dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Reymonta

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom o powierzchni 152 m zlokalizowany przy ul. Reymonta 9C w Kętrzynie. Nieruchomość z garażem, tarasem, ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

414 000 zł43 m² 9 627,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 2 pokojowego mieszkania w Centrum miasta Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

899 000 zł56 m² 16 105,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na morze oraz Park Centralny - Gdynia Śródmieście, ul. Bema Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,82 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 550 000 zł207 m² 12 318,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny, położony w Łomiankach w Dąbrowie Zachodniej, w sąsiedztwie puszczy Kampinoskiej. Budynek po generalnym remoncie w 2012 roku(włącznie z wymianą gresów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

389 297 zł43 m² 8 999,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz od razu wynająć lub zamieszkać bez żadnych dodatkowych inwestycji? M2 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wojtasa

Lublin,lubelskie

346 545 zł26 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35m , zlokalizowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku w Dzierżoniowie. W skład mieszkania wchodzą: jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

782 408 zł57 m² 13 661,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ognikowa

Komorniki,wielkopolskie

829 000 zł79 m² 10 476,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gliwice Ul. Zwycięstwa: proponujemy do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 110 mkw. Lokal wykończony w wysokim standardzie, nieumeblowany. Cały lokal posiada alarm oraz monitoring wewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

298 000 zł42 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 42 m - Radom, os. Ustronie Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

430 000 zł64 m² 6 769,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia unikalnego osiedla mieszkaniowego "zielone Ogrody", gdzie harmonia z naturą spotyka się z nowoczesnym komfortem życia. To miejsce stworzone z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł38 m² 17 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie właściciela, tylko do bezpośrednich kupujących. Brak zezwolenia na kontakt agencjom i pośrednikom. Mieszkanie do wprowadzenia się, w bardzo dobrym stanie. Zdjęcia będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

600 000 zł61 m² 9 791,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Makuszyńskiego 5j (bezpośrednio od właściciela) Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 61,28 m (w tym komórka lokatorska 3,41 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Oliwkowa

Białystok,podlaskie

819 000 zł118 m² 6 969,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:129 m²

Nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem ul. Oliwkowa (białystok) Szukasz komfortowego i energooszczędnego lokum w spokojnej części Białegostoku ? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczym Lusówku. Kameralna inwestycja "rodzinne Wzgórza" to idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Iwno

Iwno,kujawsko-pomorskie

2 800 000 zł540 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość nad Bugiem.o pow 540 m2 i terenem $,8 Ha. W skład nieruchomości wchodzi działka 7000 m2 zabudowana nowym budynkiem w kształcie dworku polskiego ,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Czapielski Młyn

Czapielski Młyn,pomorskie

144 160 zł800 m² 180,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem letniskowym 1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

465 000 zł200 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Brzegi w Andrychowie to lokalizacja, która łączy w sobie zalety mieszkania zarówno na przedmieściach jak i w centrum. Dom znajduje się przy bocznym zjeździe tej ulicy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

359 560 zł36 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

482 000 zł28 m² 17 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

829 000 zł95 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tobołowo

Tobołowo,podlaskie

1 395 000 zł183 m² 7 622,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Na sprzedaż: unikalny dom nad jeziorem tobołowo - Twoje miejsce spokoju i luksusu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu, który zachwyca swoim charakterem, lokalizacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

526 124 zł38 m² 13 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji od dewelopera budlex. Mieszkanie: mieszkanie 2-pokojowe z ekspozycją wschodnią o powierzchni 38,26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 700 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Częstochowa,śląskie

800 000 zł94 m² 8 556,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie szeregowej, który został w pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu możesz zamieszkać od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

620 000 zł28 m² 22 017,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc, zakup bezpośrednio od dewelopera. 1 pokojowe mieszkanie. Ukończona inwestycja. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki salonu z aneksem kuchennym Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ostrowo

Ostrowo,pomorskie