** efektowna łazienka Mieszkanie o powierzchni 68,45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krupówka

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł144 m² 6 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatni wolny dom w inwestycji ul. Krupówka/świdrówka, rzeszów Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę ostatni dostępny dom w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osowo Stare

Osowo Stare,wielkopolskie

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana w Osowo Nowe ( po sąsiedzku z posesją nr 11 ) ( miejscowi mówią o tej lokalizacji ludwikowo ) Gmina i powiat obornicki Powierzchnia: 900 m2. Media: p,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł65 m² 8 882,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę przestronnego trzypokojowego mieszkania w nowej części os. Zacisze, przy ul. Kokosowej - jednym z najbardziej urokliwych i pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Kraków,małopolskie

670 000 zł33 m² 20 303 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dworskiej, dzielnica Stare Dębniki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Suwałki,podlaskie

240 000 zł42 m² 5 665,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,23 m2, położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku w samym centrum Suwałk. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł144 m² 6 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż bliźniak w Rzeszowie w sąsiedztwie ulicy Dębickiej. Stan deweloperski 0 zł prowizji domy Z gwarancją | osiedle nowych domów opis domu na sprzedaż W rzeszowie Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubrza

Lubrza,lubuskie

140 000 zł723 m² 193,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę jednorodzinną. Działka o pow. 723 m2 położona w miejscowości Lubrza. Media: prąd przy działce, gaz, woda, kanalizacja w drodze. Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku zlokalizowane w Legionowie , Centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

289 000 zł36 m² 7 974,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,24 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Henryszew,mazowieckie

2 000 000 zł680 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż przestronny obiekt usługowo-handlowy z dużym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość o uniwersalnym charakterze, idealna pod działalność handlową, usługową, produkcyjną czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest przejęcie dzierżawy gruntu oraz wykup lokalu o powierzchni 38 m2 znajdujący się przy ulicy Krasińskiego 33. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bzowa

Zielęcice,opolskie

112 000 zł512 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o wielkości 512 m2 o nr 134/3 położona w miejscowości Zielęcice w powiecie brzeskim w województwie opolskim. Działka objęta jest mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

76 000 zł401 m² 189,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości żurczyn, gmina Nakło. Teren o powierzchni niespełna 400m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Konin,wielkopolskie

309 000 zł59 m² 5 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na IV piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane przy ulicy Wieniawskiego w Koninie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

135 135 zł1 287 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie | 1287 m Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1287 m , położona na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

3 200 000 zł115 m² 27 826,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk w Krakowie. Lokal o powierzchni ok. 120 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

1 800 000 zł629 m² 2 861,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Chwaszczyno na sprzedaż Obiekt produkcyjno - warsztatowo - handlowy z częścią biurową i mieszkalną; atrakcyjna nieruchomość dla osób poszukujących budynku na działalność gospodarczą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Staniowice

Staniowice,świętokrzyskie

205 000 zł60 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! rezerwacja! Dostepny! Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje: mały przytulny parterowy domek do remontu o powierzchni około 60m2 wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł54 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Popowicach - pełen rozkład, możliwość 4 pokoi!nieruchomośc o powierzchni 54m2, 3 pokoje z mozliwością zrobienia 4 ,4/4 pieter bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Okrężna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 015 zł1 617 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! jachcice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł135 m² 7 902,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący pod Grodziskiem Maz. w miejscowości Osowiec. Powierzchnia użytkowa domu 135,5 m2, działki 1060 m2. Funkcjonalny rozkład: parter salon wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślakowa

Łopuchowo,wielkopolskie

1 079 000 zł180 m² 5 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom położony w pięknej lokalizacji w Otulinie Puszczy Zielonka w znakomitym układzie komunikacyjnym.W bliskości 250m przystanek szynobusu łączący Wolsztyn i Gołańcz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kryształowa

Piechowice,dolnośląskie

199 000 zł1 359 m² 146,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka budowlana doskonale nasłoneczniona z doskonałym dojazdem. Pod potrzeby własne lub niewielką inwestycję, miejsce najbliżej położne przy Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Brzeszcze,małopolskie

319 000 zł48 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o nowoczesnym układzie z pomieszczeniem gospodarczym, które może pełnić funkcję np. spiżarki lub garderoby. Nieruchomość zlokalizowana jest na zadbanym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suchy Las,wielkopolskie