dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 269 ogłoszeń

700 000 zł390 m² 2 025,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje nieruchomość idealną pod działalność, położoną w sercu Częstochowy, przy ulicy Wodzickiego 92/94 (dzielnica Tysiąclecie). Ta niepowtarzalna oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł201,79 m² 5 946,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 184 m²

Prezentujemy urokliwy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Wincentów, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski - idealne miejsce dla rodzin ceniących spokój i komfort. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nasy

Nasy,warmińsko-mazurskie

1 225 360 zł1 802 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż piękną działkę z linią brzegową jeziora Dadaj. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego który umożliwia postawienie tam domu letniskowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł107 m² 18 682,24 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Twoja oaza przestrzeni i światła na Mokotowie 107 mkw przy samym metrze! Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z absolutnym komfortem codziennego życia? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł3 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilec - działki budowlane Oferujemy na sprzedaż 8 działek rolno budowlanych o powierzchni od 30ar do 46ar (nr 71/16-71/23) w miejscowości Pilec z dobrym dojazdem w cenie 22zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł175 m² 5 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość, obecnie w całości wynajmowaną. Dwa oddzielne budynki mieszkalne. Na sprzedaż nieruchomość podzielona na dwa domy z jednej bryły, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł480 m² 8 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Luksusowa willa 400 metrów od jeziora trześniowskiego - łagów lubuski! unikatowa, niepowtarzalna lokalizacja! 400 metrów od jeziora trześniowskiego! 400 metrów od plaży! 300 metrów od lasu! 900.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice łabędy Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł1 036 m² 931,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Żagań, lokal usługowy, cena 965 000 zł, sprzedam. Budynek gotowy na adaptację na pokoje dla pracowników. Koszty utrzymania około 5190 zł / mies. Około 1000 m2 powierzchni do zagospodarowania na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł91,50 m² 4 863,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Poręba, gm. Myślenice Na sprzedaż oferujemy Państwu murowany dom letniskowy w malowniczej, kotlinie w Beskidzie Średnim - Grupie Łysiny. Budynek o powierzchni użytkowej 91,50m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 964 zł66,28 m² 10 862,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie 4 pok. | 66,28 m | prywatny ogródek | 2 miejsca parkingowe | Bibice k. Krakowa oferta bezpośrednia od dewelopera | rynek pierwotny | 0% prowizji | brak pcc 2% Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,40 m² 8 723,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,4 m , położone na wysokim parterze (5 schodków) w czteropiętrowym bloku bez windy położonym w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rzeszowa (.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł3 304 m² 278,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze! Tył działki -tereny Parku Nadrzecznego z zaplanowanymi kortami tenisowymi i terenami zielonymi rekreacyjnymi. Działka opisana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 780 zł57,86 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż duży bardzo ładny i funkcjonalny dom dla dużej rodziny o powierzchni całkowitej 340 m2 użytkowej 260 m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

825 120 zł34,38 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 609 zł51,55 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 734 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1734 m2, znajdująca się przy drodze krajowej nr 163. Cały teren utwardzony i ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Na placu znajduje się system alarmowy połączony.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł95 m² 8 389,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 95.8 m3, na 1 piętrze w kamienicy na ul. Św. Marcin. Okna wszystkich wychodzą na zadbane podwórko, cisza spokój. Układ pomieszczeń: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 737 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Mikanowo przy drodze krajowej nr 91. Ta działka zabudowana budynkiem drewnianym oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy przepiękną działkę rod położoną w malowniczym miejscu, na terenie ogrodów działkowych "zalesiany" , w miejscowości Niewodnica Kościelna, w gminie Turośń Kościelna. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 586 zł35,67 m² 10 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

1 514 931 zł47,49 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł27 m² 18 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 znajdujące się na ul. Wielickiej na Podgórzu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł27,51 m² 11 195,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 6 mieszkań usługowych w Bobolinie - Nadmorska miejscowość blisko Uzdrowiska Dąbki! Oferujemy na sprzedaż 6 mieszkań usługowych w malowniczej miejscowości Bobolin, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 327 000 zł415,49 m² 5 600,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 491 m²

Na sprzedaż oferujemy imponujący dom położony w spokojnej części Pabianic przy ul. Bugaj. To nieruchomość, która wyróżnia się skalą, solidnością wykonania oraz ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - 1500 m | Bieganów, gm. Jaktorów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Bieganów (gmina Jaktorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 225 zł45 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa propozycja inwestycyjna w miejscowości Ścięgny, tuż obok Karpacz - w spokojnej, kameralnej części regionu, z bezpośrednim widokiem na majestatyczną Śnieżka. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł500 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 812 m²

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Choszcznie, przy ul. Matejki 1, obejmująca działkę budowlaną o powierzchni 4812 m2 (nr działki 184/2) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł92 366 m² 194,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Starczanowo (powiat wrzesiński, gmina Nekla, obręb Starczanowo). Oferowana nieruchomości jest przeznaczona aktywizację gospodarczą, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 218 600 zł6 093 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z mpz produkcyjno-magazynowa przy S19 boguchwała Na sprzedaż działka o powierzchni 60,93 ar, położona w dynamicznie rozwijającej się części Boguchwały. Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 951 zł41,29 m² 9 202,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł9 847 m² 456,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 9847 m2, usytuowana w Gdańsku przy ul. Elbląskiej (nie ma bezpośredniego dostępu do ulicy Elbląskiej). W mpzp opisano: zabudowa mieszana produkcyjno -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25,33 m² 16 581,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Poznaj nową inwestycję nad Poznańską Maltą. Rodzinna Malta to trzy nowoczesne budynki składające się z 4 kondygnacji, przy ulicy Bnińskiej. Odkryj Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 565 zł41,09 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe gotowe mieszkanie w Bielsku-Białej, wykończone pod klucz - Inwestycja zakończona, mieszkania oddane do użytkowania, pompa ciepła i fotowoltaika w standardzie To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł826 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Jelfy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 80,7m2 znajduje się na 1 piętrze i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł64 700 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny