dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mariensztat

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł28 m² 23 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Prezentujemy wyjątkowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położoną na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy z 1949 roku, przy malowniczej ulicy Mariensztat w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł44 m² 8 196,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 usytuowane na 4 piętrze budynku położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Universitas przy kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 38 m na Bartodziejach, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m (wraz z piwnicą), położone na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mirków,dolnośląskie

1 270 000 zł122 m² 10 414,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:208 m²

122m2 / 3 pokoje + garaż + ogród / prowizja 0% Na sprzedaż piękny, środkowy segment o powierzchni 121,92m2 z garażem w bryle budynku. Dom wykończony z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

546 000 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kilka nowych mieszkań zlokalizowanych na pograniczu dzielnicy Niebuszewo i Żelechowa. Mieszkanie wykończone pod klucz zgodnie z załczonymi wizualizacjami ale w innym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

999 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Grzegórzki, aleja Pokoju | 56 m | 1 piętro | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jowisza

Bielsko-Biała,śląskie

210 000 zł1 440 m² 145,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o numerze 4140/6, o powierzchni 1440 m . To doskonałe miejsce na Twój wymarzony dom! Działka jest płaska, ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Zawiercie,śląskie

200 000 zł29 m² 6 825,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Oto idealna propozycja - komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,3 m , usytuowane na 3. piętrze w Zawierciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mikołów

Mikołów,śląskie

725 000 zł80 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem. Resztę informacji pod telefonem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Łódź,łódzkie

429 000 zł50 m² 8 568 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Stare Chojny. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

320 000 zł46 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46,5m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Staszica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

259 000 zł34 m² 7 731,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy na ulicy Neptuna, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 33,50 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój -łazienka -loggia Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

662 124 zł72 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| doświetlone 4-pokojowe mieszkanie | Stan deweloperski | Możliwość zakupu 2 miejsc w hali garażowej! Na sprzedaż przestronne i mieszkanie w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

718 768 zł49 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,73m położone na 2. piętrze na popularnym osiedlu Planty Racławickie prestiżowej inwestycji Archicomu, sprzedanej w całości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

720 000 zł61 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach al. Marszałka Piłsudskiego oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

830 000 zł64 m² 12 888,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie na parterze - budynek A To wyjątkowa okazja - w kameralnej inwestycji przy ul. Dożynkowej w Krakowie został już tylko jeden dostępny lokal na parterze! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kopalino

Kopalino,pomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Z potencjałem! Lokal o powierzchni użytkowej 75,39 m2, znajduje się na parterze kamienicy przy ruchliwej ulicy zapewniającej ciągły ruch pieszych, przez co lokal nadaje się na wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koper

Stalowa Wola,podkarpackie

379 000 zł65 m² 6 352,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Stanisława Koper w Stalowej Woli. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszkowice

Krzeszkowice,wielkopolskie

150 000 zł109 m² 1 376,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

660 000 zł32 m² 20 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1 pokojowe! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stawowej, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Burkatów

Burkatów,dolnośląskie

1 300 000 zł209 m² 6 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony na 20-arowej działce to idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i spokój. Rok budowy 2008. Na powierzchnię domu 209,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

168 900 zł718 m² 235,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej nieruchomości w spokojnej okolicy, która spełni Twoje marzenia o własnym domu? Ta oferta to idealne rozwiązanie! Biuro posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łysokanie

Łysokanie,małopolskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w Łysokaniach, który czeka na nowych właścicieli - To może być miejsce, gdzie zacznie się Twoja historia. Ty decydujesz o wykończeniu i tworzysz swój wymarzony azyl według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł1 500 m² 1 033,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoja przyszłość zaczyna się tutaj! Działka pod dom marzeń na Białołęce! Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym dostępem do wszystkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

335 530 zł30 m² 11 184,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

4 216 000 zł124 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament w prestiżowej lokalizacji, w sercu Krakowa, zaledwie 200 m od Rynku Głównego! ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tymiankowa

Krzeptów,dolnośląskie

780 000 zł74 m² 10 553,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji- 0% oferta deweloperska oferta dostępna również dla obcokrajowców - nie wymagane zezwolenie na zakup gruntu. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie (73,91m2) w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

577 456 zł33 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja gotowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania: mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

125 520 zł523 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 523m2 położona w Wilkowicach w spokojnym miejscu - ul. Jesionowa. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

401 401 zł29 m² 13 841,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż słoneczna i ustawna kawalerka o pow. 29 mkw z ogródkiem o powierzchni ok. 60 mkw przy ul. Burzyńskiego na gdańskiej Zaspie. Ekspozycja południowa. Umeblowana. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

589 351 zł57 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 989 000 zł90 m² 22 100 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mokotów - Służew nad dolinką, ul. Puławska - stacja metra Służew 700m - Biedronka 400m, centrum handlowe Land 600m - bezpośrednie sąsiedztwo parku Dolinka Służewiecka siłownia, sauna, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł38 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja kupujący zwolniony Z podatku pcc 2%, szybki termin przekazanai! biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,20 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 070 073 zł65 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ogród 51m Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 048 000 zł32 m² 32 526,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane w budynku z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Firletki

Koszalin,zachodniopomorskie

529 000 zł74 m² 7 162,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 73,15 m2, usytuowanego przy ulicy Firletki 16 w Koszalinie. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wiślana

Dęblin,lubelskie

350 000 zł47 m² 7 401,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie na podwyższonym parterze Dęblin, os. Wiślana Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m , usytuowane na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia