dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

1 075 000 zł58,14 m² 18 489,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,14 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2020 roku zlokalizowanego na Prądniku Czerwonym przy ul. Reduta w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,65 m² 5 655,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę mieszkania na 7 piętrze z piękną panoramą Rybnika. Powierzchnia lokalu to 64 m2. Funkcjonalny układ.Mieszkanie składa się z salonu z balkonem i 2 pokoi ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł151,28 m² 3 767,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! Obok Wolbromia | Lgota Wolbromska zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,20 m² 9 617,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości delta prezentuje ofertę, obok.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,80 m² 9 373,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja mieszkanie dwupoziomowe do własnej adaptacji! Oferujmy do sprzedaży rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem. Na pierwszej kondygnacji mieszkania znajdują się; - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38 m² 10 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w dobrej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł84,98 m² 8 225,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Koninku - 84,98 m - wykończony pod klucz! Lokalizacja: blisko Poznania blisko natury doskonała komunikacja z miastem i jego atrakcjami Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 020 m² 87,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka budowlana o powierzchni 1020 m2 to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Teren jest płaski, co.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 617 m² 241,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1617 m , położona w spokojnej części Radomia (obręb Kaptur). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania Chabrowa - jasne zasady zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 138 zł48,21 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 000 zł72,93 m² 13 218 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,93m2 z dwoma balkonami znajdujące się czwartym piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 000 zł41,33 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 900 m² 39,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z potencjałem - Wola Zabierzowska, gm. Niepołomice Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dogodnym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł166 m² 3 403,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferujemy Państwu nową inwestycję powstałą w 2024 roku. Budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,11 m2. Dokładne rozmieszczenie pomieszczeń oraz ich.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł983 m² 610,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę usługową 983 m (22,7 42,3 38,4 m) ul. Narutowicza, otwock (obręb 173, działka 2/2) Lokalizacja: ul. Narutowicza, otwock Powierzchnia: 983 m Wymiary działki: front (od ulicy):.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 047 m² 85,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z wydanymi wz położona w Pomianowie k. Białogardu. To idealna propozycja dla osób, które: chcą zbudować dom według własnego projektu, cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł170 m² 11 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Alpha Nieruchomości z przyjemnością przedstawia unikalną ofertę sprzedaży domu z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowanego w Warszawie, w atrakcyjnej dzielnicy Okęcie. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł43 m² 18 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 43m2 w Krakowie, krowodrza ul. Chopina (english version below) Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 784 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 43 m Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 034 zł104 m² 7 490,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według projektu "dom w klementynkach 2 R2", cenionego za funkcjonalność, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Hel

Hel,pomorskie

3 830 000 zł476,80 m² 8 032,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:129 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 040 zł47,20 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,20 m znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada balkon, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł39,86 m² 2 032,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 położonego przy ul. Katowickiej 6 o powierzchni użytkowej 39,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł77 m² 3 701,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania! Bardzo ciekawe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w niedużej, zadbanej kamienicy w centrum Białego Kamienia Lokal położony na drugim piętrzę składający się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ze świeżo wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w obszarze Natura 2000 Lokalizacja: krosna Wieś k. Brwinowa Metraż: 3000m2 Działka nr: 143 Media: nieuzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 545 m² 67,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane w miejscowości Szymocin, gmina Grębocice, w odległości 14 km od Głogowa. Wielkość działek to: - 124/7- 1538 m   m   m2 Działki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł537 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Białymstoku przy ulicy Margerytki. Na terenie działki obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65,50 m² 10 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne i ciche mieszkanie, usytuowane na najwyższym 3 piętrze w Gdańsku, dzielnicy Jasień. Lokal trzypokojowy, umeblowany i wyposażony. Okna wychodzące na południe i wschód;.

Szczegóły ogłoszenia

145 440 zł808 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki na ul. Starowiejskiej W knurowie- szczygłowicach Opis nieruchomości: do sprzedaży 5 działek budowlanych o powierzchniach ok. 800 m2. Działki zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż ładne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na ul. Komisji Edukacji Narodowej, osiedle Bacieczki. Lokal o powierzchni 48m2 położony jest na drugim piętrze 3-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł380 m² 11 839,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Czarnów I gmina Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł cena do negocjacji! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna , niezabudowana. Działka budowlana w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn. Działka położona przy ul. Smyczkowej. Działka o pow. 1500m2 Działka uzbrojona ,gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,20 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 ,2 m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 550 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej, w pełni budowlanej działki pod budowę domu jednorodzinnego, która łączy bliskość natury z szybkim dostępem do miasta? Prezentujemy idealną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Twoje nowe M3 w Fordonie! Lokal tylko czeka na zaaranżowanie przez nowych mieszkańców! Mieszkanie ulokowane na IV piętrze w bl oku z 1992, położone w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł5 887 m² 594,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Kołobrzeskiej. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - minimalna działka budowlana 1600 m, czyli można.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,32 m² 4 185,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 2 pokojowe - śródmieście lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe, park Wiosny Ludów.

Szczegóły ogłoszenia

2 159 000 zł127 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Mnikowie, w powiecie Krakowskim, gmina Liszki. Ten przestronny dom z basenem, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 010 m² 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro - Ostrzyce, gmina Somonino Na sprzedaż działka budowlana nr 922 o powierzchni 1010 m położona w malowniczej miejscowości Ostrzyce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 012 m² 198,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piła - Górne działka inwestycyjna na obrzeżach miasta Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 2012m2 (własność) Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta.