dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

659 900 zł39 m² 17 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Lubawka,dolnośląskie

420 000 zł58 m² 7 270 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Lubawka, powiat kamiennogórska. Dwa pokoje, zaadaptowane poddasze (ok. 20 mkw), kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

759 000 zł90 m² 8 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - połówkę bliźniaka w kameralnej, zielonej części Nowego Tuchomia, zaledwie kilkanaście minut drogi od Trójmiasta - Jest to oferta dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł38 m² 13 260,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Rzeszowie, przy ul. Krakowskiej, bez czynszu, nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

629 000 zł80 m² 7 862,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni około 80 m , położone przy ul. Topolowej 6a w Smolcu, na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kostrzyńska

Warszawa,mazowieckie

998 792 zł56 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Kostrzyńska. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł46 m² 15 814,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1954 r. na Mokotowie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Puck,pomorskie

839 000 zł227 m² 3 696,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:606 m²

Szukasz domu z potencjałem, ale masz nieruchomość na zamianę? Rozważ tę wyjątkową ofertę! Istnieje możliwość zamiany na dwa mniejsze mieszkania na terenie Trójmiasta lub małego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fundamentowa

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Fundamentowej 5 w Gdańsku, na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

466 981 zł51 m² 9 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku najlepszy układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oleska

Lubliniec,śląskie

1 290 000 zł700 m² 1 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Dom (129 m ): w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania, komfortowe wnętrza: przestronny salon, kuchnia, sypialnie, łazienka, wyposażony w łóżka, szafy, telewizory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zborczyce

Zborczyce,małopolskie

245 000 zł1 044 m² 234,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10,44 ara - Zborczyce, gm. Gdów, powiat wielicki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,44 ara, położona w spokojnej i zielonej części Zborczyc (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

467 500 zł1 517 m² 308,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wola batorska - działka budowlana o powierzchni 15,17 ara. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,17 ara, położona w spokojnej części miejscowości Wola Batorska (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

780 000 zł98 m² 7 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Bliźniak z garażem i ogródkiem na kameralnym osiedlu domów - Grabówki k/wieliczki.! kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

999 000 zł111 m² 9 008,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta dostępna wyłącznie u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

169 999 zł37 m² 4 644,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Administrator Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa; czynsz ok. 356 zł (fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne, ogrzewanie). Mieszkanie o pow. 36,60 m2, położone na III piętrze, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzejowice

Dobrzejowice,dolnośląskie

497 000 zł150 m² 3 313,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży 3-pokojowy dom wolnostojący z duszą w Dobrzejowicach idealny dla tych, którzy marzą o życiu blisko natury i w komforcie. Wyobraź sobie poranki przy kawie, gdzie zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł112 m² 10 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 113m2 usytułowany na działce 1003m2 w spokojnej okolicy. Powierzchnia ok. 1030m2 czyni ten dom wprost idealnym dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł45 m² 18 644,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Sarmackiej 28 na warszawskim Wilanowie. Idealne dla singla, pary lub jako gotowa inwestycja na wynajem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

249 000 zł45 m² 5 570,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,7 m2 w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Westerplatte w Częstochowie. Mieszkanie przeznaczone jest do remontu. Układ mieszkania pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

348 585 zł42 m² 8 375,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Oferta bez prowizji i podatku pcc Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2 z gwarancją najniższej proponowanej ceny * Zakup bezpośrednio * Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł450 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:803 m²

Okazja! Do sprzedaży dobrze prosperujący hostel z pełnym obłożeniem w Grodzisku Maz. Obrzeża ścisłego centrum, w pobliżu przystanek wkd Radońska, przystanek kom. miejskiej, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Emmerson oferuje: nieruchomość idealna pod wynajem dla inwestora Powierzchnia 50 m , w środku dwa mieszkania ze wspólnym korytarzem o powierzchniach około 22 23m. Lokalizacja Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Bytom,śląskie

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 62 m , położonego w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Nieruchomość składa się z trzech przestronnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł50 m² 6 957,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

470 000 zł43 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rewelacyjne mieszkanie w stanie deweloperskim Na Koncertowym Wzgórzu - ul. Dereckiego! Usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z 2025r. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kępa Okrzewska

Kępa Okrzewska,mazowieckie

2 450 000 zł4 832 m² 507,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu właściciela jest nam niezmiernie miło zaprezentować działkę z pozwoleniem na budowę. Działka 4834m2 o prostokątnym kształcie, uzbrojona, z podjazdem z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

352 260 zł44 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 2pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko teraz!. Koniec budowy: grudzień 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widokowa

Reda,pomorskie

640 000 zł66 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja. Mam przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,8 m zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podolszyn

Podolszyn,mazowieckie

600 000 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 zlokalizowana w Podolszynie , gm. Lesznowola. Przybliżone wymiary: 45 m (szerokość) x 28 m / 22 m (długość). Media w ulicy: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Otwock,mazowieckie

525 000 zł48 m² 10 917 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta bez prowizji dla biura - sprzedaż bezpośrednio przez właściciela zapraszam do zapoznania się Z ofertą sprzedaży mieszkania W budynku wielorodzinnym przy ulicy armii krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

430 000 zł50 m² 8 565,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Własnościowe, 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 50,2 m , położone na 2 piętrze kameralnego, 2-piętrowego bloku, zlokalizowanego w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kluszkowce

Kluszkowce,małopolskie

599 000 zł4 340 m² 138,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4340 m widokowa lokalizacja w Kluszkowcach Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 4340 m , położone w malowniczej miejscowości Kluszkowce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fiołkowa

Krupniki,podlaskie

1 725 150 zł4 929 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki do sprzedania od głównej ul.Szmaraddowej.Działki sa przy ul.Fiołkowej ,jedna o 2556 m, dwie po 1180 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

721 648 zł42 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zbieg ulic ulic Głowackiego i Czyżewskiego - nie ma przypadku w tym, że to zagłębie nowych inwestycji w tej części Krakowa. Zadzwoń i przekonaj się sam o zaletach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa Górnicza,śląskie

300 000 zł46 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie ponosi kosztów agencji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

580 000 zł72 m² 8 106,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | os. Urocze, nowa Huta, kraków oraz przyziemie! To mieszkanie ma w sobie więcej, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

439 000 zł39 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, położone na cenionym Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Białka

Białka,lubelskie

102 000 zł700 m² 145,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna, położona w urokliwej i spokojnej okolicy nad brzegiem malowniczego Jeziora Białego. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 24 metry na 30 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

459 000 zł40 m² 11 585,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeśli szukasz blisko terenów spacerowych, z widokiem na drzewa, blisko centrum, w pobliżu sklepów, przystanku autobusowego i tramwajowego (około 200m) , szkoły, przedszkola, przychodni to.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij