dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł36 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, praga Południe, warszawa Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane przy jednej z kameralnych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

530 000 zł32 m² 16 459,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1 pokojowe po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Zabłudów-Kolonia,podlaskie

158 000 zł4 182 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę rolno-budowlaną znajdującą się w malowniczej miejscowości Zabłudów-Kolonia, w gminie Zabłudów. Nieruchomość położona jest na terenie, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

535 361 zł42 m² 12 780,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 41,89 m2, 2 pokoje, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc oraz skorzystasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Rybniku dzielnica Meksyk. Lokalizacja - ok. 1,5 km do centrum Rybnika - ok. 1 km do stacji pkp - 8 km do węzła autostrady w Świerklanach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł44 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do obejrzenia 3 kawalerek przygotowanych pod wynajem długo- lub krótkoterminowy. Jest to doskonała oferta dla inwestora poszukującego gotowych mieszkań jako lokatę kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, dwupokojowym mieszkaniu z balkonem i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

1 029 510 zł66 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc- zakup od dewelopera Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,42 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Glogera w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miła

Gdynia,pomorskie

1 199 000 zł92 m² 13 032,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowy dwupoziomowy loft na zamkniętym kameralnym osiedlu Słoneczne Gniazdo w Gdyni na Małym Kacku. Na piętrze tylko jedno mieszkanie, a w klatce tylko trzy mieszkania. Loft znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 414 924 zł76 m² 18 664,10 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój nowy dom nad morzem czeka Brak czasu? Zapamiętaj tylko to: - przestronna część dzienna - idealna do życia i relaksu - Kameralne osiedle - spokój i prywatność gwarantowane - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

199 000 zł38 600 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,86 ha, położona w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł90 m² 10 310,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 90,10 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Strażackiej, nieopodal centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam świetne, w pełni rozkładowe mieszkanie (45 m2 - 2 pokoje) zlokalizowane na Teofilowie - idealne dla singla, rodziny z dziećmi; sprawdzi się również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

285 700 zł2 598 m² 109,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, przedstawiam wyjątkową działkę, przeznaczoną dla wielbicieli rozległych terenów zielonych, zdecydowanych na budowę domu wielkości 120-200 m2 z dużym ogrodem i własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

608 964 zł65 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 65,48 m2 | Felin - Lublin Nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,48 m2, położone na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Spokojna, wewnętrzna uliczka, wokół zabudowa jednorodzinna. Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

649 000 zł40 m² 16 314,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy, klimatyczny, nowoczesny apartament na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2021 r. z windą, na zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

310 000 zł36 m² 8 511,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 36,42 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

575 000 zł44 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 702,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji w gminie Trzebownisko! Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

950 000 zł246 m² 3 861,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom wolnostojący ok 200m2 o powierzchni użytkowej, na działce 793m2, wymiar ok 17m x 47m. Dom wybudowany w połowie lat 50tych, dach kryty blachą płaską. 2 kondygnacje, każda po 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mozliwość przejęcia solidnego najemcy! Do sprzedaży - dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Sztuk Pięknych od strony Fałata, wewnątrz osiedla. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Płock,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 721,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Płocka idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m w doskonałej lokalizacji w samym centrum Płocka. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bibice,małopolskie

869 000 zł93 m² 9 358,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem 176m2 | Bibice, ul. Graniczna. Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,86m2, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

210 000 zł1 700 m² 123,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Giergiel Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 17 arów (tj. 1700m2), zlokalizowana w Sędziszowie Małopolskim , położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

1 229 165 zł8 477 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki inwestycyjne / usługowo-przemysłowe Smardzów, gmina Oleśnica Lokalizacja premium dla biznesu 13 km od granic Wrocławia3 min do trasy S87 min do centrum Oleśnicy20 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bukowska

Porąbka,śląskie

169 000 zł1 291 m² 130,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1291 m , położona w urokliwej miejscowości Porąbka, zaledwie kilka minut od Góry Żar oraz Jezior: międzybrodzkiego i Czanieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

491 434 zł41 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od Biura Sprzedaży Dewelopera. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 + dodatkowo balkon, na 4 piętrze od strony zachodniej. Salon z aneksem o powierzchni aż 31m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dwustronne, rozkładowe, przytulne mieszkanie 3 pokojowe - 61 m2 na osiedlu Witolin (praga Południe), sprzedawane z pełnym wyposażeniem, po remoncie (po wymianie instalacja elektryczna w lokalu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 249 000 zł102 m² 12 228,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Na sprzedaż przytulny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,14 m , położony na działce 143 m . To idealna propozycja dla osób, które szukają połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwikowska

Oleśnica,dolnośląskie

880 000 zł111 m² 7 916,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oleśnica | Lucień - Dom, który łączy przestrzeń i komfort Cena: 939 000 zł Powierzchnia domu: 111,16 m (powierzchnia użytkowa 90 m ) Powierzchnia działki: 400 m Dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł87 m² 8 033,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z antresolą, która sprawia że jest jasne i przytulne. Istnieje możliwość zabudowy antresoli co daje dodatkowe ok 20m - łącznie 108m w cenie 87m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł48 m² 18 551,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English version below: na wyłączność jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Franciszka Klimczaka 16 w Miasteczku Wilanów. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m2, usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1972 roku przy ulicy Etiudy Rewolucyjnej 9. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł55 m² 18 454,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja - idealna dla każdego Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie Warszawy - przy ul. Ogrodowej, w ścisłym centrum miasta. W odległości kilku minut spacerem znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga: pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację pomieszczenia widocznego na kolejnych zdjęciach. Ma ono na celu zaprezentowanie potencjału aranżacyjnego wnętrza. Należy mieć na uwadze, że całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

379 000 zł45 m² 8 507,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 44,55 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.