dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł95 m² 4 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam duży dom o powierzchni użytkowej 140,73 w dzielnicy Police Jasienica w przepieknej okolicy blisko lasu.Dom wolnostojący częściowo wyremontowany. Na parterze znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Rudziniec,śląskie

310 000 zł1 577 m² 196,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Rudzińcu przy ul. Klonowej. W granicy działki dostępne media: energia, woda i kanalizacja sanitarna. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 290 000 zł490 m² 2 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Parzniew,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 205,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym nowoczesnym zamkniętym osiedlu w podwarszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 000 zł36 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

M akler z przyjemnością poleca: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Błoniu Lokalizacja: bydgoszcz, błonie, ul. Janusza Korczaka Powierzchnia: 36,4 m Piętro: parter w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Posadowice

Posadowice,dolnośląskie

540 000 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 402 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, posadowice, dom , sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, bożka7, cena do rozważnej negocjacji. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł18 m² 21 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19 m , położona przy ul. Stanisława Augusta, tuż przy Parku Skaryszewskim. Z okna roztacza się widok na park, a po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł39 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bardzo sympatyczne mieszkanie położone w kameralnym budynku na osiedlu Sady Żoliborskie, zaprojektowanym przez Halinę Skibniewską. Budynek bardzo zadbany, wkomponowany swobodnie w otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Opiekun oferty: tel: wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

676 658 zł35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 35,06 mkw., zlokalizowane na 2. piętrze w inwestycji Harmony Park - jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł82 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament blisko Centrum! Blisko Pl. Zawiszy! Do sprzedania przestronny trzypokojowy apartament na 6 piętrze w budynku 16 piętrowym Apartamentowiec z 2004r. z monitoringiem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Chłapowo

Chłapowo,pomorskie

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł50 m² 11 289 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Olbrachta: mieszkanie wykończone, z komórką lokatorską i miejscem w garażu podziemnym. Kilka metrów od granic rzeszowa - Osiedle Olbrachta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siepraw

Siepraw,małopolskie

749 000 zł600 m² 1 248 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji e-mail: nieruchomość Z potencjałem! Budynek użytkowy do remontu i własnej adaptacji? - oto alternatywa dla Ciebie :). Przedstawiam do sprzedaży dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

830 000 zł57 m² 14 638,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Osiedle 5 Kolorów, kraków Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

690 000 zł40 m² 17 468,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Studio z widokiem na Giewont! Kościelisko Powierzchnia: 39,5 m2 Cena: 690 000 pln lokalizacja: kościelisko, 5 km od Zakopanego Budynek położony w spokojnej części Kościeliska, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

506 280 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł177 m² 6 791,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o wyjątkowo ciepłym wnętrzu, wykończony na bardzo wysokim poziomie. Jest to dom jednorodzinny, parterowy usadowiony na działce o powierzchni 1143 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 079 000 zł28 512 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

544 364 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie w stanie deweloperskim z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Wola Gołkowska

Wola Gołkowska,mazowieckie

480 000 zł1 507 m² 318,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka usługowa w Woli Gołkowskiej położona przy trasie S7 (węzeł Antoninów). Mpzp: usługi nieuciążliwe (z dopuszczalną realizacją lokalu mieszkalnego w budynku usługowym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

510 000 zł49 m² 10 429,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie po remoncie Bolszewo, ul. Wspólna opis nieruchomości: przestrzeń, funkcjonalność i gotowość do wprowadzenia to trzy rzeczy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

629 000 zł46 m² 13 526,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Sopocie przy ul. Kraszewskiego, w cichej i spokojnej dzielnicy położonej w bliskim otoczeniu lasu, terenów zielonych oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Kozy,śląskie

690 000 zł91 m² 7 620,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z balkonem i prywatnym wejściem - 90,55 m 2 min od centrum kóz! top lokalizacja W sprzedaży dostępny jest jeszcze apartament 63,93m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

490 000 zł76 m² 7 126,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, łódź Dąbrowa ul. Dąbrowskiego, z widokiem na zieleń, do remontu! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł26 m² 12 269,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka | 26 m2 | ul. Bałtycka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 26 m2. Znajduje się na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

618 223 zł55 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wybudowane mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym tarasem od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy Kiełpinku przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Rybna,małopolskie

880 000 zł104 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Do gotowy do odbioru! dom wolnostojący nr B8 - działka 647m2 Lokalizacja: rejon popularnego miejsca: i Rybna, czernichów, liszki - Przeginia Duchowna to urokliwa miejscowość w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

405 000 zł772 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 772 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy, w rejonie ulic: stoczni Gdańskiej, jana Chrzciciela i Astrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Kalisz,wielkopolskie

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bez pośredników przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,8 metrów kwadratowych, położonego przy Alei Wojska Polskiego na osiedlu Dobrzec. Ocieplony blok z estetyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł47 m² 6 795,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jesteś flipperem? Inwestorem gotowym na kupno lokalu idealnego pod najem dla studentów? Serdecznie zapraszam do obejrzenia lokalu o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Jest to doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł29 m² 11 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki, zlokalizowanej w popularnej dzielnicy Drzetowo. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze ocieplonego budynku z 1975 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Łukasiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

779 300 zł97 m² 8 058,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 96,71 m , usytuowanego w dynamicznie rozwijającej się okolicy Stargardu, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śmigiel,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 788 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w samym centrum Śmigiel. Jest to malownicze miasto położone w województwie wielkopolskim, między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

125 000 zł1 511 m² 82,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1511 m | 11 km od Kołobrzegu | 125 000 zł Marzysz o własnym kawałku natury i miejscu, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł82 m² 25 547,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Wyjątkowa Nieruchomość 82,20 m + Przestronna Piwnica 41,48 m /stare Miasto Na Sprzedaż unikalna oferta nieruchomości 2w1, zlokalizowana w historycznym sercu Starego Miasta, przy urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Dom wolnostojący o pow. 146m2 w Kalinówce na działce o pow. 971m2. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Dom składa się z: parter: - pokój dzienny połączony z aneksem.