dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Porosiuki

Porosiuki,lubelskie

160 000 zł1 700 m² 94,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję państwu na sprzedaż, atrakcyjną działkę pod zabudowę o powierzchni 1 700m2 W otoczeniu zieleni oraz nowych domów jednorodzinnych w miejscowości Porosiuki gmina Biała Podlaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Kraków,małopolskie

857 400 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania nr. A31 Mieszkanie: - salon połączony z kuchnią - 2 sypialnie -łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł52 m² 9 261,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonego, dwupokojowego mieszkania w kamienicy, przy ul. Głogowskiej 64, w samym centrum Poznania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Dąbrowa Górnicza,śląskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - komfortowe, 2-pokojowe lokum na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku, położonym w sercu Dąbrowy Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ul. Królowej Jadwigi. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

257 000 zł37 m² 6 908,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 37,2 m2 - Lubin, os. Świerczewskiego - 1. piętro Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,2 m2, usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł51 m² 9 352,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w klimacie domu! Niecałe 10 tyś za m2! Gotowe już w grudniu! Niskie koszty utrzymania! Marzysz o własnym kącie z balkonem, bez klatek schodowych i z poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

339 500 zł29 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Budynek: proponujemy zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Mysłowice,śląskie

199 000 zł854 m² 233,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 854 m2. Nieruchomość usytuowana w Mysłowicach-Morgi, spokojnej dzielnicy: pola, budujące się nowe domy jednorodzinne, istniejąca niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białogóra

Białogóra,pomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

2 950 000 zł609 m² 4 844,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Krakowie przy ul. Zarzecze. Działka położona jest przy Ulicy Zarzecze, nieopodal ul. Armii Krajowej w dzielnicy Bronowice. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł33 m² 13 620 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią. Mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania. Wyposażenie widoczne na zdjęciach jest wliczone w cenę mieszkania. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Zabrze,śląskie

415 000 zł67 m² 6 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą - Zabrze, ul. Reymonta 7 Przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone na parterze trzypiętrowej kamienicy w Zabrzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krzyżówka,małopolskie

230 000 zł2 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną na zjawiskowym wzniesieniu w miejscowości Krzyżówka, gmina Łabowa, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczodrkowice

Szczodrkowice,małopolskie

250 000 zł1 207 m² 207,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 arów w miejscowości Szczodrkowice. Lokalizacja Atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Szczodrkowice. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podleśna

Gdańsk,pomorskie

5 550 000 zł483 m² 11 491,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Ulica Podleśna we Wrzeszczu to wyjątkowa lokalizacja. Poza centrum dzielnicy w otulinie lasu. Odseparowana od wszelkiego zgiełku miasta. Dookoła cisza, spokój i kojące widoki. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 123 zł35 m² 7 289,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,58 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze z poddaszem użytkowym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

599 990 zł60 m² 9 979,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe dwustronne z dużym balkonem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł65 m² 9 229,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz przestrzeni w jednej z najlepszych dzielnic Poznania? Marzy ci się dobra komunikacja a jednocześnie otoczenie zielenią? bingo! lokalizacja: serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

*** os.JAROSZÓWKA *** *** DUŻA DZIAŁKA 598m2 *** *** DO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Jaroszówka w Białymstoku. Oferta W przygotowaniu - zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwarta

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł53 m² 12 296,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskim Suchaninie przy ul. Otwartej! Rozwinięta dzielnica, w której znajdziesz wszystko co potrzebne. Bliskość głównych szlaków komunikacyjnych zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewanny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedane Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Redykajny. Otoczenie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Korzecznik-Podlesie

Korzecznik-Podlesie,wielkopolskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do kupna domek pow70m2, budowany z cegły w miejscowości Korzecznik-Podlesie. Dom wraz z murowanymi budynkami gospodarczymi, garażem, altanką i ogródkiem usytuowane na 26 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zawadzkiego Zośki

Dzierzgoń,pomorskie

550 000 zł490 m² 1 122,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 560 m²

Podana cena w wysokości 550 000 pln jest ceną netto. Cena brutto (z 23% vat): 676 500 pln Gotowy obiekt przemysłowy z potencjałem oferta zabudowanej nieruchomości komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

329 000 zł38 m² 8 773,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykonanym z użyciem wysokiej klasy materiałów, z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowość w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w Gdyni przy ul. Kcyńskiej. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze IV - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowbora-Muśnickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

367 000 zł57 m² 6 486,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej i dobrze skomunikowanej części Gorzowa Wielkopolskiego? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

684 985 zł63 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny, nowoczesny blok na Wyżynach, tylko 10 mieszkań! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, dwupiętrowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej części.