dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł33 m² 3 990,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą umeblowanego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze małej kamienicy. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na pierwszym piętrze kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł130 m² 10 402,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 129,78 m , położonego na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

819 000 zł71 m² 11 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł38 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania na Pradze Południe koło ronda Wiatraczna. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny z dzieckiem, singla. W 2031 roku będzie tam stacja metra (5 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Pradze-Południe, przy ul. Zamienieckiej 56. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

880 000 zł136 m² 6 461,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

776 700 zł43 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 2-pokojowy z tarasem, położony na 2 piętrze, o powierzchni ok. 43,15 m . Układ i cechy mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

1 325 250 zł86 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

o wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2 na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 503 zł81 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotańskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

460 000 zł41 m² 11 316,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania kameralny loft o powierzchni 40,65 m2 na poddaszu zabytkowej kamienicy przy ul. Marka Kotańskiego 8. Mieszkanko ma już zrobione podłogi, tynki na ścianach i łazienkę. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

1 196 335 zł90 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 4-pok. mieszkanie 89,93 m z dużym balkonem - bez pcc i prowizji! Nowe Osiedle | 5-letnia rękojmia | Wykończenie pod klucz Lokalizacja Wyjątkowa inwestycja w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

417 000 zł56 m² 7 485,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja Mieszkanie wraz z miejscem parkingowym na ogrodzonej posesji (brama na pilota), piwnica, komórka, strych, umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż przytulne i w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

699 000 zł118 m² 5 931,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Masztowa

Gąski,zachodniopomorskie

189 000 zł510 m² 370,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam parcelę o powierzchni 500m2. Prąd w drodze wewnętrznej przy granicy z działką,wodociąg na działce,kanalizacja w trakcie uzgodnień,gaz w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Tysiąclecia

Wałcz,zachodniopomorskie

240 000 zł62 m² 3 896,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w centrum Wałcza! Cena za 3900zł/m2! Mieszkanie znajduje się przy ulicy Aleja Tysiąclecia w czteropiętrowym bloku na IV piętrze. W skład tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 074 850 zł133 m² 8 079,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

597 411 zł23 m² 26 445,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu z biurem sprzedaży po więcej szczegółów:. Luksusowy kompleks oferuje 130 pokoi hotelowych o powierzchni od 23 - 57 mkw. Sol Marina zaoferuje w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł130 m² 3 687,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Sprzedam przeuroczy dom - Nowe Włóki, gm. Dywity | 130 m | Gotowy do zamieszkania | W otoczeniu natury Szukasz swojego miejsca na ziemi - spokojnego, zielonego, z dala od zgiełku miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Łajski,mazowieckie

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni około 190m2, położony na działce 910m2 w miejscowości Łajski ( nieoficjalnie uważanej za część Legionowa). Spokojna zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chłopy

Chłopy,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł52 m² 9 552,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52.24m2 z ogrodem ponad 75m2! Osiedle szeregówek położone jest w Zaczerniu zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legendy

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Idealny dom dla rodziny! zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: łostowice w południowej części Gdańska to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica mieszkaniowa, ceniona za spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 33m zlokalizowane w centrum Świdnika. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

564 000 zł53 m² 10 609,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji Opole, kolonia Gosławicka ul. Tarnopolska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 022 zł41 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

846 600 zł1 411 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka dla wyjątkowego klienta. Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 1411 m2 z wydanym pozwoleniem na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

560 976 zł62 m² 8 978,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wykończenia - dokładne wymiary na ostatnim zdjęciu Powierzchnia i układ: mieszkanie o powierzchni 62,4 m , usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł76 m² 21 819,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe, komfortowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75,62 m2 na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Pierwsze piętro w dwupiętrowym apartamentowcu z windą z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł40 m² 14 875,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Warszawa, grochów, rondo Wiatraczna, ul. Krypska Wyremontowana, wysoka 2,68 m, gotowa do wprowadzenia, słoneczna, kawalerka typu studio w nowoczesnym budynku z 2001 roku. Powierzchnia 40,2 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Morzęcin Wielki,dolnośląskie

475 000 zł167 m² 2 851,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Dom na sprzedaż Oborniki Śląskie. Będzie to świetny wybór dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących spokój z dala od zgiełku miasta. Charakterystyka domu oraz działki: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

688 880 zł42 m² 16 235,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,43 m , zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy Krowodrza / Prądnik Biały w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

359 000 zł61 m² 5 897,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zacznij od zera czyli Twoja szansa, by stworzyć coś wyjątkowego Nie każdy ma odwagę zacząć od początku. Ty możesz. Tu nie znajdziesz błyszczących kafelków ani modnych beży z katalogu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł76 m² 18 961,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Sielce| 76,47 m2| 2 balkony| modernistyczna kamienica z 1935 r. Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowego apartamentu na warszawskich Sielcach przy ul. Grottgera. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł106 m² 17 022,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

550 000 zł40 m² 13 895,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2pok. mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na trzecim piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: IV kwartał 2026r. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Łódź,łódzkie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 36m2 na 6 piętrze w Wieżowcu Własność Mieszkanie posiada powierzchnię 36 m2 i składa się z: * salonu * pokoju z loggia * łazienki z wc * przedpokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

654 998 zł79 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania przy ulicy Dębickiej. Mieszkanie jest dwupoziomowe, posiada powierzchnię 79,24 m oraz dwa tarasy o powierzchni 19,24 m i 52 m . W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi obok Manufaktury, zaledwie 2 minuty od Piotrkowskiej! lokalizacja: niepowtarzalna lokalizacja w samym centrum Łodzi przy ulicy Zachodniej, zaledwie 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

699 000 zł80 m² 8 683,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowy 80,5 m - idealny na sklep lub biuro, ul. Kilińskiego, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 80,5 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł98 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stąporków

Stąporków,świętokrzyskie

480 000 zł66 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni po podłodze około 66 m2 na działce o powierzchni 3000 m2 zlokalizowany w miejscowości Komorów (gm. Stąporków). Dom składa się.