dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Zielona Góra,lubuskie

310 000 zł36 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na os. Łużyckim przy ul. Krośnieńskiej 17a nieopodal ścisłego centrum. Mieszkanie ma powierzchnię 36,40m2 i składa się z dwóch pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żurawia

Chomęcice,wielkopolskie

649 000 zł2 266 m² 286,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 264/24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Samołęż

Samołęż,wielkopolskie

342 000 zł3 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Powierzchnia: 3800 m | Numer działki: 238 | Rola kl. Iiia | Możliwość zakupu działki sąsiedniej nr 237 domplus nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 100 zł137 m² 5 256,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krucza

Legionowo,mazowieckie

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Na sprzedaż urokliwy, kameralny dom wolnostojący, zlokalizowany w Legionowie przy ulicy Kruczej. Nieruchomość, zarówno dom jak i posesja niezwykle zadbana, idealna dla niedużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

312 000 zł36 m² 8 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań termin realizacji: II kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Katowice,śląskie

229 000 zł29 m² 7 842,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - mieszkanie z księgą wieczystą - Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, mam na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe w dobrej cenie. Możliwa zamiana Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Osiedle Dolinki | Gorzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy komfortowe Apartamenty Premium o powierzchni 68,89 m oraz 89m2 zlokalizowane w malowniczej i spokojnej części Bielska-Białej, u podnóża Beskidów. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Pępowo,pomorskie

749 000 zł127 m² 5 905,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jednym z kluczowych atutów tej inwestycji jest lokalizacja - zaledwie 200 metrów od przystanku pkm Pępowo Kartuskie. Dzięki temu mieszkańcy mogą szybko i wygodnie dojechać do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

904 230 zł67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa Inwestycja w Krakowie Podgórze - Prokocim III kwartał 2027 Funkcjonalne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

560 000 zł90 m² 6 242,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu z antresolą i tarasem na dachu zlokalizowanego w Wierzchowisku przy ul. Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

265 000 zł62 m² 4 282,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w ścisłym centrum Przemyśla przy ul. Smolki. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze kamienicy z wejściem od klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Dziwnów,zachodniopomorskie

4 100 000 zł600 m² 6 833 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:347 m²

Ośrodek wczasowy Z resturacją W dziwnowie, 50M od morza I 150M od zejścia na plażę! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w centralnej części Dziwnowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Częstochowa,śląskie

689 000 zł138 m² 4 983,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę lokalu użyteczności publicznej w dzielnicy Śródmieście. Lokal usytuowany jest w budynku parterowym z poddaszem. Umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

2 600 000 zł862 m² 3 016,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO sprzedaży: pod inwestycję ( w całości wynajęty ) lub na własne potrzeby Działki w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 1975m 2 zabudowane budynkiem biurowym w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Bącka Huta

Bącka Huta,pomorskie

100 000 zł3 080 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu działkę rolną o metrażu 3080 mkw. położoną w gminie Sierakowice, w miejscowości Bącka Huta. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga dodatkowego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Nowego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł59 m² 19 948,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych części Warszawy - przy Rynku Nowego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 020 zł31 m² 11 663,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone dwupokojowe mieszkanie (pow. 30,61 m2) usytuowane na parterze bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomna

Łomna,małopolskie

315 000 zł2 900 m² 108,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 29 ar - Łomna, gmina Nowy Wiśnicz Na sprzedaż płaska, w pełni budowlana działka o powierzchni 29 ar, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

344 000 zł1 500 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza spokój i Łoś - wyjątkowa okolica na południe od Warszawy Lokalizacja Miejscowość Łoś to piękna okolica w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego (rezerwat przyrody Łoś) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

495 286 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m2 z oddzielną kuchnią oraz z przejściowym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

774 968 zł53 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 53,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 498 000 zł168 m² 8 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący, 5-pokojowy dom o pow. użytkowej 136 m2 (pow. 168 m2 z garażem) zlokalizowany Bieniewicach w gminie Błonie. Odległości: 6 km do węzła autostrady A2, 600m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Włoch i Ochoty. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze względu na bliskość parków, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

1 599 990 zł168 m² 9 523,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

552 720 zł46 m² 12 015,70 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 + dodatkowo loggia 5,4. Mieszkanie znajduje się w budynku z winda o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

406 580 zł35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

|| Mieszkanie w idealnej lokalizacji || blisko natury i miasta || Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poniatowskiego

Lublin,lubelskie

950 000 zł95 m² 9 969,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,29m2 zlokalizowane na wysokim parterze w murowanej kamienicy przy ul. J.Poniatowskiego. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

845 500 zł44 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Truszkowskiego, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł33 m² 15 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

297 553 zł30 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Radziwiłłówka

Radziwiłłówka,podlaskie

130 000 zł6 707 m² 19,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działka- stare siedlisko na skraju wielkiego lasu (dawna Puszcza Mielnicka). Część działki budowlana, część rolna, część leśna. Las zaczyna się na działce i ciągnie aż do Bugu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnia

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł225 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Na sprzedaż dom w cichej uliczce w Wołczkowie. Idealny dla dużej rodziny - bezpieczny, przestronny, w spokojnej okolicy i dogodnym dojazdem do Szczecina. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

527 040 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - Oferta deweloperska (pod klucz) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogrodem o powierzchni 43,92 m2 zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy w Krzeptowie k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na parterze w bloku z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującym: wymianę instalacji elektrycznej, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

388 773 zł41 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij