dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

575 000 zł41 m² 13 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na 3. piętrze w kameralnym bloku z 2006 roku przy ul. Leśnej w Jabłonnie. To idealna propozycja dla młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Reda,pomorskie

240 000 zł906 m² 264,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Redzie: 906 m2- idealna dla Twojego Domu Marzeń! Opis Działki: oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną numer 609/24 o powierzchni 906 m2-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zalesie

Zalesie,mazowieckie

624 000 zł5 133 m² 121,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Dwie działki w pięknej, cichej i spokojnej okolicy w Zalesiu (gm. Stanisławów). Jedna o powierzchni 2990 m2, druga 2223 m2. Blisko lasy i przyroda, a zarazem bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

79 900 zł1 268 m² 63,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa, malowniczo położona działka otoczona pięknym terenem i lasem. Działka Grunt o powierzchni łącznej 1268 m2 - składający się z ziemi klasy rivb. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

80 000 zł700 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy halę o konstrukcji stalowej wraz z kompletną instalacją fotowoltaiczną o mocy 50 kw. Oferta dotyczy samej konstrukcji i wyposażenia hali, bez gruntu. Zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzyżowniki

Krzyżowniki,wielkopolskie

50 000 zł1 270 m² 39,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana 1270 m w Krzyżownikach najtańsza w okolicy! Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy i to w naprawdę dobrej cenie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

185 000 zł33 m² 5 674,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalna kawalerka z dużą piwnicą | Bierutów blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m , położone na parterze kamienicy w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrętowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania na Bemowie. Mieszkanie znajduje się w kameralnym, 2 piętrowym bloku w bardzo cichej i spokojnej części dzielnicy. Położenie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Namysłów

Namysłów,opolskie

425 000 zł90 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu natury w miejscowości Kowalowice (gmina Namysłów). Dom znajduje się w spokojnej okolicy tuż przy lesie, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 318 000 zł92 m² 14 329,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny | 2x 2 pokoje | wysoki zwrot Dwa mieszkania dwupokojowe w cenie | inwestycja | wysokie roi | centrum 0% prowizji Posiadamy ponad 50 mieszkań na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł57 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wrocław ul. Kiełczowska najważniejsze fakty: cena: 575 000 zł Powierzchnia: 57,30 m + piwnica i schowek Liczba pokoi: 3 Piętro: 9/10 (blok z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabskiego

Łeba,pomorskie

1 790 000 zł315 m² 5 682,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:545 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż całoroczny obiekt noclegowo-gastronomiczny w spokojnej części Łeby, przy ul. Władysława Grabskiego 20. ? lokalizacja: 600 m od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Bartąg,warmińsko-mazurskie

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jeśli szukasz przestronnego i nowoczesnego domu z widokiem na jezioro oraz cenisz sobie bliskość natury bez rezygnowania z komfortu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

979 000 zł150 m² 6 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją dwóch domów jednorodzinnych, wolnostojących zlokalizowanych na południe od Krakowa, na północ od Myślenic w miejscowości Krzywaczka gm. Sułkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wapienna

Podłęże,małopolskie

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Witam Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 134m2 położony na działce 11 arowej w malowniczej miejscowości ,jesli szukasz spokojnej okolicy to jest wlaśnie to,wokół zielona przyroda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

197 000 zł30 m² 6 677,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , położona na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Piekary A. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł54 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gotowiec inwestycyjny | 3 pokoje z potencjałem | Świetna lokalizacja Stabilny dochód z najmu od pierwszego dnia Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o układzie idealnym pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

970 000 zł95 m² 10 210,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, urokliwy dom wolnostojący o powierzchni 95 m , położony w malowniczych Mnichowicach, zaledwie 2,5 km od Żórawiny. Nieruchomość wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Chorzów,śląskie

434 000 zł45 m² 9 644,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe życie W sercu chorzowa - mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Marzysz o miejscu, gdzie możesz od razu zamieszkać, bez remontów i ukrytych niespodzianek? To nowoczesne mieszkanie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

395 000 zł46 m² 8 496,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 46,49 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

587 187 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc- zakup od dewelopera Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,93 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Glogera w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 900 zł161 m² 8 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący położony w zielonej, spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Dom wolnostojący o pow. ok.165m2 usytuowany na działce 1500m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Katowice,śląskie

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane i urządzone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Dunikowskiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł77 m² 10 853,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam Państwu do zaoferowania przestronne i ustawne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe znajdujące się w samym centrum urokliwej i tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Osowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 430 000 zł146 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nieruchomość na sprzedaż komfortowy segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni całkowitej 146,3 m (użytkowej 134 m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

275 000 zł30 m² 9 222 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | Centrum Oleśnicy | 29,82 m | Parter w kamienicy po remoncie Wszystko, czego potrzebujesz - na wyciągnięcie ręki Mieszkanie w ścisłym centrum Oleśnicy to wygoda, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Dobrzewino,pomorskie

330 000 zł1 001 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka budowlana w Dobrzewinie - wymarzone miejsce na dom! Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczym Dobrzewinie, w gminie Szemud, przy ul. Łąkowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Marki,mazowieckie

695 000 zł64 m² 10 828,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jasne 64 m ogród 2 lub 3 pokoje Marki bez pcc Jasne i funkcjonalne mieszkanie z wielkim ogrodem blisko Warszawy praktycznie do wprowadzenia Szukasz mieszkania z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę.Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolka Świdnickiego

Łódź,łódzkie

470 000 zł44 m² 10 585,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Stan techniczny: - mieszkanie po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

505 000 zł67 m² 7 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 67,09 m z poddaszem do zaadoptowania o powierzchni 35,70 m oraz balkonem o powierzchni 6,06 m . W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

932 400 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

790 000 zł1 680 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu ładną i foremną działkę budowalną znajdującą się w gminie Brwinów miejscowości Owczarnia. Nieruchomość objęta mpzp z którego wynika przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żurawiniec,dolnośląskie

600 000 zł72 m² 8 344,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe bezczynszowe mieszkania z ogródkami w Żurawińcu pod Leśnicą - stan deweloperski 0% prowizji, 0% pcc! Oferta także dla obcokrajowców Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

989 000 zł70 m² 14 128,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * mieszkanie wykończone pod klucz - z pełnym wyposażeniem, sprzętami agd, meblami - gotowe do wprowadzenia. * lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 881,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gdańsk Kokoszki Kameralna inwestycja Mieszkanie gotowe do odbioru! Nowe osiedle, niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł51 m² 3 479,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Dwa Poziomy Stan Deweloperski to mieszkanie możesz kupić na raty bez udziału banku. Szczegóły W biurze nieruchomosci. Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł86 m² 4 872,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność. Duże 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2 na Warszewie w budynku z windą z 2007 roku. Pokoje rozkładowe o powierzchni 25,20,16 m2. Z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leszno

Leszno,wielkopolskie

599 000 zł4 230 m² 141,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie zagospodarowana działka ze stawem i drewnianym domkiem o powierzchni 4.230m2 w Nietążkowie , 7km od Śmigla i 23kg od Leszna. Piękna działka z piękną roślinnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł45 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowoczesnym Apartamentowcu z 2017 roku, położonym w świetnie skomunikowanym punkcie na osiedlu Bartodzieje Małe. Budynek.