dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje Łódź Centrum ul. Piotrkowska | balkon | 65 m Na sprzedaż rozkladowe mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej, w pobliżu Kina Charlie, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 869 zł59,87 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 001 zł60,23 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 144 zł60,13 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku A2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł8 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Zielonki, owczary, ul. Dolina Działka o powierzchni 80 ar zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł163,40 m² 7 037,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce,gm. Boguchwała (na granicy z Rzeszowem), o powierzchni użytkowej ok. 126m2, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,95 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2 z garażem i komórką lokatorską, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł34 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie 800 m od jeziora Niskie Brodno po generalnym remoncie o powierzchni 34 m zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr i dać poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 032 zł31,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 31,28 m2. Na powierzchnię 31,28 m2 składają się salon z aneksem kuchennym (15,60 m2), sypialnia (8,94 m2), łazienka (3,77 m2) oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 168 zł32,32 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:maj 2026

*Do ceny netto 643 168 zł należy doliczyć 23% vat Ergonomicznie zaprojektowany lokal o powierzchni 32,32 m2. Na powierzchnię 32,32 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym (15,44m2), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 479 zł32,51 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 32,51 m2. Na powierzchnię 32,51 m2 składają się salon z aneksem kuchennym (16,83 m2), sypialnia (8,94 m2), łazienka (3,77 m2) oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł79,73 m² 14 172,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z loggią, balkonem i miejscem garażowym - do zamieszkania - na osiedlu o niskiej zabudowie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 000 zł259,50 m² 3 976,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom do generalnego remontu 8 pokoi | 240 m + garaż | Działka 705 m | Wejherowo ul. Sikorskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,65 m² 7 395,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 46,65m2 na osiedlu Dąbrowa w zadbanym, ocieplonym wieżowcu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: - 3 pokoje, w tym salon z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje komfortowo wykończony, nowy, umeblowany apartament czteropokojowy, 68,7 m2 z garażem i komórką lokatorską - Krowodrza Al. Kijowska, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł114 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na dużej działce w spokojnym i cichym miejscu, kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń: parter Salon połączony z kuchnią 34,67.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł153,45 m² 11 730,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 563 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu domy wolnostojące do odbioru w IV kwartale 2025 roku w wyjątkowej inwestycji pod Krakowem - Skała - Minoga. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł363,60 m² 5 500,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 362,60.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Radziemice, miejscowość Dodów Dom wolnostojący o powierzchni ok. 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 068 m² 379,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana uzbrojona zlokalizowana na Osiekach (papowo Torunskie), ul. Kopernika 28. Dzialka znajduje się w spokojnej okolicy na osiedlu domow jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł136 m² 8 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nowy dom - gotowy do odbioru - Z największą działką 604 m2 mogą Państwo już odebrać klucze i zostać jego właścicielem od razu bez czekania. Dom skrajny/zewnętrzny z największą.

Szczegóły ogłoszenia

2 320 000 zł110 m² 21 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Lokalizacja, która urzeka i zarabia. Serdecznie zapraszamy Państwa do oferty domu położonego w jednej z najbardziej pożądanych i cenionych nadmorskich miejscowości, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

DO pierwszego zamieszkania! Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,64m2 położona na VI piętrze w zadbanym, odnowionym bloku, przy ulicy Łagiewnickiej, na zielonym osiedlu Jagiełły. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł38,80 m² 16 494,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł306 m² 6 045,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:866 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł175 m² 12 171,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Luksusowy Dom Parterowy z Prywatną Sauną Wysoka Głogowska (k. Jasionki) Szukasz azylu, który łączy nowoczesny design, zaawansowaną technologię i bliskość natury? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 892 m² 1 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: bardzo dobra ekspozycja - działka widoczna z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 900 zł76,30 m² 22 908,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Lokal o powierzchni 76,3 m składa się z trzech pokoi i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

7 790 000 zł478 m² 16 297,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom o powierzchni 478 m w centrum Zakopanego. Posadowiony w pierwszej linii zabudowy na zagospodarowanej działce o powierzchni 1005 m . Część.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł73,26 m² 17 608,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż niezwykły, przedwojenny dom położony w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Wrocławia - na Oporowie. To propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł45,45 m² 13 619,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m , położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,46 m² 11 272,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 599 zł35,25 m² 14 570,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,50 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł320 m² 5 621,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa Kamienica Inwestycyjna Serce Aglomeracji Śląskiej Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącej, zabytkowej kamienicy o ogromnym potencjale adaptacyjnym. To nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł231 m² 15 974,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

0% - zakup bez prowizji Ciche mieszkanie znajduje się w zabytkowej i zadbanej kamienicy na Pradze Północ. Blisko jest do stacji metra Wileńska oraz stacji metra Stadion. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,30 m² 10 607,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania Z klimatyzacją bezpośrednio od właściciela Tarnów, ul. Wieniawskiego | Powierzchnia: 59,3 m | Piętro: IV (winda) Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 €500 m² 5 990 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 490 m²

Ekskluzywna willa luksusowa w Kościelisko Zakopane Ta wyjątkowa willa położona jest w Kościelisku, zaledwie około 4 km od centrum Zakopanego, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł128 m² 6 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Kryształowa (zarzecze/podlesie). Osiedle Zalesie jest nowo powstającym nowoczesnym kompleksem domów jednorodzinnych i apartamentów oferowanych na sprzedaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 000 zł63 m² 19 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie o powierzchni 187 m w ciszy, zieleni i z pełną prywatnością. To mieszkanie to coś więcej niż standardowe 3 pokoje to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł72 m² 9 708 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu!. Kraft-Park to nowoczesny kompleks lokali usługowych, zaprojektowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doskonałej lokalizacji,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij