dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kębłów

Kębłów,lubelskie

1 290 000 zł307 m² 4 201,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 542 m²

Polecam a sprzedaż wyjątkową nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji, oferująca wiele możliwości inwestycyjnych. Opcja 1 sprzedaż samego domu: - projekt domu - typ W-0440, - 2003r. budowy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

378 000 zł50 m² 7 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaoszczędź dziesiątki tysięcy złotych i miesięce pracy. Wybierz mieszkanie, do którego wprowadzisz się od ręki Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Hołny Wolmera

Hołny Wolmera,podlaskie

50 000 zł2 822 m² 17,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną nr 180 o powierzchni 2822,16 m2, zlokalizowaną w miejscowości Hołny Wolmera. Nieruchomość niezabudowana, o regularnym kształcie, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska

Gwiazdowo,wielkopolskie

444 500 zł60 m² 7 409,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej- rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Lokalizacja 3 minuty - Kostrzyn Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

524 900 zł51 m² 10 212,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie! Idealne dla rodziny, studentów lub inwestorów! Mieszkanie znajduję się na Bydgoskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworska

Katowice,śląskie

589 000 zł66 m² 8 947,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie przy parku! 4 pokoje po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania - katowice, ul. Dworska W najbliższym sąsiedztwie park kościuszki! Bez prowizji! Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

380 990 zł25 m² 15 178,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna i wygodna Kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Zalety inwestycji doskonała lokalizacja w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł47 m² 14 784,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | okolice ul. Nyskiej | Wrocław Tarnogaj Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w inwestycji z 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Cieszyn,śląskie

4 790 000 zł22 225 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod budowę hali lub magazynu w Cieszynie o powierzchni 22 225 m2, sprzedam, 4 790 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą wgn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje Z dużą loggią rataje Oddzielna kuchnia | Gotowe do wprowadzenia | Widok na zieleń Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone na 2 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł46 m² 13 626,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie: * 2 niezależne pokoje (duża sypialnia i nieduży pokój - w tej chwili pełniący rolę dziecięcego), mały salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawoja

Zawoja,małopolskie

1 300 000 €405 m² 3 209,88 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 809 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość absolutnie wyjątkową, położoną w sąsiedztwie królowej Beskidu Żywieckiego, u podnóża Babiej Góry. Nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł48 m² 14 457 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Okazja! Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2003 roku. Zarówno niniejszy lokal jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

635 000 zł65 m² 9 799,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64,8 m przy ul. Transportowa. Mieszkanie: mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Smyczkowa

Lublin,lubelskie

518 000 zł58 m² 8 977,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Smyczkowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - 4 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Staszów,świętokrzyskie

495 000 zł128 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom bliźniaczy z dodatkowym budynkiem Staszów, ul. Żeromskiego Cena: 550 000 zł Powierzchnia działki: 710 m Rok budowy: 1998 Rodzaj zabudowy: bliźniacza Stan: do zamieszkania Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Jedlińsk,mazowieckie

179 000 zł1 322 m² 135,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Jedlińsk, woj. Mazowieckie, powiat Radomski. Położona przy ulicy Spacerowej, w sąsiedztwie głownie domów jednorodzinnych. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Ząbki,mazowieckie

174 000 zł36 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokal usytuowany w przyziemiu (suterena). Dwa pomieszczenia oraz łazienka. Suchy, ciepły. Z wejściem bezpośrednio z klatki schodowej. Do remontu. Media: woda, kanalizacja, prąd, siła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kraśnicka

Niedrzwica Duża,lubelskie

192 000 zł1 159 m² 165,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1159 m2 położoną w Niedrzwicy Dużej. Działka o nr ewidencyjnym 2103/4, o wymiarach: ok. 16m x 73m położona jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chłopy

Chłopy,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Teligi

Studzionka,śląskie

113 999 zł1 020 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 ar - Studzionka - Gmina Pszczyna Wymiary parceli to: od frontu około 29m bok 35m Ekspozycja wypoczynku może być od wschodu i południa. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł56 m² 13 554,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia, lub chcesz kupić swoje pierwsze mieszkanie bez stresu i bez konieczności natychmiastowego kredytowania - ta oferta może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł80 m² 15 699,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj lub zainwestuj w stylu premium - tylko 800 metrów od plaży w Gdańsku. Marzysz o Apartamencie, który oferuje nie tylko komfort i estetykę na najwyższym poziomie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kolonia Wierzchowisko

Kolonia Wierzchowisko,śląskie

490 000 zł5 424 m² 90,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki z budynkiem, położonej w miejscowości Kolonia wierzchowisko przy ul. Pogodnej. Nr ewid. 52/2, 53/2, obręb 0025. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgorzynko

Węgorzynko,pomorskie

1 500 000 zł234 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom z klimatem na dużej działce otoczony naturą, z możliwością powiększenia terenu i dokupienia zabudowań gospodarczych! Marzysz o wygodnym domu w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

736 000 zł37 m² 19 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabłocie, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

662 702 zł43 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz spełnić swoje marzenia kupując komfortowe mieszkanie w malowniczej okolicy. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Morena. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

722 939 zł47 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

104 640 zł26 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal o powierzchni 26,16 mkw, położony w przyziemiu budynku, wybudowanego w 2015 r. z cegły, w Śródmieściu Włocławku, na terenie zamkniętym, projektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orzechowo

Orzechowo,pomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

 

 

Lublin,lubelskie

736 909 zł69 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na II piętrze w niskim bloku z windą. Termin realizacji: III kwartał 2025r. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Złotniki

Złotniki,łódzkie

189 999 zł1 501 m² 126,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1501 m , zabudowaną domkiem letniskowym o powierzchni 25 m z użytkowym poddaszem. Nieruchomość położona jest w miejscowości Złotniki Dalików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł25 m² 15 517,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Kompaktowe M2 z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bogumiły

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł20 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja mieszkania do 14.11.2025 R. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą małej kawalerki 19,50m2, znajdującej się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z lat 30'. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł62 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przy lesie z widokiem na morze! Brętowo jest dzielnicą Gdańska położoną w zachodniej części miasta, na skraju Lasów Oliwskich, nad potokiem Strzyża. Osiedle położone jest dosyć wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyzamcze

Lębork,pomorskie

399 000 zł82 m² 4 890,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Lęborka, przy ul. Przyzamcze. Znajduje się na trzeciej kondygnacji (poddaszu), w przedwojennej kamienicy. To świetna nieruchomość do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

4 999 000 zł144 m² 34 763,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Marzysz o mieszkaniu w Sopocie, które idealnie łączy relaks z codzienną funkcjonalnością? Prezentujemy lokalizację, która jest synonimem sopockiego luksusu i wygody. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promyk

Dopiewiec,wielkopolskie

649 000 zł60 m² 10 780,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie z dużym tarasem 12 m2 na Osiedlu Dąbrówka-Leśna Polana w Dopiewcu pod Poznaniem. 3 pokoje, 60,2 m2 + komórka lokatorska Bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Olszycka

Rybnik,śląskie

299 000 zł128 m² 2 335,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! rezerwacja oferty do 15-11-2025 Oferujmy na sprzedaż dom w budowie w położony w dzielnicy Rybnik- niedobczyce. Nie musisz już walczyć ze żmudną procedurą uzyskania pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

9 900 000 zł4 601 m² 2 151,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Makler Nieruchomości poleca, wyłącznie u nas: wyjątkowa oferta inwestycyjna w sercu uzdrowiska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pensjonatu Pod Jemiołą - niezwykłego.