dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomna

Łomna,małopolskie

315 000 zł2 900 m² 108,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 29 ar - Łomna, gmina Nowy Wiśnicz Na sprzedaż płaska, w pełni budowlana działka o powierzchni 29 ar, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

344 000 zł1 500 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza spokój i Łoś - wyjątkowa okolica na południe od Warszawy Lokalizacja Miejscowość Łoś to piękna okolica w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego (rezerwat przyrody Łoś) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

495 286 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m2 z oddzielną kuchnią oraz z przejściowym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

774 968 zł53 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 53,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 498 000 zł168 m² 8 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący, 5-pokojowy dom o pow. użytkowej 136 m2 (pow. 168 m2 z garażem) zlokalizowany Bieniewicach w gminie Błonie. Odległości: 6 km do węzła autostrady A2, 600m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Włoch i Ochoty. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze względu na bliskość parków, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

1 599 990 zł168 m² 9 523,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

552 720 zł46 m² 12 015,70 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 + dodatkowo loggia 5,4. Mieszkanie znajduje się w budynku z winda o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

406 580 zł35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

|| Mieszkanie w idealnej lokalizacji || blisko natury i miasta || Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poniatowskiego

Lublin,lubelskie

950 000 zł95 m² 9 969,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,29m2 zlokalizowane na wysokim parterze w murowanej kamienicy przy ul. J.Poniatowskiego. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

845 500 zł44 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Truszkowskiego, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł33 m² 15 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

297 553 zł30 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Radziwiłłówka

Radziwiłłówka,podlaskie

130 000 zł6 707 m² 19,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działka- stare siedlisko na skraju wielkiego lasu (dawna Puszcza Mielnicka). Część działki budowlana, część rolna, część leśna. Las zaczyna się na działce i ciągnie aż do Bugu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnia

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł225 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Na sprzedaż dom w cichej uliczce w Wołczkowie. Idealny dla dużej rodziny - bezpieczny, przestronny, w spokojnej okolicy i dogodnym dojazdem do Szczecina. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

527 040 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - Oferta deweloperska (pod klucz) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogrodem o powierzchni 43,92 m2 zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy w Krzeptowie k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na parterze w bloku z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującym: wymianę instalacji elektrycznej, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

388 773 zł41 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne i słoneczne mieszkanie na ul. Królewskiej w Grudziądzu o powierzchni 48m2 , położone w bloku na 3 piętrze w bloku. Bardzo dobrze skomunikowane. W lokalu są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł72 m² 6 634,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 72,20 m z loggią o powierzchni 9,20 m . W jego skład wchodzą: 3 niezależne pokoje, duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa - Mokotów ul.Katalońska 7 - autobusy: 450m - tramwaje: 650 m - dojazd do metra służew 7 min komunikacją ( 2,2 km ) - Sadyba Best Mall 1,7 km, Biedronka 900 m - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł40 m² 20 683,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1 km od morza | Osiedle Faro - Gdańsk Letnica Mieszkanie jest aktualnie w trakcie wykańczania. Oferta w. przygotowaniu. Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 100 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

481 515 zł57 m² 8 423,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o mieszkaniu, gdzie z jednej strony będziesz mieć blisko do wszystkich udogodnień, a z drugiej strony będziesz mógł odpocząć w zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

300 000 zł35 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 35,4 m , położone na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Tuwima 1/1 w Białymstoku. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Błonie i okolice- mieszkania na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą super atrakcyjnego apartamentu zlokalizowanego w jednym z apartamentowców na kameralnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rusiec

Rusiec,mazowieckie

490 000 zł1 000 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w atrakcyjnym miejscu miejscowości Rusiec koło Nadarzyna. Działka jest kształtna, niezagospodarowana, zlokalizowana w osiedlu przeważnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

490 195 zł62 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie O pow. 62,05m2 I piętro, 2 balkony nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,71m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

781 915 zł61 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Odbiór już w grudniu! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o ekspozycji zachodniej, na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Inwestycja, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

574 640 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m2 usytuowane na 5 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajakowa

Luboń,wielkopolskie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 2 pokoje w Luboniu | 49 m | Balkon, wysoki standard, doskonała komunikacja Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zakupu ładnej kawalerki położonej w dzielnicy Warszawa - Włochy przy ul. 1 sierpnia 53. Mieszkanie z bardzo ładnym widokiem na piękną zieleń i panoramę dzielnicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł45 m² 13 747,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Targówek-Bródno ul. Kondratowicza > stacja metra Bródno 600 m od klatki > przystanki autobusowe 100 m > tramwaje 600 m > bezpośrednio obok budynku poczta, paczkomaty, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

769 000 zł41 m² 18 885,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 40.72 m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

623 000 zł49 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam wygodne mieszkanie o powierzchni ok 49 m , położone w świetnej lokalizacji boczna ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 000 zł4 608 m² 651,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gliwice - łabędy - proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,46 ha. Dojazd do działki drogą gminną. Dostępne media: energia, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnieze suikzp działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł128 m² 4 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezczynszowe W lutyni 0% pcc, 0% prowizji! Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych lokali w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

643 206 zł47 m² 13 662 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Bez prowizji i pcc! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w świetnej lokalizacji. Atuty: - bliskość miejskich atrakcji połączona z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 843,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 62,69 m z balkonem o powierzchni 8,36 m . W jego skład wchodzą: 2 niezależne pokóje, duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 152 756 zł81 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 81,18m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.