cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 269 ogłoszeń
Od najnowszych
200 269 ogłoszeń
289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²
Rynek pierwotny
983 218 zł59,23 m² 16 600 zł/m²
Mieszkanie Warszawa
Warszawa,mazowieckie
599 000 zł31 m² 19 322,58 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Lublin
Lublin,lubelskie
139 000 zł28,30 m² 4 911,66 zł/m²
200 000 zł948 m² 210,97 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
299 999 zł163 m² 1 840,48 zł/m²
Działka Dobrzejów
Dobrzejów,dolnośląskie
500 000 zł5 300 m² 94,34 zł/m²
3 349 000 zł170 m² 19 700 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Żelisławie
Żelisławie,zachodniopomorskie
586 000 zł18 189 m² 32,22 zł/m²
280 000 zł5 031 m² 55,65 zł/m²
Działka budowlana Rżyska
Rżyska,mazowieckie
1 450 000 zł9 686 m² 149,70 zł/m²
366 000 zł46,61 m² 7 852,39 zł/m²
Budynek użytkowy Krzyszkowice
Krzyszkowice,małopolskie
2 500 000 zł804,30 m² 3 108,29 zł/m²
Dom z garażem Bagienice
Bagienice,warmińsko-mazurskie
870 000 zł158 m² 5 506,33 zł/m²
Działka, ul. Chłopska
Wybcz,kujawsko-pomorskie
150 000 zł2 735 m² 54,84 zł/m²
Działka budowlana, ul. Poznańska
Pobiedziska,wielkopolskie
1 750 000 zł6 951 m² 251,76 zł/m²
229 000 zł3 050 m² 75 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Wierzbica
Wierzbica,mazowieckie
389 000 zł1 223 m² 318,07 zł/m²
Działka rolna przy lesie Barcin-Wieś
Barcin-Wieś,kujawsko-pomorskie
400 000 zł19 500 m² 20,51 zł/m²
Działka Tylice
Tylice,dolnośląskie
190 000 zł4 996 m² 38,03 zł/m²
Dom z garażem, ul. Kolumny
Łódź,łódzkie
1 265 000 zł218 m² 5 802,75 zł/m²
430 000 zł322 m² 1 335,40 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka
Gdynia,pomorskie
585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²
4 000 000 zł2 473 m² 1 617,47 zł/m²
Hala Drawno
Drawno,zachodniopomorskie
350 000 zł956 m² 366,11 zł/m²
9 475 000 zł15 389 m² 615,70 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Elbląg
Elbląg,warmińsko-mazurskie
349 900 zł1 500 m² 233,27 zł/m²
Działka Wąsosze
Wąsosze,wielkopolskie
100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Wiązowna
Wiązowna,mazowieckie
2 460 000 zł1 681 m² 1 463,41 zł/m²
Dom Mała Kamienica
Mała Kamienica,dolnośląskie
999 000 zł582,80 m² 1 714,14 zł/m²